صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: خروج از امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از امریکا

سلام دوستان
    کسی میدونه بعد از اتمام تحصیل و باطل شدن I-20 چند روز مهلت داریم برای ترک خاک آمریکا؟ ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنند خیلی مهمه و عجله دارم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان من 2 سال پیش به آمریکا سفر کردم فرم I-94 را در هنگام ورود آفیسر تاریخ ورود و تارخی که باید خارج بشوم را مهر زد . سوال من این است که در هنگام خروج فرم I-94 را دم در gate هواپیما از من گرفتند و مهری در پاسپورت نزدند . آیا این روند درست انجام شده ؟ و مشکلی در مهر خوردن پاسپورت و I-94 در هنگام خروج نبوده است ؟ با تشکر

سلام به همگی. من به تازگی کاندید دکترا (PhD Candidate) شدم و میخوام برای کار مهمی برای مدت چند ماه برم ایران. در واقع دیگه کلاس خاصی لازم نیست برم و فقط باید روی پروژی تایید شدم کار کنم. یک واحد پروژه رو برای دفعات متعدد میتونم بردارم و فول ترم حساب بشم. نوع پروژه هم طوری هست که میتونم دورکاری بکنم و حضور فیزیکیم خیلی لازم نیست. میخواستم بدونم اگر به ایران برگردم و کارای کلیرنس ویزای ورود مجدد به امریکا طول بکشه، آیا میتونم از ایران مجددا ثبت نام بکنم در صورت نیاز؟ کلا مشکلات و موانعی که هست چیا هستن به نظر شما و چه راه حل های وجود داره برای کسی با شرایط من. و چه برنامه ریزی هایی لازمه بکنم. خوشحال میشم از تجربیات و نظرات شما استفاده بکنم. خدا خیرتون بده

با سلام. میخواستم بدونم کسی تا به حال تجربه اینکه با h1b آمریکارو ترک کنه و برگرده رو داشته؟ من باید برم کانادا land کنم تا اقامتمو بگیرم و میخوام دوباره برگردم آمریکا.میخوام بدونم میتونم بعدش ویزا بگیرم که برگردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Afsanehimani نمایش پست ها
    با سلام. میخواستم بدونم کسی تا به حال تجربه اینکه با h1b آمریکارو ترک کنه و برگرده رو داشته؟ من باید برم کانادا land کنم تا اقامتمو بگیرم و میخوام دوباره برگردم آمریکا.میخوام بدونم میتونم بعدش ویزا بگیرم که برگردم؟
    ۵ سال پیش که داشتم مصاحبه برای ویزای دانشجوییم میکردم یه خانمی اونجا بود با هم حرف زدیم ایشون چند سال امریکا بودن بعد با ویزای اچ امریکا رو ترک کردن واسه ویزیت ایران و دیگه نتونسته بود ویزا بگیره برگرده! و تو سفارت خیلی ناراحت بود میگفت همه خونه زندگیم همه چی مونده رو هوا و نمیتونم ویزا بگیرم و میگن تو که قبلها گفته بودی میخای برگردی کشورت واسه چی الان دوباره میخای برگردی!

و اونطرف ماجرا من هندی های بسیاری رو دیدم با ویزای اچ میرن کشورشون و خیلی راحت ویزا میگیرن برمیگردن. شانس ما ایرانیای بدبخته فقط.

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    ۵ سال پیش که داشتم مصاحبه برای ویزای دانشجوییم میکردم یه خانمی اونجا بود با هم حرف زدیم ایشون چند سال امریکا بودن بعد با ویزای اچ امریکا رو ترک کردن واسه ویزیت ایران و دیگه نتونسته بود ویزا بگیره برگرده! و تو سفارت خیلی ناراحت بود میگفت همه خونه زندگیم همه چی مونده رو هوا و نمیتونم ویزا بگیرم و میگن تو که قبلها گفته بودی میخای برگردی کشورت واسه چی الان دوباره میخای برگردی!

و اونطرف ماجرا من هندی های بسیاری رو دیدم با ویزای اچ میرن کشورشون و خیلی راحت ویزا میگیرن برمیگردن. شانس ما ایرانیای بدبخته فقط.
    به شانس اون خانوم و یا شما و من نیست. اون اقای هندی هم الکی الکی به اینجا نرسیده

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)