صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: خروج از امریکا

پیش فرض پاسخ : خروج از امریکا

I don't know where have I read but I think it was somewhere in I20 material that if you exit US to enter Canada or Mexico and stay there for less than 30 days you will be able to come back to US not having a visa being issued
    Is it true?
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan85
    I don't know where have I read but I think it was somewhere in I20 material that if you exit US to enter Canada or Mexico and stay there for less than 30 days you will be able to come back to US not having a visa being issued
    Is it true?
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg56681
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan85
    Is it true?
    این قانون شامل شهروندان ایران و چند کشور دیگه‌ی دنیا نمی‌شه و ما حتی اگر ۲ دقیقه از آمریکا خارج بشیم، صرف نظر از این که وارد چه کشوری شدیم باید ویزای برگشت بگیریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

دوستان عزیز;
    سلام

من برنده لاتاری هستم قصد دارم که بعد از اینکه در مصاحبه قبول شدم، به امریکا برم و Green card , SSN وسایر مدارک و فرم ها رو پر کنم و بعد برای Re-entry Permit اقدام کنم.
    همانجور که شما هم میدونید، با این اجازه، کسی که گرین کارت داشته باشه برای مدت 2سال میتون بدون اینکه گرین کارتش بسوزه خارج از امریکا باشه.

آیا شما کسی رو میشناسید که تجریه پروسه Re-entry permit رو داشته باشه؟
    اگه هرگونه اطلاعات دیگه ای که جهت راهنمایی نیاز دید، بفرمایید.

چند جای دیگه خوندم که بعضیا از رفتن به آمریکا صرف نظر کردن به خاطر اینکه نمیتونستن 4-5 سال برن و بر نگردن،مگه نمیشه برگشت؟؟ تا آخر تحصیل باد توی آمریکا موند؟؟

می تونید از آمریکا خارج بشین اما برای ورود مجدد به ویزا نیاز دارین.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

Unhappy پاسخ : خروج از امریکا

سلام به همه دوستان
    من یه مشکل بزرگ دارم من گرین کارتی هستم و سالی یک بار وارد خاک امریکا میشم و این بار توی فرودگاه بهم گفتن باید 4 تا 6 ماه بمونم و نمی دونم چی کار کنم اگر خارج شم رش 4 ماه دیگه بیام چی میشه

مرسی از راهنماییتون

دوستان سلام
    من میخوام امسال واسه دکتری مدیریت توو امریکا اقدام کنم. اما شنیدم اگه اونجا شروع به تحصیل کنم لااقل تا 3 سال نمیتونم (یا نباید) برگردم ایران. این مسئله واقعا برام غیرممکنه. آیا واقعا اینجوریه؟ یعنی راهی نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

سلام دوستان
    من می خوام امسال واسه دکترا برق تو امریکا اقدام کنم.راستش من می خوام اخر سال دوم یا سوم تحصیلم برگردم ایران.چون دوستم هم اون موقع اپلای می کنه و می خوام برگردم با هم ازدواج کنیم و با هم بریم.می شه مرخصی گرفت یه ترم؟یا مثلا تابستون رو اومد؟تعطیلات اونجا چقدره؟استادم اجازه می ده؟وقتی برگردم اینجا شانس دوباره ویزا گرفتنم چقدره؟خواهشن جواب بدید،چون برام این مساله خیلی مهمه،اگه نشه این کار رو کرد احتمالا باید واسه کانادا اقدام کنم(که اصلا دوست ندارم).در کل کسایی رو می شناسید که وسط تحصیل چند ماه اومده باشن ایران و مجددا برگشته باشن؟و این که ریسک این کار چقدره.
    ببخشید که سوالهام زیاد شد،واقعا ممنون می شم جوابمو بدید.با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط alisaket نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام امسال واسه دکترا برق تو امریکا اقدام کنم.راستش من می خوام اخر سال دوم یا سوم تحصیلم برگردم ایران.چون دوستم هم اون موقع اپلای می کنه و می خوام برگردم با هم ازدواج کنیم و با هم بریم.می شه مرخصی گرفت یه ترم؟یا مثلا تابستون رو اومد؟تعطیلات اونجا چقدره؟استادم اجازه می ده؟وقتی برگردم اینجا شانس دوباره ویزا گرفتنم چقدره؟خواهشن جواب بدید،چون برام این مساله خیلی مهمه،اگه نشه این کار رو کرد احتمالا باید واسه کانادا اقدام کنم(که اصلا دوست ندارم).در کل کسایی رو می شناسید که وسط تحصیل چند ماه اومده باشن ایران و مجددا برگشته باشن؟و این که ریسک این کار چقدره.
    ببخشید که سوالهام زیاد شد،واقعا ممنون می شم جوابمو بدید.با تشکر
    شما می تونید چند ماه در تابستون تعطیل باشید. ویزا هم حتما میگیرید اما کلیرنسش با خداست. ریسکش خیلی بالاست. اگر همچین فکری دارید همین الان ازدواج کنید تا بعدا دوستتون خودش اقدام کنه بیاد. در ضمن اگر دوستتون خودش اپلای میکنه خودش میتونه بیاد و اینجا ازدواج کنید و اینقدر هم دردسر نداشته باشید.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)