صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: خروج از امریکا

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

پیش فرض پاسخ : خروج از امریکا

سلام به همه
    آقا من امروز یه چیزایی شنیدم راجع به اینکه قبل از اینکه آدم از امریکا خارج بشه، میتونه بره و یه ویزای دیگه برای برگشتش بگیره. از کشور راحت خارج میشه و راحت با همون ویزا دومی برمیگرده. البته منبعم خیلی موثق نیست. کسی اطلاعی داره راجع به این قضیه؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Raiden8 نمایش پست ها
    سلام به همه
    آقا من امروز یه چیزایی شنیدم راجع به اینکه قبل از اینکه آدم از امریکا خارج بشه، میتونه بره و یه ویزای دیگه برای برگشتش بگیره. از کشور راحت خارج میشه و راحت با همون ویزا دومی برمیگرده. البته منبعم خیلی موثق نیست. کسی اطلاعی داره راجع به این قضیه؟
    والا مگر بپرسي ولي تا اونجا كه ما مي دونيم بايد خارج بشي از آمريكا بعد بري يه كشوري مثه تركيه مثه الان كه اقدام كردي اقدام كني برا ويزا بعدم طي همون مراحل و بعد پيك اپ و برگشت. اوني كه شما مي گيد براي دانشجويان ديگر كشورهاست. كه خود دانشگاه هم انجامش مي ده.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics /sharif

سلام برای سوالتون جوابی پیدا کردید؟ من الان دقیقا این مشکل رو دارم و شدیدا دنبال جواب موثق هستم ممنون می شم اگه تو این مدت اطلاعاتی بدست آوردین به من بگید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دنبال تاپیکی در فروم می گشتم که مربوط به مسافرانی باشه که دارن به ایران برمیگردن. ولی جایی پیدا نکردم. من میخوام یه نامه ی خیلی فوری رو به ایران بفرستم که با پست خیلی طول میکشه. خواستم بدونم جایی تو فروم هست که مربوط باشه به کسانی که مسافر ایران هستن؟
    امیدوارم منظورمو فهمیده باشید چون خودم زیاد درست نفهمیدم چی چی گفتم

Junior Member

با عرض سلام.دوستان اگر همسرم من مثلا (که به عنواون همراه منf1)با من اومده بخواد بره ایران برای برگشت مشکلی داره؟دوباره باید مراحل ویزا رو طی کنه؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط khofoloo نمایش پست ها
    با عرض سلام.دوستان اگر همسرم من مثلا (که به عنواون همراه منf1)با من اومده بخواد بره ایران برای برگشت مشکلی داره؟دوباره باید مراحل ویزا رو طی کنه؟؟؟؟
    بستگی به نوع ویزایی داره که ایشون گرفتند. یکبار ورود (Single entry) باشه یا چند بار ورود (Multiple entry). اگه مورد اول باشه باید دوباره برای ویزا اقدام کنند.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بستگی به نوع ویزایی داره که ایشون گرفتند. یکبار ورود (Single entry) باشه یا چند بار ورود (Multiple entry). اگه مورد اول باشه باید دوباره برای ویزا اقدام کنند.
    دوست عزیز زمانیکه من ویزای دانشجوییم در آمریکا سینگل باشه و بعد خارج بشم برم کانادا و اونجا کارت اقامت دائم (CSQ) بگیرم، به نظرتون زمانیکه می رم در مونترال برای گرفتن ویزای دانشجویی مجدد آمریکا وضعیتم چه جوری؟آیا احتمال ریجکت هست؟داشتن اقامت کانادا نکته مثبت محسوب میشه؟ رشتم مهندسی مکانیک هست

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز زمانیکه من ویزای دانشجوییم در آمریکا سینگل باشه و بعد خارج بشم برم کانادا و اونجا کارت اقامت دائم (CSQ) بگیرم، به نظرتون زمانیکه می رم در مونترال برای گرفتن ویزای دانشجویی مجدد آمریکا وضعیتم چه جوری؟آیا احتمال ریجکت هست؟داشتن اقامت کانادا نکته مثبت محسوب میشه؟ رشتم مهندسی مکانیک هست
    ببینید قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است و من اصلا اطلاع در مورد جزئیاتش ندارم. اینکه شما اقامت کانادا رو داشته باشید حتما نکته مثبتی میتونه باشه ولی اینکه یکبار از آمریکا خارج بشید و دوباره وارد آمریکا بشید بارهم بصورت دانشجویی ممکنه نکته مبهمی باشه. ولی در کل فکر نمیکنم به مشکل خاصی بر بخورید.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    ببینید قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است و من اصلا اطلاع در مورد جزئیاتش ندارم. اینکه شما اقامت کانادا رو داشته باشید حتما نکته مثبتی میتونه باشه ولی اینکه یکبار از آمریکا خارج بشید و دوباره وارد آمریکا بشید بارهم بصورت دانشجویی ممکنه نکته مبهمی باشه. ولی در کل فکر نمیکنم به مشکل خاصی بر بخورید.
    مسلما من باید دوباره درخواست ویزا بدم وقتی ویزام سینگل هست اما از اونجایی که گاهی احتمال این هست که فرد کلیر مجدد بخوره اگر در کانادا مقیم نباشه باید بره ایران و این قضیه رو بدتر می کنه اما اگر CSQ داشته باشم میتونم مادامی که کلیر نشدم در کانادا باشم و گویا این نکته باید بهتر از حالتی باشه که در ایران هستم برای کلیر.
    ممنونم
    درضمن چرا می فرمایین دوباره دانشجویی برم مبهمه؟ خوب من هنوز در آمریکا دانشجو هستم دیگه؟
    در کانادا اقامت گرفتم اما این به وضعیت اقامتیم در آمریکا هم اثر داره؟
    ویرایش توسط moonlight : July 27th, 2012 در ساعت 11:44 AM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    مسلما من باید دوباره درخواست ویزا بدم وقتی ویزام سینگل هست اما از اونجایی که گاهی احتمال این هست که فرد کلیر مجدد بخوره اگر در کانادا مقیم نباشه باید بره ایران و این قضیه رو بدتر می کنه اما اگر CSQ داشته باشم میتونم مادامی که کلیر نشدم در کانادا باشم و گویا این نکته باید بهتر از حالتی باشه که در ایران هستم برای کلیر.
    ممنونم
    درضمن چرا می فرمایین دوباره دانشجویی برم مبهمه؟ خوب من هنوز در آمریکا دانشجو هستم دیگه؟
    در کانادا اقامت گرفتم اما این به وضعیت اقامتیم در آمریکا هم اثر داره؟
    درست کلمه ممکنه رو برای همین بولد کردم . راستش برای این گفتم که شما حین دانشجویی از آمریکا خارج بشید اقامت کانادا رو بگیرید و دوباره بر گردید آمریکا برای ادامه تحصیل باید جواب قانع کننده ای به آفیسر بدید. ممکنه بگه خوب برو تو محل زندگیت ادامه تحصیل بده چرا دوباره آمریکا میخوای بری (چون کانادا هم کشوری نیست که از لحاظ علمی وضعیت بدی داشته باشه)... در مورد سوال دوم بهتره دوستان با تجربه داشتن دو اقامت نظر بدند.
    موفق باشید.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)