صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: زمان مناسب براي زدن email‌ به استاد با توجه به نمرات زبان

پیش فرض زمان مناسب براي زدن email‌ به استاد با توجه به نمرات زبان

سلام دوستان، من نتایج تافلمو تازه گرفم و امتحان GRE ایم هم تو آبان هست، حالا به نظر شما فقط با همین تافل (که نمرش 88 ) برای استادا میل بزنم یا صبر کنم GRE ایم بیاد(چون واسش خیلی خوندم،شاید قسمتی از تافلمو بپوشونه)، بعد شروع به میل زدن کنم. علاوه بر این موضوع deadline ها هم هست که اکثرا تا 15 Dec تموم میشه و امروز که Oct 18 هست، اصلا برای میل زدن استادا دیر نشده ؟
    You think you can or you can't either way you're right

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب براي زدن email‌ به استاد با توجه به نمرات زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط harmonica221
    سلام دوستان، من نتایج تافلمو تازه گرفم و امتحان GRE ایم هم تو آبان هست، حالا به نظر شما فقط با همین تافل (که نمرش 88 ) برای استادا میل بزنم یا صبر کنم GRE ایم بیاد(چون واسش خیلی خوندم،شاید قسمتی از تافلمو بپوشونه)، بعد شروع به میل زدن کنم. علاوه بر این موضوع deadline ها هم هست که اکثرا تا 15 Dec تموم میشه و امروز که Oct 18 هست، اصلا برای میل زدن استادا دیر نشده ؟
    به نظر من که نباید برای نمره های زبان صبر کرد، همین که در جریان باشند که امتحان TOEFL , GRE را میدیم کافیه! مهم علاقه کاریه که باید تو ایمیل ها مطرح بشه (زبان برای اون کمیته Admission مهمه) به نظر من بهتره هرچه زودتر شروع کنی به ایمیل زدن تا دیرتر نشده!

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

خیلی ها بدون نره تافل هم نامه هاشونو میزنند. شما که نمره تافل هم داری.
    برای این مرحله که لزوما آشنایی و شناسایی از امکانات هست، وجود این دو نمره حیاتی نیست. شما کارتو شروع کن. اگه خیلی براش مهم بود ازت می پرسه که نمره GREت چنده. اون وقت بگو "دادم ولی هنوز نمره اش ریپورت نشده و در اولین فرصت که به دستم برسه بهت خبر می دم."

به نظر من بدون نمره ایمیل بزنید, بد که نیست بهتر هم هست! چون اگر ازتون بخوان معلوم میشه که علاوه بر اینکه دانشجو می خوان یه دیدی هم به رزومه زدن و به قول بعضی از دوستان template نفرستادند.
    من هم بدون نموره تافل شروع به کانتکت کردم حتی معدل هم نمی نوشتم تا کارنامه بخوان! چون 4 ترم آخر خیلی خوب بود که اکثر دانشگاهها هم همین مهمه.
    فقط هواستون باشه که تنها با یک استاد تو اون رشته کانتکت کنید چون بعضی استادها به هم آمار می دن بعضی ها هم سیستم ایملشون اینه که تابلو میشه مثل دانشگاه مری لند !!!
    8)
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

با سلام خدمت همه دوستان. من مي خوام براي گرفتن پذيرش و Scholarship در فوق ليسانس از يك دانشگاهي اقدام كنم. اين دانشگاه اول يك Online Application داره و بعد از غربال كردن اوليه (pre_screening) اگر Eligible بوديد درخواست مي كنن كه مدارك و ... بفرستيد براي انتخاب نهايي. من تازه به ذهنم رسيد الان كه تقريبا" دو هفته مونده به Deadline اوليه با استادها تماس بگيرم و بگم من ميخوام براي اون دانشگاه اقدام كنم و مايلم كه زير نظر اونا كار كنم. حالا چند سوال دارم ممنون ميشم جواب بديد:

1- به نظرتون الان كه فقط 2 هفته مونده به Deadline اوليه خيلي دير نيست براي تماس با استادها؟ البته بگم من امتحان آيلتس دادم ولي هفته ديگه نتيجه مياد
    2-چون من نميخوام ار خود استاد فاند بگيرم و دارم براي Scholarship خود دانشگاه اقدام ميكنم آيا اصلا" مفيد هست با يك استاد تو اون دانشگاه تماس بگيرم؟
    3- صبر كنم نمره زبان بياد بعد تماس بگيرم يا هرچه زودتر بهتر؟آيا در همون تماس اول رزومه هم بفرستم؟
    4-من براي فوق ليسانس دارم اقدام ميكنم و كار خاصي تو ليسانس نكردم فقط تجربه كاري دارم اونم 1 سال با اين وجود بازم به نظرتون با اساتيد تماس بگيرم و فقط بگم مايلم تو زمينه شما ادامه بدم خوبه؟

Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام خدمت همه دوستان. من مي خوام براي گرفتن پذيرش و Scholarship در فوق ليسانس از يك دانشگاهي اقدام كنم. اين دانشگاه اول يك Online Application داره و بعد از غربال كردن اوليه (pre_screening) اگر Eligible بوديد درخواست مي كنن كه مدارك و ... بفرستيد براي انتخاب نهايي. من تازه به ذهنم رسيد الان كه تقريبا" دو هفته مونده به Deadline اوليه با استادها تماس بگيرم و بگم من ميخوام براي اون دانشگاه اقدام كنم و مايلم كه زير نظر اونا كار كنم. حالا چند سوال دارم ممنون ميشم جواب بديد:

1- به نظرتون الان كه فقط 2 هفته مونده به Deadline اوليه خيلي دير نيست براي تماس با استادها؟ البته بگم من امتحان آيلتس دادم ولي هفته ديگه نتيجه مياد
    2-چون من نميخوام ار خود استاد فاند بگيرم و دارم براي Scholarship خود دانشگاه اقدام ميكنم آيا اصلا" مفيد هست با يك استاد تو اون دانشگاه تماس بگيرم؟
    3- صبر كنم نمره زبان بياد بعد تماس بگيرم يا هرچه زودتر بهتر؟آيا در همون تماس اول رزومه هم بفرستم؟
    4-من براي فوق ليسانس دارم اقدام ميكنم و كار خاصي تو ليسانس نكردم فقط تجربه كاري دارم اونم 1 سال با اين وجود بازم به نظرتون با اساتيد تماس بگيرم و فقط بگم مايلم تو زمينه شما ادامه بدم خوبه؟

1- استادا تا اپلیکیشن همه دانشجوها رو نبینند دانشجو انتخاب نمی کنند. پس هیچ وقت دیر نیست! تازه اگر هم باشه ایمیل زدن هیچ ضرری نداره چیزی که از شما کم نمی شه
    2- ضرر نداره اگر فاند گفت میدم بگین من نمی خوام من میخوام از بورس دانشکده استفاده کنم!
    3- تماس بگیر رزومه هم بفرست بدون نمره زبان. چیزی لازم نیست در مورد زبان بگید. رزومه رو بفرستید اگر بخواد میگه بدون نمره ی زبان نمی تونم چیزی بگم اونوقت بگین تا بیاد می فرستم.
    4- ما کردیم خوب بود البته تز هم داشتم.
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

دوست خوبم ممنون از راهنماييت. حالا موندم به كدوم استاد ايميل بزنم من كه از روي اسمشون نمي دونم كدومشون با ما بهتر راه ميان. راستي اون اساتيدي كه Assistant Professor هستند هم مي تونن فاند بدن؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوست خوبم ممنون از راهنماييت. حالا موندم به كدوم استاد ايميل بزنم من كه از روي اسمشون نمي دونم كدومشون با ما بهتر راه ميان. راستي اون اساتيدي كه Assistant Professor هستند هم مي تونن فاند بدن؟
    ASISTANT PROFESSOR با PROFESSOR هيچ فرقی نداره هردشون ميتونن FUND بدن
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

دوستان ممنون از همگي. من تو سايت اون دانشگاه كه ميرم اسم اسامي استادهاي رشته منو زده ولي وقتي روش كليك ميكني به صفحه اي ميره كه به زبان انگليسي نيست يا اطلاعاتش ناقصه هر چي هم تو گوگل مي گردم نمي تونم Area of Interest حتي يكي از اين استادها رو پيدا كنم تا بهش ايميل بدم بگم تو اين زمينه علاقه مند همكاري با شما هستم. حالا مي تونم به Administrative adviser (Graduate level), International coordinator ايميل بزنم و بگم چون وبسايت اساتيد به زبان انگليسي نيست نتونستم استاد مورد نظرم رو پيدا كنم، ازش بخوام راهنماييم كنه در مورد زمينه كاري استادها يا همينطوري بدون دونستن زمينه كاريشون بهشون ميل بزنم يا بيخيال ايميل بشم و با توكل به خدا Apply كنم شما چه راهي رو پيشنهاد ميديد؟

به نظر من ایمل به postgraduate coordinator و یا Head بزن بگو که مشکلت چیه. دنبال استاد با این فیلد میگردی. CV هم attach کن. من این کارو کردم جواب داد. ایمیلمو forward کرد واسه استاد مورد نظر.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)