صفحه 122 از 128 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

من پانزده نوامبر در موسسه ایرسافام تست اسپیکینگ داشتم. اگزیمینر خانوم شریعتی. قبلش خوب برخورد میکنن فضا طوریه آدمو هدایت میکنه که استرس نداشته باشید. سوالاتشم:
    پارت اول: سوالات شخصی خانوادگی، وضعیت ترسپورتشن تو شهرتون- به کسی کاردستی خودتو هدیه دادی،
    پارت دوم: سوال کارت، روشت برای پس انداز پول چیه
    پارت سوم: سوالات مرتبط به همین پس انداز پول+ سوالاتی درمورد مصرف سوخت های فسیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

سلام،.من امروز اسپيكينگ امتحان دادم.
    اگزمينر اقاي مطهري بودن.
    بعد از سوال در مورد تحصيل و كار. پرسيدن چرا اين رشته رو انتخاب كردي؟
    چ هوايي رو دوست داري و چرا؟
    كلا در مورد اب و هوا بود
    كارت: يه كاري كه تاثير مثبي تو زندگيت داشته و يه تصميم بزرگ بوده رو بگو و كي اتفاق افتاده؟
    و بعدش هم در مود ايمني كارخونه ها پرسيدن و در مورد شرايط اقتصادي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع- امیرکبیر ارشد

امروز 10 دسامبر - ایراسافام تهران- اگرمینر خانم تینا صمدی

پارت 1 شغل فعلی ؟ چرا انتخابش کردی ؟ چه اینده کاری میخوای؟ درباره شکلات و اینکه هدیه میدی مردم تو کشورت استفاده میکنن ؟ چند وقت یکبار استفاده میکنی؟ تو دنیا کِی شکلات استفاده میشه؟
    درباره سلبریتی ایرانی؟ میخوای سلبریتی باشی؟ آیا سلبریتی از نزدیک دیدی؟
    2. راجع به garden که رفتی؟ کیا میرن و اونجا چی داره و چیکار میکنن؟
    3.راجع به همون گاردن و بازی کودکان در اون و دولت ها باید public garden بسازن ؟ ترجیح میدی باغهای گل رو یا باغ های میوه را؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع- امیرکبیر ارشد

ایرسافام 10دسامبر - تهران

1. شغلت . چرا انتخاب کردی؟ مردم کیا هدیه میدن ؟ ایا آسونه برات برای دوستات هدیه بگیری؟ هدیه برای دوستات درست کردی؟؟
    2. یه جای جالب را که رفتی توضیح بده ؟؟
    مردم چرا اونجا میرن؟
    3.راجع به مکان های عمومی! مردم چرا اونجا میرن؟؟ جوونا ببشتر چه مکانهای عمومی میرن ؟ چه فوایدی دارن؟؟ ایا دولت به اندازه کافی جا داره public facility بسازه؟ آیا مردم اجازه دارن تو مکان های عمومی سروصدا کنن؟؟

Junior Member

ایرسافام 28 نوامبر تهران
    پارت اول: سوالای شخصی، چرا این شغل رو انتخاب کردی؟ کار گروهی دوست داری یا انفرادی؟ چرا؟ و... در خردسالی تو کوچه بازی میکردی؟ خوبه برای بچه ها برن بیرون بازی کنند و ...
    پارت دوم: یه حای که معمولا تو شهر میری؟ با کی میری؟ و ...
    پارت سوم: تفاوت زندگی در شهرهای بزرگ و کوچک- چرا مردم به شهرهای بزرگ مهاجرت میکنند و چه به چه مشکلاتی بر میخوردند (کلا سوالاش در این رمینه بود)

Junior Member

سلام من امروز 31 دسامبر امتحان دادم

موسسه ایرسافام،اگزمینر تینا صمدیان
    پارت اول: راجع بع خودم و درس می خونم یا کار میکنم.کارهای خونه و بهتره به بچه ها کمک بشه در کارهاشون ینه
    پارت دوم: یه شرایطی که به یه مرکز خدماتی رفتین و مشکلی داشتین و رفع کردن باتون
    پارت سوم: سوالای راجع به پارت دو مثل استراتژی بهتر خدمت دادن به مشتریان و مردم راحت ترن که اونها با هاشون صمیمی باشن یا نه،آیا توصیه دیگران در انتخاب یه مرکز خدماتی موثر است.

برای یکی دیگه هم این بود که یه سخنرانی ک گوش دادی و تو رو تحت تاثیر قرارداده، سخنرانی راجع به کودکان خوبه که باشه؟

من 1ژانویه ایرسافام تهران امتحان دادم اگزمینر خانم شریعتی
    پارت 1. به جز شغل واینا فقط این یادم مونده(از بس استرس داشتم) چی رو در مورد دبیرستان ت دوست داشتی؟
    پارت 2. یه جای ساکت که معمولا دوست داری بری کجاست؟ چه موقع هایی میری؟ چی کار میکنی؟
    پارت 3. کلا در مورد نویز بود چی ایجادش میکنه تو شهر. مردم برای فرار ازش کجا میرن. بعضی ها دوست دارن با کار یا درسشون موسیقی گوش بدن نظرت چیه. بعضی ها عقیده دارن از بس به دنیای پر از نویز و صدا عادت کردیم امکان نداره تو دنیای ساکت و بدون نویز زندگی کرد نظرت چیه

Junior Member

������موضوعات جدید و جالب در اسپیکینگ!

1. Do you remember your last night dreams? Why?
    2. Do you talk about your dreams to someone? Why?
    3. Does a certain dream have a special meaning for you? Why? Why not?
    4. Do you read books about interpretation of dreams?
    دوستان رو این موضوع کار کنید. ظاهرا جدیده من دوساعت پیش ایرسافام امتحان داشتم ازم پرسید همینو
    ویرایش توسط mash2m : January 14th, 2017 در ساعت 01:30 PM

سلام دوستان
    امتحان من ۱۷ ژانویه در ایرسافام
    قسمت اول :
    ۱.راجع به موضوغ تحصیل و اینکه چرا انتخاب کردی.
    ۲. رابطه ات با خانوادت چه جوریه. کلا تو کشورت رابطه مردم با خانواده شون چه جوریه و تو به کی از همه نزدیکتری تو خانوادت

قسمت دوم: describe a sport facility in your city and say what it offers, who goes there

قسمت سوم هم راجع به ورزش بود و اینکه مسابقات ورزشی می تونه باعث اینجاد رقابت یا حسادت بین ورزشکارهای کشورهای مختلف بشه یا نه.

Junior Member

سلام
    امتحان من 21 ژانویه، ایرسافام شیراز بود.

1. در مورد شهری که زندگی میکنی و استفاده از ساعت مچی بود
    2. Describe something that you are planning to do in future- Not be about work or study
    3. در مورد برنامه ریزی و برنامه ریزی روزانه و اینکه مردم کشورت چقدر برنامه ریزی روزانه دارند و اهمیتش چقدره.

موفق باشید.