صفحه 125 از 128 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزم

امتحان یکم سخت شده سوالات

imagination
    inovation
    اما اسون هم تو کارتها بود بعضی از دوستام اخرین مسافرت اینترنت و سوشال مئیا وبسایت مورد علاقه- برنامه ای که با یه بجه دیدی- هنر- جواهرات

سلام
    از دوستانی که به تازگی امتحان دادن خواهش میشه که موضوع امتحانشون رو با ما که قراره به زودی امتحان بدیم به اشتراک بزارن که حتما میتونه کمک بزرگی باشه

خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

I had exam today 24 june in Irsafam in Esfahan
    Examiner was a lady, think she was native.I dont know her name, she has a little accent, but spoke clearly.
    questions were:
    where are you from, do you study or work, what is your major, what is your job, do you want to continue this job, how do you feel when you see sunshine, what do you do in sunny days, do you prefer to live in a country which is sunny or not, part2: describe a conversation you had with a person you didnt know. is it good to talk with people, do you think people talk to each other now more or less than past, face to face talking is more or less compared to past, why do you think people use some sites like telegram or other websites

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

من توی ژانویه امتحان دادم ، و اسپیک 8 شدم،
    پارت 1 : اسمت چیه ؟ کار میکنی یا درس میخونی ؟ چرا ؟
    دوست داری کاراتو فردای انجام بدی یا توی گروه؟
    سوالات در مورد تفاوت های رفتاری زن و مردان ،
    دوست داری از کلاه استفاده کنی ؟! چرا؟
    چرا جوونا الان از تکنولوژی استفاده میکنن ؟
    بعضیا معتقدن استفاده از تکنولوژی خوبه بعضیا می گن نه ؟ با کدوم موافقی ؟ چرا ؟
    تاپیک هم در مورد یه از ویژگی های شخصیتی خودم بود .و اینکه چه کسی به من گفته بود که این ویژگی رو دارم.

بیشتر یادم نمیاد )
    فقط یه توصیه دارم برای بچه هایی که نمره بالا میخوان، من تا اونجاکه تونستم از گرامر های متنوع استفاده کردم ،شرطی، ریپورت اسپیچ ، آینده در گذشته و تقریبا تمام زمان ها رو سعی کردم استفاده کنم .
    خونسرد باشین ، خونسرد باشین و خونسرد باشین همین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان. من هفته پیش آزمون آکادمیک دادم تو مرکز ایرسافام مشهد و الان منتظر نمره هام هستم

SP
    پارت یک در مورد محل زندگی، همسایه ها و خونه ایده آل و ... همسایه ها تو میشناسی؟ همسایه جوون بهتره یا پیر؟ تا حالا شده از همسایت کمک بخوای؟
    پارت دو در مورد شهر تاریخی که اخیرا رفتی. کی؟ کجا؟ با کی؟ چرا؟
    و پارت سه کلی سوال در مورد گسترش شهرها و روستاها بود. آب و هوا چه تاثیری بر گسترش داره؟ نقش سلبریتی های در شهرت شهرها؟ وضعیت آینده شهرهای بزرگ؟

Wr
    مقاله اصلی در مورد اینکه آیا باید همه سطوح تحصیلی از مدرسه تا دانشگاه رایگان باشه یا نه؟
    و مقاله دیگه هم در مورد توصیف یه نمودار خطی مربوط به چندتا شرکت خودرو سازی بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ایمونولوژی-دانشگاه تهران

اول از همه اینکه یکی ازبزرگترین خطاهای زندگی من این بود که علی رغم اینکه همه بهم گفتند نمره رایتینگ تازگیها در ایران حق کشی است و برو ترکیه امتحان بده گوش نکردم و دوباره ایران امتحاندادم. الان اورال 7 هستم با رایتینگ 5.5 در حالیکه شهریور پارسال رایتینگ 6.5 بودهام!!!

من 24 جون (3تیرماه) 2017در ایرسافام امتحان دادم.
    ممحتن خانم شریعتی (مسن) بود.
    بار دومی بود که با ایشون امتحان میدادم یک انسان شریف،مهربون، خوش رو و واقعا کمککننده ای هستند. هر دوبار به من نمره 7.5 دادند. بار قبلی در سپتامبر2016 امتحانداده بودم.
    در تمام طول امتحان سرشونرو به نشانه تاکید و بازخورد مثبت تکون میدهند. اگر روز امتحان دیدید ایشونممتحنتون هستند بدونید که شانس بهتون رو کرده. از دوستم هم ایشون امتحان گرفتند کهدوستم می گفت بین 7.5 تا 8 بودم و ایشون 8 بهش داده بودند. فقط حواستون باشه کهوقتی وارد اتاق میشید خواهش می کنند که در راببندید و وقتی خارج میشید بازبگذارید. مراقب باشید فارسی جواب ندید. در طول صحبتتون مکرر حرفتون را قطع میکنند. نترسید. وقتی ببینند حرف برای گفتن دارید موضوع را عوض می کنند.

سوالات:

تسک1

-معمولا چه جور کیفی همراهخودت بیرون می بری؟

- وسائلی که توی کیفتقرارمیدی صبح یا عصر چه فرقی می کنه که من جواب دادم یکیه به جز اینکه ظهر ها کرمضد آفتاب هم برمیدارم.

-مدرنیزاسیون چه تاثیری درفرهنگ و سنن و لباس مردم محلی گذاشته؟

-آخرین باری که چیزیجاگذاشتی یا گم کردی؟ من جواب دادم چون آدم منظمی هستم چیزی گم نمیکنم. البته همینجمله را با کلی لغت و اصطلاحی که بلد بودم گفتم.

تسک 2:

یکی از همسایه هاتون کهباهاش رفیقی رو توصیف کن و بگو چرا دوسش داری؟

تسک 3:

در مورد محله بود و تاثیریکه مردم می توانند دربهبود شرایط محلشون داشته باشند. من جواب دادم با کاشتن گیاهدر بالکن ها می توننددر زیباسازی محله نقش داشته باشند و اینکه همه ما بایدمسئولیت قبول کنیم و فعال باشیم.

توصیهاکید من به همه دوستان اینه: از همه تاپیکهایی که دوستان اینجا معرفی کردند یکدیتابیس بسازید و اونهارا خیلی خیلی خوب کار کنید. حتما سوال مشابه ازتون پرسیدهخواهد شد. برای من که عالیجواب داد. هتمام سوالات تسک 1 من تکراری بودند. به اینکهچه جوابی عالی و واقعی و منطقی اصلا تمرکز نکنید بلکه در مورد هرچیزی که لغت واصطلاح بلدید حرف بزنید. صحبتتون را مدیریت کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط saifgilak نمایش پست ها
    ایرسافام تهران (31 اکتبر 2016)
    ممتحن: تینا صمدیان
    بخش اول:
    کجا زندگی میکنی؟
    خونه تو توصیف کن.
    خیلی مهمون میاد خونت؟
    وقتی مهمون دارین بیشتر چکارهایی انجام میدین؟ چرا؟
    بیشتر دوست داری بری خونه دیگران یا دیگران بیان پیشت؟ چرا؟
    بخش دوم:
    یه حیوان وحشی رو که از نزدیک دیدی توصیف کن
    کجا و با کی بودی؟
    چجوری دیدیش؟
    وقتی تو رو دید چیکار کرد؟
    توضیح بده که چه احساسی داشتی؟
    بخش سوم:
    چرا ملت حیوون نگه میدارن تو خونشون؟
    کیا حیوون نگه میدارن؟
    آیا افزایش جمعیت تاثیر داشت بر حیات وحش؟ چطور؟
    تورهای سافاری توی حیات وحش برای انسانها بیشتر مفید یا حیوانات؟

سلام دوستان
    خواستم بگم نمره من 6.5 شد.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

سوال کیو کارت من:
    ایرسافام شیراز. 4 سپتامبر.
    یک گیاهی که توی کشورت داری رو توصیف کن. البته دقیق یادم نیست ولی همین حدودا بود سوالش. پارت 3 هم در مورد اینکه فکر میکنی زندگی به عنوان یه فارمر چجوره خوبه بده؟ فکر نمیکنی سختی داره؟ تا حالا واسه خودت پلنتی داشتی؟ و ..

پیش فرض پاسخ : موضوعات کارت های اخیر در IELTS-Speaking

سلام
    من همین الان امتحان داشتم در پروشات. ممتحن خانوم بودن و خوش برخورد. من خودم خیلی بد صحبت کردم و فکر نمیکنم هفت بیشتر حقم باشه. حتی رو شش و نیم حساب میکنم متاسفانه. ولی به هیچ عنوان مشکل ممتحن نبود. شاید اگر تعداد سوال ها رو میتونستم خودم مدیریت کنم انقدر شاید به هم نمیریخت.
    First part: where are you from? Where do you live? ? Do you like pop stars? Have you seen one?
    Do you like history? Any historical figure you like? Have you seen a movie about historical figures?

Card: talk about an invention that has changed human life

Part 3: what are the inventions we use at home?
    Future inventions for home use
    Why people invent things
    It's said that wheel is the most important invention of history, do you agree ?

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان، من و خانمم در 19 نوامبر 2016 در ایرسافام امتحان دادیم.
    سوالات:
    1. جایی که زندگی میکنی رو توصیف کن.
    2. سیستم حمل و نقل شهرتون چطوره
    3. کلاه می پوشی (hat یا cap)، بچه بودی کلاه سرت میزاشتی؟ چرا مردم کلاه میزارن سرشون؟
    قسمت دوم
    یه کمپانی بزرگ که دوست داری؟ چی هست؟ کجاست. یه کمپانی رو باید توصیف میکردی.
    بخش سوم
    آیا کمپانی های بزرگ نسبت به کمپانی های کوچک بهترند؟ چه مزیت هایی دارند؟
    آیا کنترل کمپانی های بزرگ سخته؟
    چرا مردم در کمپانی های کوچک کار می کنند.

برا همسرم در مورد عروسی بود.
    چه عروسی رفتی، آیا اتفاق خاصی افتاد؟ کادو چی دادی؟

موفق باشید