صفحه 117 از 128 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

اسپیکینگ 16 می 2016 ایرسافام، جاش خیلی بده اگه تونستید قبلش پیداش کنید که مث من سرگردون کوچه ها نشید
    ممتحن خودشو معرفی نکرد چون که اولا خیلی خسته بود(و با تن صدای ضعیف انگلیسی حرف میزد که باعث شد من یجا صداشو نشنوم و 3 بار تکرار کرد سرشم تکون داد!!! در صورتیکه انقدر نامفهوم حرف میزد که نشنیدم چی گفت همون اول بگید لطفا بلندتر حرف بزنید اگه خیلی صداش پایین بود حالا نمیدونم چند پوینت ازم کم کنه) دوم تا در اتاق کوچیکشو باز کرد من شروع کردم حرف زدن که دیگه اونم یادش رفت و ریکورد کرد:

اسم و فامیلتو بگو. بگو از کجایی
    کار؟ درس؟ رشته ات چیه؟ دوست داری رشته ات رو؟چرا؟
    دوس داری غروب درس بخونی یا صبح چرا؟
    بچه بودی می رقصیدی؟
    مردم شما چه مواقعی بیشتر می رقصن؟
    دوچرخه سواری دوس داری؟ مردم شهرتون دوچرخه سوار میشن؟ خودت کی یاد گرفتی؟
    کارت: یک کار پرفکت از نظر تو چه کاریه؟ چرا؟
    مردم ایران بیشتر چه نوع کاری رو می پسندن؟ چرا؟
    بچه ها تو ایران معمولا دوس دارن چی کاره بشن؟ چرا؟
    ساعات کاری منعطف خوبه به نظرت؟

امتحان بنظرم خیلی راحت بود. دوستانی که زبانشون خوبه اصلا نگران نباشن. من از اگزمینر بهتر حرف میزدم وینک وینک وینک(همونطور که میبینید موضوعات تکرارین پس خست به خرج ندید این همه از فروم استفاده می کنید موضوعتون رو بنویسید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic design

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

من ايرسافام امتحان دادم دفعه اولم بود، زیاد استرس داشتم و ملا قسمت دوم رو کم و بد صحبت کردم،در صورتی که در حالت عادی خیلی بهتر بودم
    سوالهای قسم اول ، کار میکنی یا درس، چه نوع آب و هوایی دوست داری، تعطیلات تو روزهای آفتابی چجوریه، چجور فعالیت هایی میشه تو روز آفتابی انجام داد، ...
    پارت دوم، در مورد یه اپليکيشن روی کامپیوتر یا موبایل صحبت کن
    در مورد تکنولوژی، چقدر در زندگی مردم موثر هست، چقدر در تحصیلات و تربیت موثر هست، چطور میتونه تاثیر منفی رو دانش آموز ها داشته باشه، افراد مسن چطور ميتونن از تکنولوژی بهترین بهره رو ببرن و بیشتر چطور ازشون استفاده میکنن، خودت چطور استفاده میکنی و دلیل هاشو بگو، راهاي جلوگیری از سو استفاده از اینترنت ....
    من پارت سوم استرسم کم شد و خیلی راحتتر صحبت کردم، تعداد سوال هایی که ازم تو این پارت پرسید خیلی زیاد بود که همه رو الان یادم نیست متاسفانه

سلام،
    من 19 می شیراز ایرسافام امتحان دادم/ کلا شرایطش خوب بود
    سوالات اسپیکینگم::
    1-چه کاری/ کجا متولد شدی/ اوقات فراغت چه میکنی/ مشکلات شهرت چیه/ ورزش می کنی چرا/ معمولا مردم چه ورزش هایی بیرون انجام میدند و چرا این ورزش را انتخاب میکنند/
    2- یکجایی که معمولا میریی توی شهرت کجاست کیها میری با کی میری حست چیه
    3- زندگی در ییلاق چجوریه/ مردم چرا دوست دارند برند ییلاق/ مشکلاتش چیه/ مهاجرت خوبه/ مهاجرت از روستا به شهر چه مشکلاتی برای خانواده داره/ نظرت در مورد دیکتاتورها چیه/چرا مردم دوستشون دارند/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-دانشکده علوم اقتصادی

سلام
    من ایرسافام 21 می امتحان داشتم اصفهان
    من بار دوم بودم استرسم خیلی کمتر بود و بهتر حرف زدم ولی زیاد از نمره ام مطمئن نیستم چون ممتحن من انگار خیلی سخت گیر بنظر میومد(مرتضی مطهری)
    پارت اول: در مورد کارت چیه؟ چه تغییری کرده از اول تا حالا؟ چه چیزی از کارت را دوست داری؟ بعد رفت سراغ کامپیوتر و این چیزا
    پارت دوم: در مورد عکس بود که گرفتی یه زمانی چی بوده و ...
    پارت سوم: عکس ها در تحصیل چه فایده ای دارند؟ فرق عکاس آماتور و حرفه ای چیه؟ مردم تو کشورتون از چیا عس میگیرند؟ و عکس آگهی باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟

کلا بنظرم تنوع سوالا خیلی زیاده من خودم اینجا را خونده بودم ولی از هیچ کدوم اونا که خوندم نیومد
    بهرحال موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

سلام
    23 می ایرسافام
    hometown, leisure time,
    part 2
    your favorite place you like to go
    part 3
    advantage and disadvantage of movement from countryside to city

اسون بود، اما حس میکنم استرس زیاد، باعث شد نتونستم خوب حرف بزنم ((

Junior Member

سلام. من امرورز اسپیکینگ ایزسافام بودم. پارت دو در مورد قسمتی از شهرتانرا که خیلی بهش علاقه دارید. پارت سوم در مورد مهاجرت بود

سلام ۳۰ می
    پارت اول: درس می خونی یا کار می کنی؟ رشته ات رو دوست داری؟متفاوت بود ازون چیزی که فکر می کردی؟ با کامپیوتر کار می کنی؟ یکی از چیزایی که درمورد کامپیوتر دوست نداری چبه؟ چه اسکیل کامپیوتری می خوای در آینده یاد بگیری؟ ترجیح می دی صبح درس بخونی یا عصر؟چرا؟ عصرا چیکار می کنی؟ بچه بودی جیکار می کردی عصرا؟ همون کارایی که عصر روز عادی می کنی عصر ویکند ها هم می کنی؟ به نظرت سفر با دوستا بهتر یا خانواده؟
    پارت ذوم: در مورد یک سفر کوتاهی که رفتم.کجا با کی؟ چرا برام خاص؟
    پارت سوم: سفر کوتاه دوست داری؟ایرانی ها کجاها می رن واسه سفر؟ وقتی ساحل می رند چیکارا می کنن؟ به نظرت اون محیط واسه بچه ها امن؟ می گن توریستا باید کم بشن بخاطر مسایٖل زیست محیطی به نظرت درست؟چجوری می تونیم جلوگیری کنیم که توریست ها آسیب نزنند به محیط زیست؟وظیفه کیه؟سفرای فضایی به نظرت به حفظ محیط زیست کمک می کنه؟
    همین دیگه. ایشالا که همه عالی بدین امتحان برای نمره منم دعا کنین

Junior Member

سلام ديروز همسرم ايرسافام امتحان داشت:
    پارت اول: اسمت؟ درس مي خوني يا كار مي كني؟ دوست داري تنها كار كني يا با گروه؟ چه سرگرمي هايي در كشور شما وجود داره؟ امكانات ورزشي چطوره؟ مي توني موقع كار نويز تحمل كني؟ چه نويز هايي اطراف ما هست؟ چه نويزي ممكنه دوست داشته باشي ؟
    كارت: يك حايي كه توي شهرتون دوست داري بري؟ كي هاي مي ري؟ با كي ميري؟ چرا مي ري؟ چيكار مي كني؟
    سوم: اخرين باري كه اونجا رفتي كي بود؟ مشكلات شهرتون چيه؟ كدوم مهم تره؟ براي حلش بايد چيكار كرد؟

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

با سلام خدمت دوستان.فایل cue Card آیلتس برای اسپیکینگ رو در لینک زیر قرار دادم.سعی کنید همشو بخونید ولی حفظ نکنید و فقط ایده های extend ازش بگیرید و به نسخه ای که دلتون میخواد ومخصوص خودتون هست درش بیارید.http://www.fileconvoy.com/dfl.php?id...b2674bb90d66b5

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی اطلاع داره نتایج آیلتس UKVI چطوری و کجا اعلام میشه؟
    من 28 می آزمون دادم.