صفحه 127 از 128 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

سلام امتحان اسپیکینگ امروز ۵ ژانویه ایرسافام تهران اگزمینر خانم شریعتی بزرگوار.
    پارت ۱
    کار می کنی یا درس می خونی؟
    داشتن دوست چقدر مهمه؟
    در چه موقعیت هایی مردم کادو میدن؟
    چرا مردم به همدیگه کادو میدن؟
    دوس داری کادو بگیری؟
    تا حالا کادو گرفتی که دوس نداشته باشی؟
    در کدام تایم از روز بهتر میتونید کار کنید و چرا؟
    پارت ۲
    یک داستانی که از یکی شنیدی و جالب بود؟
    چی بود؟
    کی گفت؟
    چرا تاثیرگذار بود؟
    پارت ۳
    بچه های کوچک چه نوع داستانایی دوس دارن بشنون؟
    تفاوت بین داستان هایی که بچه های کوچکتر گوش میدن با داستانایی که بچه های بزرگتر گوش میدن؟
    یه سوالشونو اصلا نفمیدم در مورد ارتباط بین تکنولوژی و داستان!!!!!!!
    با آمدن تکنولوژی چه تاثیری روی داستان گذاشته!!!
    اصلا راضی نبودم به خاطر اینکه همون طور که میبینید پارت ۱ کلا از یه موضوع به موضوع دیگه میپریدن دوم اینکه پارت ۳ خییییلی تپق میزدن از ایشون بعید بود و دو بار هم سوال اشتباه خوندن و بعد سوال خودشون رد میکردن!!!!! خیلی عجیب بود به همین خاطر ۳ تا سوال آخر کاامل تمرکزم از دست دادم و یه سوال هم اصلا نفهمیدم. سوالا رو میخوندن بعد وسطش خودشون مکث میکردن بعد چند ثانیه سوال عوض میشد!!!!
    دوستان اگه میشه نظر بدید الان تکلیف منه بیچاره چیه این وسط که تمرکزم به خاطر ایشون از دست دادم؟ چه تاثیری میزاره من واسه نمره ۶.۵ و ۷ رفته بودم الان به ۶ هم راضی شدم میترسم کمتر بدن

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedssh نمایش پست ها
    پارت ۱
    داشتن دوست چقدر مهمه؟
    دوس داری کادو بگیری؟
    پارت ۲
    چی بود؟
    کی گفت؟
    چرا تاثیرگذار بود؟
    پارت ۳
    تفاوت بین داستان هایی که بچه های کوچکتر گوش میدن با داستانایی که بچه های بزرگتر گوش میدن؟
    اصلا راضی نبودم به خاطر اینکه همون طور که میبینید پارت ۱ کلا از یه موضوع به موضوع دیگه میپریدن دوم اینکه پارت ۳ خییییلی تپق میزدن از ایشون بعید بود و دو بار هم سوال اشتباه خوندن و بعد سوال خودشون رد میکردن!!!!! خیلی عجیب بود به همین خاطر ۳ تا سوال آخر کاامل تمرکزم از دست دادم و یه سوال هم اصلا نفهمیدم. سوالا رو میخوندن بعد وسطش خودشون مکث میکردن بعد چند ثانیه سوال عوض میشد!!!!
    دوستان اگه میشه نظر بدید الان تکلیف منه بیچاره چیه این وسط که تمرکزم به خاطر ایشون از دست دادم؟ چه تاثیری میزاره من واسه نمره ۶.۵ و ۷ رفته بودم الان به ۶ هم راضی شدم میترسم کمتر بدن
    این چیزایی که برات پیش اومده کاملا طبیعیه ، ایشون از اگزمینرهای موفق اونجاست ، همه اینجوری می پرسن ، می خوان به چالش بکشنت و حتما بدون اگه با ایشون افتادی 100 درصد شانس باهات یار بوده نمره خوبی خواهد داد بهت. نگران نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedssh نمایش پست ها
    پارت ۱
    داشتن دوست چقدر مهمه؟
    دوس داری کادو بگیری؟
    پارت ۲
    چی بود؟
    کی گفت؟
    چرا تاثیرگذار بود؟
    پارت ۳
    باید اینطور به قضیه نگاه کرد که حرف زدن در آیلتس یک امتحان نیست بلکه یک مکالمه عادی بین دو نفر است.شما اگر به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید هیچ عامل دیگری نمیتواند برروی حرف زدن شما تاثیر منفی بگذارد درست مثل زبان مادری که شما هرگز آنرا فراموش نمیکنید حتی اگر استرس داشته باشید.

Junior Member

من هم امروز امتحان داشتم ایرسافام مشهد اگزمینر آقای گرایلی بودند
    پارت 1 :
    Do you work or are you student ?
    what kind of outdoor activities are you interested in ?
    what public outdoor events do you participate !
    do you like to have an outdoor job ?
    do you prefer to type digitally or write on the paper ?
    do you have a good handwriting ?
    پارت 2
    Describe an occasion where you took photographs ?
    when ...
    where ...
    why ....
    پارت 3
    how do you compare printed pictures with digital pictures ?
    is taking picture easier nowadays ?
    how do you predict the future photographs might be ?
    do you think mobile phones should have cameras ?
    can taking pictures be dangerous ?

در کل بد نبود ولی یکی دو تا سوالش رو مخصوصا تو پارت اول خوب متوجه نشدم مثل اون روادید outdoor ، یکم لهجه داشتن ولی روون صحبت میکردن . چیزی که خیلی اذیتم میکرد این بود که خصوصا تو پارت 3 وسط صحبت هام یهو حرفمو قطع میکردن و من فکر میکردم شاید دارم آف تاپیک صحبت میکنم ولی با توجه به تعریف هایی که از ایشون شنیدم امیدوارم نمره ی خوبی بهم بدن

من 20 ژانویه امتحان دادم اما امتحان اسپیکینگم 15 ژانویه بود.
    اگزمینر خانم شریعتی بود که واقعا شمرده شده حرف می زد و کلا احساس نمی کنی امتحانه انگار اومدی مثلا با یکی یک گپی بزنی ! بسیار نظم عالی بود و همه چیز خوب
    سوالات :

تسک 1 :

کار می کنی یا دانشجویی ؟
    چه کارایی که در قدیم انجام دادی که برای شغل الانت مفید بوده ؟
    با کامپیوتر کار می کردی وقتی بچه بودی ؟
    کلا به نظرت کامپیوتر چه تاثیری روی پیشرفت انسانها داشته ؟
    قدیم دوستای زیادی داشتی و به نظرت اصلا دوست زیاد داشتن خوبه؟
    با دوستات دور هم جمع شدی چه کار می کنید؟

تسک 2 :
    تجربه ای که به یکی کمک کردی رو بگو
    کی بود و کجا ؟
    چه کاری براش کردی ؟
    چه احساسی داشتی ؟

تسک 3 :

به نظرت خوبه کمک کردن رو توی مدارس به بچه ها یاد بدن؟ چه تاثیری روشون میزاره ؟
    اگه تعداد کسانی که کارای انسان دوستانه بدون حقوق انجام بدن زیاد بشه چه تاثیری روی کارخونه ها میزاره ؟
    به نظرت کسی که کار داوطلبانه انجام میده ، چه تاثیری روی آیندش میزاره ؟
    آقا خیلی سوال بود همشم فلسفی ! ) ولی می خندید منم هی میگفتم اصلا نمی فهمیدم چیه ولی با خودم حال می کردم )
    بعد دوباره برگشت به کامپیوتر یهو : گفت در آینده با کامپیوتر کار خواهی کرد ؟

خیلی سوال بود آخرا اما پراکنده بود نمی دونم هدفش چالش کشیدن بود ! اینم بگم من تسک 2 کلا 1 دقیقه و 20 ثانیه پشت هم حرف زدم و دیگه حرف نزدم خودشم گفت اوکی اونا که میگن تسک 2 خوووووب باید حرف بزنی 2 دقیقه رو حرف مفت می زنن من 7 گرفتم چیزی که توی ماک ها هم می گرفتم ، فقط نکته اینه ، حفظ نکنید چیزی رو ! نه که آشنا نباشید با موضوعات اما زیاد خودتونو نکشید ، ریلکس باشید ، اگر از کارت پرسید پرزنت پرفکت بزن اگه از آینده پرسید یک by the end of next year بنداز بعدش یک future perfect بگو این کارو می کنم ، اگه رفت گذشته یک گذشته ساده بگو بعد یک at the time بگو یک past perfect بنداز بره ، بعد دیگه توی تسک 2 هر سوالی کرد با present perfect شروع کن بگو آره جاهای زیادی رفتم کارای زیادی کردم اما i would rather talk about فلان چیز بعد برو قصه بگو توی قصه صحبت کن و گرامر بزن بی استرس ، تسک 3 که دیگه فقط باید حرف بزنی اگه 7 می خوای اونجا زیاد گرامر خفنم نزدی نزدی ، بگو بره ،

آقا ما 7 شدیم حقمم همین بود ، یا علی موفق باشید هم وطن های عزیزم

من روز 1 فوریه امتحان داشتم توی تهران ایلتس بر خلاف برخورد بد منشی اونجا که ایمیل هم زدم اعتراض کردم اگزمینرم خوش اخلاق بود من یه مقدارم سرما خورده بودم که به خاطر استرس کلا صدامم گرفته بود که ایشون با مهربونی به آرامش دعوتم می کردن. واما سوالا

کارت رو دوست داری؟
    فکر می کنی در آینده کارت رو ادامه بدی ؟
    تا حالا کادو گرفتی که دوست داشنی
    تا حالا کادویی گرفتی که دوست نداشته باشی؟
    معمولا مردم کی به هم کادو می دن؟

پارت 2:

برنامه تلویزیونی رو که دیدی و دوست داشتی؟
    چرا دوستش داشتی؟
    کی دیدیش؟
    با کی دیدیش؟

پارت 3:

برنامه تلویزیونی که توی ایران معروفه بین جوونا؟ مضمونش چیه؟
    به نظرت برنامه های خارجی توی ایران محبوب می شه؟
    نظرت در مورد تی وی برای اجوکیشن چیه ؟ مناسبه ؟
    به نظرت بهتره برای یادگیری در مورد حیوانات بچه ها تلویزیون ببینند یا برن zoo?

ببخشید دو سه تای دیگه هم بود یادم نمیاد ولی در مورد تی وی بود .

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    باید اینطور به قضیه نگاه کرد که حرف زدن در آیلتس یک امتحان نیست بلکه یک مکالمه عادی بین دو نفر است.شما اگر به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید هیچ عامل دیگری نمیتواند برروی حرف زدن شما تاثیر منفی بگذارد درست مثل زبان مادری که شما هرگز آنرا فراموش نمیکنید حتی اگر استرس داشته باشید.
    دوست عزیز اگر در تسک اخر لغتی رو که نمیدونی بهت بدن چی؟اون موقع هم باید عادی حرف بزنی . ببین کلا این روزها سعی میکنن نمره ات رو کم بکنن چون میدونن استرس هم دارین .مخصوصا تسک اخر رو لغتی رو انتخاب میکنن که دیگه خیلی باید دایره لغات ات بالا باشه تا بدونیش

Do you work? or your a student
    Do you listen to music when your studying?
    do you download music of buy CD
    In which occasions in you country people give each other gifts?
    What was the last gift you received ?

describe a perfect holiday
    with whom
    where
    what to do

Why some people prefer to stay at home for holidays?
    what preparation do you make for a holiday?
    what are the criteria to pay attention to when you want to pick a holiday destination?
    ویرایش توسط ehsan999999 : May 13th, 2018 در ساعت 10:35 PM

Junior Member faridcboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - Tabriz University

2nd June:

Describe a competition (music,art,etc) you took part in
    Where it was
    When it was
    ...
    !Wubba lubba dub dub

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

hi
    part 1: map &digital map
    part2: your favorite house
    par3: houses and apartments
    25 aug. Irsafam