صفحه 26 از 128 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

سلام دوستان اگه میشه اونهایی که سازمان سنجش20 و 22 اکتبر امتحان دادن ، لطف کنن سوالایی رو که ازشون پرسیدن بگن واسه مایی که هفته دیگه امتحان داریم (هرچقدر از سوال ها چه پارت یک دو ویا سه یادتون میاد بگید عیبی نداره) خیلی فوریه کمک کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

من دیروز تو برج نادر امتحان داشتم با خانوم اخوان.
    والا تمیدونم چیکار کردم.فقط اگه خیلی خیلی منصفانه و یکم هم دست پایین نمره بده به نظر خودم 6.5 میشم. کسی میدونه چجوری نمره میده؟ کلا مهربون به نظر میومد ولی امتحان که شروع شد اخمو شد. ولی 2-3 بار از جوابای من سرشو آورد بالا و تایید کرد یک بار هم لبخند زد. آخرش هم 2-3 تا جمله گفت که انقدر استرس داشتم نفهمیدم چی گفت ولی فکر کنم مضمونش این بود که خوب بود منم گفتم I enjoyed our conversation.thanks. اونم تایید کرد گفت thanks:دی
    به نظر خودم بد نبود ولی عالی نبود. تقریبا مکس نداشتم 2-3 تا اصطلاحم گفتم ولی 3-4تا جمله تکراری هم گفتم): حدود 15 تا سوال پرسید و بعلاوه قسمت 2 و توس همش حرفمو قطع میکرد میرفت سوال بعد ): نظر شماها چیه؟ اگه چیزی راجع به خانم اخوان و نمره دادنش میدونید بگید نگرانم.
    part1: اول محل زندگی بعد راجه به خونه و چیشو دوست داری و چیشو باید تغییر بدی بعد هم 2-3تا سوال راجع به اسم گذاشتن پرسید و بعد از اسم خودم پرسید کلا 6=7تا سوال شد
    part2: هدیه به یک دوست چی میدی چرا میدی ازین چیزا
    part3: بازم راجه به کادو. 2-3تا سوال واسه اینکه آیا پدر مادرا زیاد کادو میخرن واسه بچه هاشون ،چرا؟؟؟ بعد کادو خریدن سخته؟چرا؟با 2-3 تا دیگه که یادم نیست
    سوالای بقیه هم سوالای زیادی راجع به عکی گرفتن، بهترین یا خاطره انگیز ترین عکس. موسیقی، فعالیتهای بیرون خانه،تحصیلات در زندگی و ورزش بود.

ApplyAbroad Superstar

فکر نکنم اینجا جای مناسبی برای پرسیدن این سوالی باشه که شما پرسیدین ولی من با خانم اخوان داشتم 7.5 شدم، خوب نمره میده. 500 تا هم سوال از آدم می پرسه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    من دیروز تو برج نادر امتحان داشتم با خانوم اخوان.
    والا تمیدونم چیکار کردم.فقط اگه خیلی خیلی منصفانه و یکم هم دست پایین نمره بده به نظر خودم 6.5 میشم. کسی میدونه چجوری نمره میده؟ کلا مهربون به نظر میومد ولی امتحان که شروع شد اخمو شد. ولی 2-3 بار از جوابای من سرشو آورد بالا و تایید کرد یک بار هم لبخند زد. آخرش هم 2-3 تا جمله گفت که انقدر استرس داشتم نفهمیدم چی گفت ولی فکر کنم مضمونش این بود که خوب بود منم گفتم I enjoyed our conversation.thanks. اونم تایید کرد گفت thanks:دی
    به نظر خودم بد نبود ولی عالی نبود. تقریبا مکس نداشتم 2-3 تا اصطلاحم گفتم ولی 3-4تا جمله تکراری هم گفتم): حدود 15 تا سوال پرسید و بعلاوه قسمت 2 و توس همش حرفمو قطع میکرد میرفت سوال بعد ): نظر شماها چیه؟ اگه چیزی راجع به خانم اخوان و نمره دادنش میدونید بگید نگرانم.
    part1: اول محل زندگی بعد راجه به خونه و چیشو دوست داری و چیشو باید تغییر بدی بعد هم 2-3تا سوال راجع به اسم گذاشتن پرسید و بعد از اسم خودم پرسید کلا 6=7تا سوال شد
    part2: هدیه به یک دوست چی میدی چرا میدی ازین چیزا
    part3: بازم راجه به کادو. 2-3تا سوال واسه اینکه آیا پدر مادرا زیاد کادو میخرن واسه بچه هاشون ،چرا؟؟؟ بعد کادو خریدن سخته؟چرا؟با 2-3 تا دیگه که یادم نیست
    سوالای بقیه هم سوالای زیادی راجع به عکی گرفتن، بهترین یا خاطره انگیز ترین عکس. موسیقی، فعالیتهای بیرون خانه،تحصیلات در زندگی و ورزش بود.

آقا انشا الله خوب میشه نگران نباش

Junior Member

سلام دوستان اگه میشه اونهایی که سازمان سنجش20 و 22 اکتبر امتحان دادن ، لطف کنن سوالایی رو که ازشون پرسیدن بگن واسه مایی که هفته دیگه امتحان داریم (هرچقدر از سوال ها چه پارت یک دو ویا سه یادتون میاد بگید عیبی نداره) خیلی فوریه کمک کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

خب من که سوالای همین امتحانو گفتم که

Junior Member AminEdmonton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem1360 نمایش پست ها
    سلام به شما،
    راستش سوالهایی که می نویسم مربوط به امتحان 20 اکتبرایران آیلتس پسرخاله ام هستش که با آقای رحیمی امتحان داد.
    پارت 1: اسم کاملت چیه؟کار می کنی یا درس می خونی؟کدوم شهر وتو چه خونه ای زندگی می کنی؟آیا مهمه که بچه ها کاردستی درست کنند؟آیا کاردستی(صنایع دستی) با فرهنگ شما ارتباطی داره؟یه چیزی که دردوران کودکی درست کردین،چی بوده؟
    پارت 2 : Describe a especial family event that you enjoy
    چه موقع بود؟کیا توش بودن؟چی کارکردین؟
    پارت 3: مزایای زندگی دریک خانواده پرجمعیت(Extended family) چیه؟چه معایبی داره؟آیا والدین برای بزرگ کردن بچه هاشون از دیگران کمک می گیرند؟

Junior Member

سلام دوستان. منم امروز تو برج نادر امتحان دادم با یه خانم مسن انگلیسی که فکر کنم اسمش ماریا بود. همه چی خوب بود فقط یکم آروم صحبت می کرد. ولی لهجش بد نبود.
    بخش اول: اسم و مشخصات، اهل کجایی ، خونت چه شکلیه، کجاشو بیشتر دوست داری ، لباسای رنگیو ترجیح میدی یا تیره؛ وقتی بچه بودی رنگ خاصیو دوست داشتی؛ چه وقتهاییو با دوستات یا خونواده میگذرونی؛ شده وقتی که ترجیح بدی تنها باشی؛
    بخش دوم : یک مسابقه ورزشی که دیدی یا توش شرکت داشتیو توضیح بده: مسابقه چی بود ؟ کجا برگزار شد ؟ چه چیزیو در موردش دوست داشتی؟
    بخش سوم : تو مدرسه چه ورزشایی میکردی؟ محبوبترین ورزش تو کشورتون چیه ؟ مردا بیشتر دوست دارن ورزش کنن یا زنها ؟ چرا خونواده ها بچه هاشونو مجبور میکنن که به اوج برسن تو ورزش؟ به نظر شما استعداد مهمتره یا سختکوشی در رسیدن به موفقیت و قهرمانی؟ آیا قهرمانی ورزشکارا برای کشور هم منفعت داره؟ ورزشهای تیمی بهتره یا شخصی؟
    در کل سوالای زیادی پرسید نمیدونم من جوابام کوتاه بود یا روالش همینه؟؟ ولی به نظر خودم خوب جواب دادم.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    خب من که سوالای همین امتحانو گفتم که
    سلام عزیزم آخه یه نفر تنها که نبوده -افراد زیادی بودن با سوالات متفاوت _ممنون که سوالاتون رو گذاشتید انشاالله اون نمر ه ای رو که میخواین بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس راه و ترابری از دانشگاه شهید چمران اهواز

سلام به همه دوستان
    من امروز 15 نوامبر امتحان داشتم. ممتحنم آقای رحیمی بود.
    قسمت اول: کار می کنی با درس می خونی؟ کارتو دوستا داری؟ پیدا کردن این کار راحته ؟ چرا زبان انگلیسی می خونی؟ چه زبانای دیگه ای بلدی؟
    قسمت دوم : درباره لیدری که شمارو تحت تاثیر قرار داده. کی بوده؟ چه خصوصیاتی داشته؟ چه کاری انجام داده که شمارو تحت تاثیر قرار داده؟
    قسمت سوم : در ادامه قسمت اول همش درباره لیدر بود. اینکه لیدر چه مزایایی برای جامعه داره؟ لیدر شدن آسونه یا نه چرا ؟ چطور می شه لیدرها رو تربیت کرد و...
    همگی موفق باشین.