صفحه 27 از 128 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

سلام
    مصاحبه من 11 نوامبر در ایران آیلتس بود با یک خانم مسن و خوش خنده انگلیسی به نام ماریا ویلسون یا همچین چیزی.
    بخش اول: اسم کامل؟ مشخصات خونه؟ کدوم اتاقشو بیشتر دوست داری و چرا؟ چه هوایی رو بیشتر دوست داری؟ چه هوایی برای کار و مطالعه مناسب تره؟ ...

بخش دوم: Explain an enjoyable conversation that you`ve had recently .
    و اینکه چقدر طول کشید؟ کی و با کی بود؟ درباره چی بود؟ چرا اون مکالمه رو دوست داری؟

بخش سوم: چه جور مکالمه ای رو ترجیح میدی؟ نظرت درباره مکالمات تلفنی چیه؟ نظرت درباره صحبت کردن با تلفن در مکان های عمومی چیه؟ جوونای امروز از موبایل بیشتر چه استفاده هایی می کنن؟ تو کشورت چقدر از موبایل برای کار با اینترنت استفاده میشه؟ و ...

شرایط کلیش خوب بود فقط من کارت ملیم رو جا گذاشته بودم که گواهینامه رو هم قبول نکردن و مجبور شدم بگم برام بفرستن که خوشبختانه به موقع رسید. نکته دیگه هم اینکه ازونجایی که من با لهجه غلیظ بریتیش خیلی راحت نیستم دو سه جمله شو قشنگ نفهمیدم! گرچه سوالاتش آسون تر از اون چیزی بود که فکر می کردم ولی برای اولین تجربه بد نبود. امیدوارم آخرین تجربه هم باشه!

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

مصاحبه من 11 نوامبر با آقای رحیمی بود...اگزمینرم خوب بود،اصلا آدم رو هول نمیکنه و اجازه میده صحبت کنید، وسط حرفم نمیپرید اصلا..
    پارت 1: اسم / شاغلم و یا اینکه درس میخونم؟ /آیا شغلم رو راحت میشه بدست آورد؟/ اولین بار چطور با اینترنت آشنا شدم؟ / به چه زبانهای میتونم صحبت کنم؟/ چرا خوبه که زبان خارجی یاد بگیریم؟/ دوست داری چه زبان دیگه ای یاد بگیری؟

پارت 2:یک برنامه تلویزیونی که چیزی ازش یاد گرفتم

پارت 3:برنامه های تلویزیونی چطور میتونند افراد مشهور رو بوجود بیارند؟/چرا مردم عادی در مورد افراد مشهور کنجکاو هستند؟ /این موضوع چطور زندگی این افراد رو تحت تاثیر قرار داده؟/ آیا براشون خطرناکه؟/ آیا شخصآ دوست دارم که یک سلبریتی باشم؟

دوستان عزیز من به جرات میتونم بگم که تمام سوالای من توی نمونه های اسپیکینگ کتابای کمبریج بودن... من از کتاب 3 تا 8 رو کامل خوندم نمونه هاش رو... در ضمن تمام سوالای رو هم که بچه های دیگه اینجا گذاشتن خوندم و به همتون توصیه میکنم که شما هم اینکارو بکنید. واقعآ مفید بود...من البته پارت 2 رو خیلی بد جواب دادم اونم به خاطر اینکه الکی هول شدم...اصلا استرسی نشید...فقط سعی کنید استاپ نکنید تا میتونید صحبت کنید، البته مرتبط با موضوع سوال! ...
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام دوستان
    بچه هایی که 26 نوامبر امتحان دارن لطفا موضوع اسپکینگتون را به اشتراک بگذارید
    ممنونم

Junior Member

سلام
    مصاحبه من 19 نوامبر با خانم اخوان بود در ایران آیلتس
    سوالات:
    بخش اول: کدوم قسمت از خونه یا آپارتمانتون رو دوست داری و چرا؟
    وقت های آزادت رو با دوستات چگونه می گذرونی؟
    ترجیح می دی بیشتر با خانواده باشی و یا با دوستات در وقت های آزادت؟

بخش دوم(کارت): چه جور لباسی رو دوست داری بپوشی؟

بخش سوم: آیا اهر خرید لباس هستی یا نه؟
    آیا لباس نشان دهنده شخصیت انسانه؟
    جوون های امروزی بیشتر دوست دارند چه جور لباسی بپوشند؟
    آیا ایرانیها زیاد اهل خرید هستند؟
    چرا بعضی از مردم از خرید کردن متنفرند؟
    با توجه به جو مذهبی موجود در ایران، فکر می کنی که چرا جوون های ایرانی دست به انتخاب مدهای غربی می زنند؟

سوالات بیشتری هم پرسیده شد که البته من یادم نیست الان. اما خانم اخوان به شدت انرژی مثبت می دن و سعی می کنن با آدم ارتباط برقرار کنن. برای من که جو خیلی مناسبی به وجود آوردند. و من اصلا حس نمی کردم در حال امتحان و مصاحبه هستم. حتی بعد از اینکه ضبط رو هم خاموش کردند چند تا سوال شخصی ازم پرسیدن.
    امیدوارم در نمره دادن هم به شده مثبت باشن!!!!

برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم

سلام دوستان من ۱۱ نوامبر speaking داشتم اسم ممتحن رو یادم نیست ولی فکر کنم همون آقای رحیمی بود به تمامی سوالاتشون جواب دادم و vocab خوبی هم استفاده کردم ولی آخرش ایشون ضبط رو قطع کردن و به من گفتن listeningam خیلی بده !!! درhali که بهترین skill من همینه . و بعدشم گفتن معنی فلان کلمه به فارسی چی میشه!! خلاصه آخرش کلی منو ترسوند و با لحن بدی باهام صحبت کرد انگار که اومدم اونجا سرش کلاه بزارم!!. اینم بگم که من با لهجه بریتیش صحبت میکنم و معلمم هم گفته بودن امکان نداره از ۶.۵ کمتر بشم

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan70 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ۱۱ نوامبر speaking داشتم اسم ممتحن رو یادم نیست ولی فکر کنم همون آقای رحیمی بود به تمامی سوالاتشون جواب دادم و vocab خوبی هم استفاده کردم ولی آخرش ایشون ضبط رو قطع کردن و به من گفتن listeningam خیلی بده !!! درhali که بهترین skill من همینه . و بعدشم گفتن معنی فلان کلمه به فارسی چی میشه!! خلاصه آخرش کلی منو ترسوند و با لحن بدی باهام صحبت کرد انگار که اومدم اونجا سرش کلاه بزارم!!. اینم بگم که من با لهجه بریتیش صحبت میکنم و معلمم هم گفته بودن امکان نداره از ۶.۵ کمتر بشم

عجب!!! اولین باریه اینو میشنوم...
    دوستان شما چی میگین ؟؟؟ ممتحن اصلا نباید معنی کلمه ای رو بپرسه اونم به فارسی. باید طوری رفتار کنه که انگار british هستش... تازه اصلا نباید بگه کجا ضعف داشتی
    من تازه با اینکه قسمت سوم اسپیکینگ رو جالب نبودم به ممتحن هم آخر امتحان گفتم بد بود ؟ اصلا هیچی نگفت ... گفت مشکلی نیست(البته به انگلیسی )
    البته آخر اسپیکینگ باید ضبط رو قطع کنن

Junior Member

من 9 نوامبر ایران ایلتس مصاحبه دادم
    where is ur home town? دوستش داری؟ چرا؟
    تا به حال کلاس رانندگی رفتی؟
    کی تو خانوادتون ماشین شخصی نداره؟
    mail هایی که برات میرسه نگه میداری؟
    ترجیح میدی رو کاغذ بنویسی یا تایپ کنی؟
    یک جای enjoyable که رفته باشی تو شهری که میشناسی... کجا بوده، چرا برات مهم بوده
    قسمت سوم هم در مورد تفاوت مردم rural و urban بود و در مورد transport system

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

من 23 نوامبر یعی همین امروز امتحان اسپیکینگ دادم
    یه آقای فکر می کنم بریتیش بود در هر حال ایرانی نبود و قد بلند داشت و لاغر
    اول از اینکه چه چیزی از محل قرار گرفتن خونه ام را دوست دارم پرسید بعد اتاق مورد علاقه ام را پرسید . چند تا سوال درباره رنگ کرد و کارت شروع کرد
    یه همسایه را توصیف کن، چند وقت یک بار می بینید همدیگر را و ازی چیزا
    بعد تو پارت 3 درباره روابط محلی پرسید و تفاوت روابط سابق و الان و چون من صحبت را به تکنولوژی منحرف کردم درباره روابط از طریق اینترنت یه کم وارد شد و اثراتش و..

Junior Member

از دوستان کسی اخیرا اصفهان اسپیکینگ امتحان نداده ؟
    من شنبه دارم، اگزمینر هاش چطورن؟

Junior Member hex آواتار ها

منم امروز 24 نوامبر ایران آیلتس امتحان دادم با خانم اخوان، یه کم تند حرف میزد و من چند تا سوال و خواستم که دوباره بگه و بر عکس arbsa به من اصلا انرژی مثبت نداد.

قسمت اول: کدوم اتاق خونتون و دوست داری؟ چیشو دوست داری عوض کنی؟ بیشتر دوست داری با دوستات باشی یا با فامیل؟ با دوستات چه کارایی میکنی؟ آیا باید با فامیل هم وقت گذروند؟ وقتی میخوای چیزی بخری به رنگش توجه میکنی؟ بیشتر رنگای روشن میپوشی یا تیره؟

قسمت دوم: یه سفری که دوست داری بری کجاست؟ با کی؟ چرا اونجا؟ چیشو دوست داری؟

قسمت سوم: اهل سفری؟ مردم کشورت معمولا کجاها میرن مسافرت؟ مسافرت داخلی کجا میرن؟ (اینجا من گفتم معمولا تهرانیا میرن شمال، بعد اون گفت فقط واسه تفریح میرن؟ من گفتم آره دیگه. بعد اون گفت واسه زیارت چی؟ گفتم آهان آره یه سری میرن مشهد) ویژگی کسی که میخوای باش بری مسافرت چیا باید باشه؟ سختیهای سفر چیه؟