صفحه 4 از 128 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking

از اونجا که من کلی چیز یاد گرفتم از این فروم گفتم حالا که امتحان دادم موضوع خودمم رو بگم.
    24 feb امتحان دادم تو دانشگاه چابهار . من speaking ام بد نیست. ولی وقتی رفتم تو و لهجه غلیییییییظ British خانوم رو شنیدم هنگ کردم. و بعد هم به خاطر اون اضطراب اولاشو که کاملا تته پته کردم. تازه آخراش داشتم راه میفتادم و عادت کرده بودم به لهجه ش که گفت تموم شد! :'(
    من هم می گم مهمترین مسئله ریلکس بودن و تمرکزه. بهتره یه کمی زودتر برید تا با محیط و سایر آدما که اومدن رابطه برقرار کنید.

از من بعد عرفی و کجایی هستی و چی می خونی، ابتدا در مورد درس خوندن و متعلقاتش پرسید. مثلا گفت یادگیری تو جوونی و پیری چه فرقی داره؟ ترجیح می دی تنها بخونی یا با بقیه؟ ..و ...
    موضوع کارتم هم "اگه وقت داشتین چه کلاسی می رفتید؟" و : چی می خواستید یاد بگیرید. موضوعش چی بوده. چرا می خواستین یاد بگیرین.
    بعدش هم که دوباره درباره وضعیت کلاس و ... ادامه داد به پرسیدن.

در کل مهمترین مسئله تمرکزه. و یادتون نره لهجه بریتیش غلیظی دارند. مثل من کپ نکنید :-[

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

موضوع امروز براي يكي از دوستام:
    در مورد ترافيك بوده
    و قبلش گفته كار ميكني يا درس ميخوني
    (گفته هردو)
    پرسيده چي شد به اين رشته علاقه مند شدي و انتخابش كردي و كاري كه ميكني رو توضيح بده

رشته و دانشگاه
    Industrial design

من خودم 3 شنبه امتحان دارم اما دوستم امروز صبح امتحان داد
    در مورد اينكه خونه رويايي تو چه جوريه و كجاست توي كارت پرسيده
    و قبلش در مورد اينكه مهمون مياد خونتون چه كار ميكنيد
    و اينكه به نظرت شهرت (معماريش) زيباست يا نه
    اولش هم پرسيده كه توي رشته ات از نرم افزار خاصي هم استفاده ميكني

موفق باشيد ;D

رشته و دانشگاه
    Industrial design

والا من اين دفعه دومم بود(با اجازه شما البته ) ;D

خوب الحمدلله سوال امروز من به حد كافي مزخرف بود
    آيا خوبه كه بچه ها ساز زدن ياد بگيرن و الان جوان هاي ايراني بيشتر چه جور آهنگهايي گوش ميكنند!
    وضعيت ورزش توي ايران چه جوريه و نزديك خونه تون مكان ورزشي زياد هست؟توي كشورت توي مدارس چه ورزشهايي ياد ميدن؟تو دوست داري چه ورزشي رو ياد بگيري؟

بعدش هم در مورد وبلاگ نويسي حرف زديم و اين كه آيا اين كه با دست بنويسي اين روزها همچنان لازمه؟و اينكه دوست داري در مورد چه موضوعاتي بنويسي

و آخرش هم در مورد انتخابات رياست جمهموري آينده حرف زديم
    ولي در كل من 8 صبح حرف زدنم نميامد! ;D

موفق باشيد

Junior Member

من هم صبح امتحان داشتم امتحان واقعا گلابی و ساده بود واز شانس ما جفت examiner ها واقعا nice بودن مخصوصا در کم کردن استرس

من امتحان رو متوسط دادم اصلا راضی نبودم فکر نمیکردم این قدر ساده باشه شاید برای من ساده گرفت.

موضوع تایپک خونه رویایی شما و ویژگیهای اون

قسمت سوم هم 2 سوال ساده درباره مزیای ومعایب خونه ها و اپارتمانها پرسید.

ولی منهم مثل دوست دیگه کمی مشکل لهجه طرف داشتم که بنده خدا خودش متوجه شد سوالات رو کمی ارومتر و واضح تر می پرسید.

کلا به دوستان توصیه میکنم فقط استرس نداشته باشید که امتحانش واقعا ساده هست وه براحتی میتونید نمره خوبی بگیرید مخصوصا با این grandmama های مهربون ;D
    همیشه دیر می رسیم

Junior Member

من 8 مارس امتحان داشتم موضوع کارت من خانه ای که دوست دارید ، چرا دوستش دارید ، خانه چه کسی است و به چه چیزی شبیه است ؟ بعدش در باره اینکه آیا مهمه ظاهر شهر و اینکه خانه های مدرن ساخته بشه و باید تاریخ رو حفظ کنیم و خانه های قدیمی رو یا درآمد و خانه های مدرن و فضاسازی و پارک چقدر در معماری شهری اهمیت داره سوال پرسید . من هم سنجش امتحان دادم هم آیلتس تهران ممتحنین سنجش خوش رو تر هستند اما در مورد اول راضی تر بودم .

Junior Member

امتحان من در دانشگاه چابهار:
    سوالات قسمت اول در مورد شهر محل تولد و اینکه چرا شهری که توش زندگی میکنی رو دوست داری؟و معمولا اخبار روز رو از چه منبعی دریافت میکنی و چه نوع اخباری رو دوست داری و سوالاتی کلی و ساده.
    موضوع قسمت دوم:
    Describe an educational trip when you were student in school or university…
    و سوالات ادامه بحث در قسمت سوم این بود که نقش معلم در سفرهای علمی چیه و بود یا نبودش چه تاثیری میتونه داشته باشه یا اصلا باید حضور داشته باشه یا نه؟و مکان هایی که معمولا به سفر علمی میروید کجاست؟
    تجربه ای که من از این فروم کسب کردم این بود بیشتر موضوعهای آزمون تکراری هست(از جمله موضوع کارت من)و اگه روی تمام این موضوعات کار کنید حتی با دانش زبانی متوسط میتونید بهترین نتیجه رو کسب کنید. من کلی از این فروم چیز یاد گرفتم به شما هم پیشنهاد میکنم فروم رو با دقت بخونید و موضوعهاو تجربیات رو جدی بگیریدکه کلی تو امتحان کمکتون میکنه. امتحانش خیلی عالی و ساده بود و لهجه و طرز برخورد امتحان گیرنده فوق العاده مناسب و عالی بود وکلی از استرس کم میکرد و خیلی مهربون برخورد کرد. در کل تمرکز داشته باشید و سعی کنید استرس نداشته باشید چون ساده تر از او چیزی هست که فکرش رو بکنید.
    موفق باشید.
    Don’t ever let somebody tell you you can’t do something…You got a dream, you gotta protect it…if you want something, go get it.

با سلام
    موضوع مصاحبه من دیروز در سنجش
    اول در task1 پرسید کار می کنی یا تحصیل؟
    در ادامه پرسید برای بهتر شدنت در کارت در آینده از چه چیزهای آموزشی در زمینه کاریت استفاده می کنی؟
    در ادامه در روز چقدر تلویزیون می بینی؟
    در ادامه گواهی نامه رانندگی داری یا نه و برای بهتر رانندگی کردن چه کارهایی لازم هست؟
    task2 رسیدیم سوال این بود که 1 فردی که در زندگیت 1 کمکی بهت کرده که یادت مونده کی بوده در کجا بوده چرا فکر می کنی این خیلی مهم بوده؟
    در task 4 هم بحث در مورد افراد پیر بود که چطوری باید بهشون کمک کنیم ماها و قبل رسیدگی به پیرها بهتر بود یا الان و در آینده فکر می کنی این روند چطوری بشه و تمام.................

ApplyAbroad Veteran

درود.....

موضوع مصاحبه ی من در تهران آیلتس 7 جولای درباره ی آخرین فیلمی که دیده اید و توصیف شخصیت ها و ... تفاوت بین فیلم نگاه کردن در خانه و تئاتر...

مهم ترین نکته در مصاحبه داشتن خونسردی کامل است...خودتون باشید...

امتحان ساده ای است ولی شاید مثه من که اولین بار میرید تو استرس برتون میداره و ... >

به هر حال امیدوارم نمره ی معقولی بگیرم....

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

23 جولای 2009 (آیلتس تهران)

از مدیران بخش می‌خوام در صورت صلاحدید قسمت‌های #دار رو حذف نکنند چون تاپیک به خصوصی برای ذکر این نکات وجود نداره و می‌تونه با خلاصه بودنش مکمل نمونه‌سوالات اسپیکینگ به شمار بیاد.
    سوالات مورد بحث در بخش اول:
    معرفی، محل زندگی، وضعیت شهر مثلا مشخصات منحصر به فرد شهر تهران و نحوه‌ی برخورد مردم با هم، میزان علاقه به نوشتن نامه‌های کاغذی و نامه‌های الکترونیکی، نحوه‌ی ارتباط با دوستان و اینکه آیا دوست داری با موبایل یا ایمیل باهاشون در تماس باشی
    # تجربه من= خواهش می‌کنم هل نشید هیچ دلیلی برای غرق در استرس شدن وجود نداره، بخش اول همون جاییه که اگه بخواین می‌تونین بحث رو به سمتی ببرید که قبلا براش آمادگی گرفته بودید، اگه لازم اومد در طول صحبت طرف رو با اسمی که در ابتدای معرفی بهتون میگه خطاب کنید. در طول اسپیکینگ به طرف نگاه کنید و از حرکات و ژست‌های دست جهت منطقی‌تر شدن حرفاتون استفاده کنید، سعی نکنید سریع جواب بدید ولی جواب‌هاتون کوتاه نباشه، برای اتصال جملات از کلمه‌ی and زیاد استفاده نکنید. وقتی ممتحن سوالی رو داره مطرح میکنه با حرکات گردن تاییدش کنید و از روی اینکه شما در تسلط کامل هستید پلک‌های نرم و آهسته‌ رو فراموش نکنید.
    بخش دو:
    کارت من مربوط به این بود که بهترین مرحله‌ی سنی من چندسالگیم بوده، چرا و در اون دوران چه کارهایی می‌کردم و اینکه با دوستان اون موقع چه مشغولیت‌هایی داشتیم.
    #تجربه من= مطالبی رو که روی کاغذداده شده یادداشت می‌کنید خلاصه و کلمه‌وار باشه نه جمله چون وقتتون هدر نره، آماده‌ی یه استارت دودقیقه‌ای باشید و سعی کنید با بیان جزئیات حتما به حد نصاب دقیقه برسید. اگه استرس ورتون نداره جاش هست که از لغات پیچیده‌تر و زیباتر ذخیره‌تون هم بهره ببرید. اگه کمی هل ورتون داشت سعی کنید به ظاهر نشونش ندید. مثلا در این مواقع چشم به حالت خیره درمیاد، رنگ پوست صورت سفیدتر میشه و لب‌ها نیمه‌باز می‌مونن.
    بخش سه:
    چندتا سوال مربوط به ادامه‌ی بخش دو، بحث در مورد اینکه آدم در چه سنی به بلوغ فکری می‌رسه و در این سن چه کسی بهتر می‌تونه بهش کمک کنه و در چه مسائلی هست که باید با اونا مشورت کرد و اونارو راهنمایی کرد.
    #تجربه من= وزنه‌ی نهایی استعدادتون رو در این قسمت بذارید و کم نیارید، سوالات در گستره‌های متنوع‌تری هستن و میشه گفت کوتاه‌ترین قسمت اسپیکینگ هست. در انتهای گفتگو مثل من از جملات مودبانه‌ای مثل That was a glorious negotiation استفاده کرده و با لبخندی کنترل شده خداحافظی کنید. در نهایت باید عرض کنم لازم نیست که در اثنای صحبت فقط حواستون به این نکات باشه و بدونید که اجرای این راهنمایی‌ها اجباری نیست و انجام ندادنش هم جرم محسوب نمیشه. اولویت سی‌پی‌یوی خودتون رو به بحث اصلی بدید.