صفحه 54 از 128 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام دیروز خانم من اسپیکینگ داشت یه سوال بسیار جالب در پارت 2 ازش پرسیده بودند "کدام حیوان وحشی هست که دوستش داری ؟ اون چیه و کجاست و چرا دوستش داری" بینده خدا کپ کرده که چی بگه که 2 دقیقه حرف بزنه در ابتدا سوال اسونیه ولی بهش که فکر می کنی می بینی چقدر نامردی بوده
    راستی از خودمم راجع به اولین روز مدرسه یا محل کار پرسیدن و روشهای کاریابی
    دوست عزیز سوال خانم شما توی فروم هستش ....اگر ایشون یک نگاه قبلی می داشتن اینقدر براشون غیر منتظره نمی بود...ممکنه در بخش 3 سوالات خودتونو بیشتر توضیح بدید.........دوستان لطفا هنگام امتحان کتبی روز شنبه از بقیه بچه ها بخواهید سوالاتشونو share کنن ....بخدا حیف 450000 پول کمی نیست.....وقتی سوالات رو تمرین کرده باشید اعتماد به نفس تون بیشتر ..........

Junior Member feligoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نقاشی/ دانشگاه علم و فرهنگ

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

من همین الان از امتحان آمدم این مطالبی هست که از من پرسید و یادم مونده. ببخشید اگه دقیقا عین سوال را نمی گم ولی مفهومشون همینا بود. جند تاشم یادم رفت.
    از من تو قسمت اول پرسید که کجا به دنیا آمدی و اینکه آن محل چقدر از گذشته تا به حال تغییر کرده ؟ و چه غذا هایی خوبن؟ چرا اینکه چه غذاهایی استفاده می کنی برات مهمه؟
    توی قسمت دوم گفت که یه حیوان وحشی ای که دوست داری را توصیف کن چیه؟ کجا زندگی میکنه و چه شکلیه؟
    بعدش تو قسمت آخر هم چند سوال مربوط به همین موضوع از من پرسید و اینکه چه استفاده هایی از حیوانات میکنیم؟اینکه چرا نسل بعضی از حیوانات منقرض میشه؟ آیا مردم شما با حیوانات رفتار خوبی دارن؟ ضرر ها و سود های نگه داشتن حیوانات در باغ وحش چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feligoli نمایش پست ها
    من همین الان از امتحان آمدم این مطالبی هست که از من پرسید و یادم مونده. ببخشید اگه دقیقا عین سوال را نمی گم ولی مفهومشون همینا بود. جند تاشم یادم رفت.
    از من تو قسمت اول پرسید که کجا به دنیا آمدی و اینکه آن محل چقدر از گذشته تا به حال تغییر کرده ؟ و چه غذا هایی خوبن؟ چرا اینکه چه غذاهایی استفاده می کنی برات مهمه؟
    توی قسمت دوم گفت که یه حیوان وحشی ای که دوست داری را توصیف کن چیه؟ کجا زندگی میکنه و چه شکلیه؟
    بعدش تو قسمت آخر هم چند سوال مربوط به همین موضوع از من پرسید و اینکه چه استفاده هایی از حیوانات میکنیم؟اینکه چرا نسل بعضی از حیوانات منقرض میشه؟ آیا مردم شما با حیوانات رفتار خوبی دارن؟ ضرر ها و سود های نگه داشتن حیوانات در باغ وحش چیه؟
    می بینی ..سوال شما درست همونی بود که دیروز از یکی دیگه پرسیدن .....امیدوارم که خوب بوده باشه ولی لطفا فردا توی مدتی که امتحان شروع نشده به بقیه در مورد این سایت و فوایدش اطلاع رسانی کنید .....ببینید توی 180 نفر تا حالا 4- 5 نفر share کردن خیلی کم......من 22 تیر امتحان دارم امیدوارم بتونییم با آمادگی بیشتری امتحان بدیم....موفق باشید

Junior Member

من امروز اسپیکینگ دانشگاه آزاد داشتم( ۹ جون) اگزماینرم یک اقای فوق العاده مهربون و approachable بود که اسمش رو متوجه نشدم ولی ریز نقش و کمی کم مو بود و فوق الهعاده سریع حرف میزد و خودشو معرفی میکرد و همه اش لبخند به لب داشت اولش هم برای اینکه استرسم کم شه ۲-۳ دقیقه راجه به شغلم و اینکه چرا امتحان میدم و ... حرف زد بعد ازم پرسید آماده ای برای ضبط و ....
    سوالام اینا بود
    پارت۱. اسمت چیه؟ اهل کجایی؟شغلت چیه؟ دقیقا توی شغلت چی کار میکنی؟ چرا این شغل رو انتخاب کردی؟
    پارت۲. هدیه ای رو که به کسی دادی توصیف کن چی بوده به کی دادی ؟ اون آدم چه برخوردی در مقابل هدیه اش داشته؟ کی بوده؟
    پارت۳. آیا اون هدیه رو که توضیح دادی به کس دیگری هم میدی؟ چرا؟
    چه موقع هایی تو کشور شما هدیه میدن؟ بعد من گفتم عروسی و .... که پرسید عروسی تو کشور شما چه جوری برگزار میشه؟
    هدیه دادن از گذشته تا به امروز چه فرقی کرده؟
    چه چیزهاای رو هدیه میدن؟
    هدیه گرفتن به نظرت خوب تره یا هدیه دادن؟ چرا؟؟؟
    اگه بخوای هدیه بدی چه جوری ترجیح میدی بدی؟
    به چه شکل هدیه رو میدی؟
    social condition امروزه چه تاثیری توی هدیه دادن داره؟!!!!!! سوال سختی بود خداییش
    یه جایی یه سوالی کرد که جواب دادم هدیه دادن شده یه جور رقابت که بعد پرسید آیا این قابل اصلاحه؟!!!

در کل پارت یک رو خوب و روان صحبت کردم تو پارت دوم کمتر از دو دقیقه شد که با دست اشاره کرد ادامه بدم پارت سوم هم اولش خیلی روان و خوب صحبت کردم کلمات smart خیلی گفتم که هر بار با حرکت سر و لبخندش تایید میکرد حرفم رو... ولی دو تا سوال آخر خداییش سخت بود اول یه کم let me think و well ,... گفتم و بالاخره جواب دادم وسط حرف زدنم هم که داشتم جون میکندم منظورمو برسونم حرفم رو قطع کرد و گفت :
    this is the end of speaking test

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drnetter نمایش پست ها
    من امروز اسپیکینگ دانشگاه آزاد داشتم( ۹ جون) اگزماینرم یک اقای فوق العاده مهربون و approachable بود که اسمش رو متوجه نشدم ولی ریز نقش و کمی کم مو بود و فوق الهعاده سریع حرف میزد و خودشو معرفی میکرد و همه اش لبخند به لب داشت اولش هم برای اینکه استرسم کم شه ۲-۳ دقیقه راجه به شغلم و اینکه چرا امتحان میدم و ... حرف زد بعد ازم پرسید آماده ای برای ضبط و ....
    سوالام اینا بود
    پارت۱. اسمت چیه؟ اهل کجایی؟شغلت چیه؟ دقیقا توی شغلت چی کار میکنی؟ چرا این شغل رو انتخاب کردی؟ در مورد ontime بودن پرسید؟ آیاان تایم بودن مهمه؟ چه موقع هایی دیر کردن قابل قبوله؟ آیا توی یک appointment قابل قبوله دیر کردن؟ چه احساسی پیدا میکنی وقتی کسی باهات قرار داره دیر میکنه؟
    پارت۲. هدیه ای رو که به کسی دادی توصیف کن چی بوده به کی دادی ؟ اون آدم چه برخوردی در مقابل هدیه اش داشته؟ کی بوده؟
    پارت۳. آیا اون هدیه رو که توضیح دادی به کس دیگری هم میدی؟ چرا؟
    چه موقع هایی تو کشور شما هدیه میدن؟ بعد من گفتم عروسی و .... که پرسید عروسی تو کشور شما چه جوری برگزار میشه؟
    هدیه دادن از گذشته تا به امروز چه فرقی کرده؟
    چه چیزهاای رو هدیه میدن؟
    هدیه گرفتن به نظرت خوب تره یا هدیه دادن؟ چرا؟؟؟
    اگه بخوای هدیه بدی چه جوری ترجیح میدی بدی؟
    به چه شکل هدیه رو میدی؟
    social condition امروزه چه تاثیری توی هدیه دادن داره؟!!!!!! سوال سختی بود خداییش
    یه جایی یه سوالی کرد که جواب دادم هدیه دادن شده یه جور رقابت که بعد پرسید آیا این قابل اصلاحه؟!!!
    نقش تبلیغات در هدیه!!!!!!

در کل پارت یک رو خوب و روان صحبت کردم تو پارت دوم کمتر از دو دقیقه شد که با دست اشاره کرد ادامه بدم پارت سوم هم اولش خیلی روان و خوب صحبت کردم کلمات smart خیلی گفتم که هر بار با حرکت سر و لبخندش تایید میکرد حرفم رو... ولی دو تا سوال آخر خداییش سخت بود اول یه کم let me think و well ,... گفتم و بالاخره جواب دادم وسط حرف زدنم هم که داشتم جون میکندم منظورمو برسونم حرفم رو قطع کرد و گفت :
    this is the end of speaking test
    دوستان یکچیزایی الان تازه یادم اومد که اضافه کردم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

Speaking test
    Interview
    - Where are you living?
    - Is it a house or an apartment?
    - What is your favorite room in your house?
    - What makes your house pleasant?
    - Were you drawing during the childhood?
    - Is drawing important for an adult?
    - Who was a significant person in your childhood?
    - Who is a significant person for you these days?
    Cue Card
    Describe a situation in which you were very polite. Please say
    - Where did it happen?
    - How did you show that you were polite?
    - Explain why were you so polite?
    Discussion
    - Do you often see your relatives such as uncles, aunts and cousins?
    - What is the difference between being polite with your family members or with a person you don’t know?
    - In your country’s culture, how do you show that you are being polite?
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

Our kind friends from Vietnam sent their Speaking questions – enjoy!
    Speaking test
    Interview
    - What is your full name?
    - What can I call you?
    - Do you work or study?
    - Is it difficult to get such a job?
    - Do you live in a flat or a house?
    - Should people have small or luxury weddings?
    Cue Card 1
    Describe a business that you would set up. Please say
    - What business is it?
    - What are the necessary conditions to set up such a business?
    - What product would it sell or produce?
    Cue Card 2
    Describe a historical event that you are familiar with. Please say
    - What is the event?
    - When and where did it take place?
    - What was special about that event?
    Discussion
    - What are the most common products in Vietnam?
    - What foreign products do Vietnamese people often buy?
    - What is more important in a person’s career, academic knowledge or communication skills?
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

9 جون / شهرام جدیری

معرفی خودت
    کجا زندگی میکنی، آپارتمان یا خونه؟
    تو خونتون کدوم اتاق رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟
    چه رنگی رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟
    وقتی بچه بودی چه رنگی رو بیشتر دوست داشتی؟
    چرا نظرت در طول زمان نسبت به رنگی که تو بچگی دوست داشتی و الان دوست داری تغییر کرده؟
    چه اسباب بازی ای رو وقتی بچه بودی بیشتر دوست داشتی؟ چرا؟
    -------------
    یه کاریو که به صورت گروهی (team working) انجام میدی رو توصیف کن.
    با چه کسایی این کارو انجام میدی؟
    چرا این کارو گروهی انجام میدین؟
    چند وقت به چند وقت این کارو انجام میدین؟
    چرا احساس خوبی داری از انجام این کار به صورت گروهی؟
    -------------
    چرا بعضی از teenager ها دوست دارن عضو گروه هایی بشن؟ چه مزایا یا ضررهایی داره؟
    برعکس چرا بعضی هاشون اصلا دوست ندارن عضو هیچ گروهی بشن؟
    گروه هایی که تو کشورهای مختلف تشکیل میشن و درباره سیاست و اجتماع تصمیم گیری میکنن آیا به نظر شما کار مفیدی انجام میدن؟
    1 2 تا سوالم پرسید آخرش که دیگه یادم نیست...

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز (23 جون) تهران آیلتس امتحان داشتم ،ممتحنم خانم عسگر بودن که خیلی شمرده و خوب صحبت میکردن.سئوالات راحت بود کلا نسبت به چیزی که فکر میکردم راحت تر بود
    پارت۱. اسمت چیه؟ اهل کجایی؟شغلت چیه؟ دقیقا توی شغلت چی کار میکنی؟ چرا این شغل رو انتخاب کردی؟کجا زندگی میکنی و چرا؟ نظرت در مورد گل چیه ؟چرا دوستشون داری؟ایا گل مصنوعی رو دوست داری ؟هدیه تا حالا به کسی گل دادی و ...؟
    پارت 2. در مورد گروه موسیقی مورد علاقه ات چه گروهی ؟چرا و بیشتر چه کسانی طرفدار این گروه هستند ؟چرا دوستشون داری ؟ وسایل موسیقی نسبت به گذشته تغیر کرده ؟کلا در مورد موسیقی و خواننده مورد علاقه ات؟
    پارت 3. موسیقی چه وقتی و کجا در ایران گوش میدن ؟.ابهترین سن آموزش چه سنی مخصوصا برای یادگیری موسیقی؟زمانی که سازی در جمع مینوازی چه حسی داری؟
    یک نمونه از معایب موزیک زنده رو بگو؟موزیک زنده بهتره یا ضبط شده؟
    تا اونجایی که یادم بود نوشتم،با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

Junior Member

دوستان من ۹ جون آزاد امتحان دادم اسپیکینگم ۷ شد
    فقط و فقط هم تاپیکهایی رو تمرین کردم که دوستان زحمت کشده بودند تو فروم share کرده بودند و موفقیتم رو مدیونشون هستم
    پس خواهش میکنم برای کمک به خودتون و دوستانتون اگر امتحان دادید تاپیکهای خودتون رو بگذارید و حتی دوستان و اطرافیانتون رو تشویق کنید این کار رو بکنند
    ممنون