صفحه 55 از 128 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Our friend D from Botswana sent the Speaking questions from his recent IELTS exam:
    Speaking test
    Interview
    - What is your full name?
    - What can I call you?
    - Do you work or study?
    - Did you want to have such a job when you were younger?
    - What motivated you to take this job?
    - What is your favorite color?
    - Why do you like this color?
    - Did you like the same color when you were younger?
    - How do you celebrate your birthdays?
    Cue Card
    Describe your favorite part of the day. Please say
    - Why do you like it?
    - What do you usually do during that time?
    - Whom do you spend it with?
    Discussion
    - How do people plan their routines?
    - What are the advantages of planning your time?
    - What are the disadvantages of routines?
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member SSMMZ آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

من دوبار اونجا امتحان دادم. اميدوارم ممتحنتون ايراني نباشه. چون اونها در اسپيكينگ خوب نمره ندادند به من ولي هر دوبار رايتينگ رو بهتر صحيح كردند. سنجش توي رايتينگ پايين مي داد ولي آزاد جفتش رو پايين مي ده.هر سه جا رو امتحان كردم و قبل امتحان با بقيه صحبت مي كرد. هيچ كس از دوروبري هاي من تابحال از نمره هايي كه از آزاد گرفته راضي نبوده غير از يكي كه آمريكا بدنيا اومده بود و درس خونده بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_m88 نمایش پست ها
    در مورد ممتحنای ایلتس تهران کسی نظری نداره؟ من می خوام برای 31تیر اونجا ثبت نام کنم!

Junior Member SSMMZ آواتار ها

دوست عزيز اين سوال براي من هم بودم با يك كم گشتن در اين سايت مي تونستيد ببينيدش. کدام حیوان وحشی هست که دوستش داری ؟ اون چیه و کجاست و چرا دوستش داری
    فقط مال من حيوان وحشي نبود...حيوان بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام دیروز خانم من اسپیکینگ داشت یه سوال بسیار جالب در پارت 2 ازش پرسیده بودند "کدام حیوان وحشی هست که دوستش داری ؟ اون چیه و کجاست و چرا دوستش داری" بینده خدا کپ کرده که چی بگه که 2 دقیقه حرف بزنه در ابتدا سوال اسونیه ولی بهش که فکر می کنی می بینی چقدر نامردی بوده
    راستی از خودمم راجع به اولین روز مدرسه یا محل کار پرسیدن و روشهای کاریابی

Junior Member

دوستان قبل از اینکه سانتری رو متهم کنید که نمره خوب میده یا بد میده قبلش به کارکرد خودتون نگاه کنید
    شاید اون چیزی که فکر میکنید درسته ، غلطه!
    برای مثال من خودم تازه بعد از امتحان فهمیدم که در قسمت لیسنینگ اسمهایی مثل Main Hall و ... که تو سکشن ۱ و گاها ۲ میاد باید حروف اولش بزرگ باشه
    اینه که اسپیکینگ و رایتینگ رو بد میدن کاملا شایعه است من و همسرم هم آزاد دادیم هم سنجش و نمرات کاملا بر اساس غلطهامون بود نه بهتر داده بودن نه بدتر. با شنیدن این حرفا توی دلتون خالی نشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

اقا سوالا داغه داغه فقط دعاي ما يادتون نره
    0-اماده اي شروع كنيم
    1-اسم كاملتو بگو
    2- كارت شناسايي رو بده
    3-درس ميخوني يا كار ميكني
    4-ميخواي تو اينده كجا چيكار كني در رابطه با كارت
    5-تولدت چجوريه
    6-گل به كسي هديه ميدي
    7 گل پلاستيكي تا حالا به كسي دادي
    -------------------------------------------
    چچيزي شما را مي خندونه
    كجا
    با كي
    چه چيزي
    -------------------------------------------
    نظرت راجع به فيلم كمدي چيه
    تفاوت فيلم كمدي با كتاب چيه
    مردا بيشتر ميخندن يا زنها
    چرا بعضيا بيشتر به يه چيزي ميخندن ولي بعضي ديگه نميخندن

سلام
    من دیروز امتحان Speaking دانشگاه آزاد داشتم
    پارت یک مانند دیگر دوستان تکراری بود و در آخر پارت یک در مورد مراسم ازدواج پرسید و اینکه از گذشته تا به حال چه تغییراتی کرده
    در پارت دو در مورد یک خبر خوب از طرف فامیلت شنیدی چی بوده - در مورد کی بوده - با چه کسان دیگری راجع به اون صحبت کردی و ...
    پارت سه هم کلا در مورد ارتباطات مردم و روشهای موجود برا ی اطلاع رسانی بود ولی دقیقا سوالات یادم نمی آید . شرمنده

من همین چند ساعت پیش دانشگاه ازاد امتحان دادم که پارت 1 در مورد کار و چه چیزه خاصی در مورده کارت وجود داره....و ایا همیشه می خواستی از بچگی همین کارو انجام بدی؟
    پارت دوم هم یک ساختمان خاطره انگیز در کشورت توصیف کن و چرا خاطره انگیزه کجاست و چند مدته که ساخته شده و ایا مراسم یا چیزه خاصی در ان اتفاق می یوفته؟
    پارت سوم هم ما همش با هم بحث می کردیم کم مونده بود یقه همو بگیریم!!! :دی .....در مورد اینکه مردم چه استفاده هایی از این ساختمان ها می کنند ؟کلا هر چی بحث در مورده ساختمان و یه مکان خاص بودش...

ممتحن من یک خانم خیلی جدی بودند که اصلا نمی خندیدند من چند جا سعی کردم که شوخی کنم و کلا با نمک باشم ....اما انگار نه انگار....تا امدم تو اتاق ضبط و زد و شروع کرد استرسم 4 برابر شد!!!!من واقعا نمی دونم ایشون ممکنه چه جوری نمره بده......چون اصلا مطمین نیستم و از خودم ناراضیم این اخرین شانس من برای ایلتس!!!

Junior Member

national monument سوال خیلی کلی هست در کل این سوال جزو سوالاتی هست که باید ایده داشته باشی از منم همین پرسیده شد من برج آزادی رو با برج میلاد یه مقایسه کلی کردم بعد در مورد ظاهرشون توضیح دادم و این که به عنوان نمادی برای معرفی به مردم دیگر شهرها و کشورها میمونن جزو جاهای توریستی هستن و اینکه الان مردم میرن اونجا چه کار میکنن !
    در کل سوال سختیه !

در کل ممتحن ها همه بد اخلاق بودن از هر کسی پرسیدم گفت به محض ورود بعد از اینکه خودشو معرفی کرد رکورد رو زد ! فقط یکی از دوستان گفتن اقای جلایری یه همچین نامی خیلی عالین و خوش برخورد که معمولا خودشون سعی میکنن به دانشجو کمک هم بدهند ممتحن من یه آقای درشت هیکلی بودن که اسمشون یادم نیست من نذاشتم یک کلمه هم حرف بزنه به قولی پر حرفی کردم یه جورایی هم مثل این بود که خسته هست بعد از بحث اولیه در مورد کارو نام و این موارد که یکم من زیاد توضیح دادم و باهم بحث کردیم و بعد از بخش کیو کارت که من نزدیک 4 دقیقه به جای 2 دقیقه حرف زدم دیگه فقط 1 سوال پرسید و وسط توضیح هام هم فقط گفت چرا این طوری هست و چرا اینجوری فکر میکنی!! در کل به نظرم خیلی حواسش جمع نبود !!!
    ویرایش توسط mahdavifar : June 28th, 2012 در ساعت 02:45 PM

پیش فرض پاسخ : موضوعات کارت های اخیر در IELTS-Speaking

My cue card was about " what do you usually do in your free time " and another questions were about " leisure time " in AZAD University

Junior Member

من 2 جون امتحان اسپیکینگم در مرکز آیلتس تهران بود. با یک آقای ایرانی خیلی مهربون که اصلن بهم استرس نداد و تازه خیلی هم انرژی مثبت بهم داد.

سوالات اولیه درباره این بود که شغلم چیه و چرا این شغل رو انتخاب کردم و درباره ش توضیح بدم.
    پارت 2 درباره آب و هوایی که دوست دارم بود و این که این آب و هوا رو چرا دوست دارم و چه وضعیت روحی بهم میده.
    پارت 3 تمامش درباره این بود که آب و هوا می تونه چه تاثیری در لباس، فرهنگ و رفتار مردم یک کشور داشته باشه. حدود 6 تا سوال ازم کرد.