صفحه 6 از 128 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1280

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking (نمونه سوالات Speaking آزمون های اخیر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking

من تو ازمون 19 نومبر تهران شرکت کردم
    ماژول 1:
    ?full name
    hometown
    transport
    do you like reading?
    freinds
    hanging around with them
    do your parents let you to invite your freind(why(why not
    ماژول 2:
    describe electronic device which you're going to buy
    why
    special features
    where you read about
    price
    when will you buy it?
    ماژول 3:
    تو این قسمت هم از من خواست در مورد نقش تکنولوژی در چرخه ی زندگی مدرن و اثراتش در اینده توضیح بدم!!
    تو دلم گفتم فارسیشو بلد نیستم چه برسه به انگلیسی!!!

Member shad آواتار ها

امتحان 19 نوامبر,تهران،آکادمیک
    مصاحبه گر:کاترین(به نسبت بقیه مصاحبه کننده ها هم اخمو بود هم تند تند حرف می زد،اصلیت انگلیسی)
    part 1
    u live in apartment or house
    describe ur house
    what part of ur house u like most?why
    when did u learn to use internet
    in ur country who use internet more
    When was the last time you did your shopping?
    u prefer what time of a day to go shopping?why
    ....
    Cue card
    Talk about a change you would like to make in your life, you should say:
    - What kind of change it would be?
    - why would you like to make it?
    - what are the results of this change?
    What is the main reason for this change

part 3
    how long have u made this changeاینو فکر کنم به خاطر این پرسید که من کلی راجع به این که می خوام styleام رو عوض کنم و من همش رنگ تیره می پوشم و می خوام رنگ روشن بپوشم و..،ولی رنگ روسریم روشن بود و یکم تناقض داشت با حرفام که منم گفتم یک 6 ماهی هست دارم این تغییرو ایجاد می کنم!
    why some people dont like change
    what is ur opinion about career change
    do u think people should keep a job for a long time or change it?why
    what is the most important change in ur country for people
    how we can control change in life
    do u agree change is the same as progress
    what things dont change for ever
    are all changes good?why not
    .....
    این سوال های آخرش فلسفی بود تقریبن
    من از رفتار و نگاه بداخلاقش عصبی شده بودم و قلبم خیلی تند می زد(یکی برام تعریف کرده بود که باهاش دعواش شده سر جلسه واینا) ولی سعی کردم به جای نگاه کردن به چشماش به پیشونی و موهاش نگاه کنم! و آخر سر بهم گفت thank u,u were very relaxed!!

Junior Member

hi
    My speaking test was today
    at first she (mandana) asked me about my apartment
    part 2: one of my happy events in my childhood
    she was very strict
    It was in tehran Ielts

Good luck

ApplyAbroad Veteran

Unhappy پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS Speaking

درود...
    28نوامبر-تهران آیلتس
    بار دوم...
    ساعت بعد از ظهر!روز عید قربان

یه خانمی بود که یه جوری بود لهجه اش هم خیلی یه جوری بود...من چند بار پرسیدم...
    در هومن ابتدا یه سوالی کرد که جا خوردم...نظرت در مورد writing و انواع رایتینگ و رابطه ی رایتینگ و تبلیغات و پرات دومشم اصلا نفهمیدم چی گفتم..اینقدر قسمت اول سوالاش عجیب و غریب بود که دیگه مخم تعطیل شد و به من و من افتادم...اصلا قسمت اول بیشتر شبیه قسمت دوم بود!!!

به نظرم هومن بار اول سعی کنید 5.5 به بالا بگیرید خیلی خوبه...بار دوم سخت تر میشه...
    فکر کنم بار اول بهتر از این دفعه حرف زدم...
    خدا بهمون رحم کنه....خدا کنه از دفعه ی قبل کمتر نشیم و یه کم بیشترم شیم

اکثر بچه هایی که بار اولشون بود به نظرم خوشحال تر بودن...
    ار من به شما نصیحت...همون بار اول امتحانتونو خوب بدید و قال قضیه رو بکنید!
    من از دفعه ی پیش بیشتر هم کار کردم...شاید باورتون نشه ولی دفعه ی پیش نهایت 10 ساعت کار کردم اسپیکینگ ولی برای این دفعه خیلی کار کردم...

نقل قول نوشته اصلی توسط zareipsy نمایش پست ها
    سلام

تاپیک من فیلم سینمایی مورد علاقه ام بود. البته توصیه می کنم کتاب IELTS Crack in a Flash _ Speaking را حتما بخونید من با کمک این کتاب 7 گرفتم .
    به نظرم تنها با خوندن کتاب فوق نمیشه به نمره ی 7 رسید....به نظرم تازه با خواندن کتاب هایی که دوستان در تاپیک های دیگر اشاره کردن و کار کردن بر روی آنها تازه میشه گفت می تونید بالای 6 بیارید...
    به نظرم مهمترین عامل نداشتن استرس و داشتن شانس است...واقعا این دو فاکتور مهمی هستند....واقعا!

خدا هیشکی رو که امتحان اسپیکینگ امروز تو این روز داشت ناامید نکنه....الهی آمین
    ویرایش توسط soilman : November 28th, 2009 در ساعت 03:28 PM دلیل: ........

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Chemical Engineering, Islami Azad University

من امروز امتحان داشتم. سنجش مشهد. یه خانوم به اسم سارا امتحان میگرفت که به نظرم خوب بود ، فقط تن صداش یه خورده پایین بود. لهجه خوبی هم داشت.
    سوالها:
    1- در مورد خونه ای که توش زندگی می کنید. در مورد وسایل حمل و نقل عمومی در شهرتون. تا کی می خواین تو این شهر زندگی کنین و چرا؟ رانندگی می کنین یا نه؟ چرا؟ چقدر مهمه که با دقت رانندگی کرد؟ میوه و سبزیجات می خورید هر روز؟ چرا سخته که میوه ها و سبزیجات رو همیشه تازه نگه داشت؟

2- در مورد یه مهمونی که می خواین برای دوستاتون یا فامیلهاتون ترتیب بدین، چه کسانی رو دعوت می کنین؟ کی برگزار میشه؟ چیکار میکنین تو مهمونی؟ چرا دوست دارین مهمونی برگزار کنین؟
    کارتو کمتر از 2 دقیقه گفتم و سریع رفت پارت 3. هنوز داشتم توضیح میدادم !

3- به نظرتون مهمونی های فامیلی چقدر اهمیت دارن تو کشور شما؟ مردم ایران چه وقتهایی جشن میگیرند؟ چرا؟ من این قسمتو در مورد چهار شنبه سوری و نوروز گفتم و بعدش بعضی عیدها مثل قربان و فطر رو گفتم که گفت توضیح بده چرا براتون مهمه این روزا و یه تو ضیح کوچیک در مورد اینا هم دادم که جشنهای مذهبین و...

بعدش هم گفت تمومه! به نطرم 10 یا 12 دقیقه بیشتر طول نکشید.

یکی دیگه هم بود که تو پارت 2 سوالش در مورد یه خاطره از بچگی بود. بعدش هم سوالهایی در مورد اینکه چطوری میشه فرهنگهای قدیمی رو حفظ کرد؟ چرا جوانها چیزهای سنتی رو دوست ندارند؟ اولش هم سوالهایی در مورد اینکه اوقات فراغتتو چیکار میکنی؟ بچگیهات چطور بوده؟ چه وقتهایی رو با دوستات میگذرونی و....

امتحان نسبتا راحتیه. اصلا استرس نداشته باشین :-)

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

1 دسامبر
    ایران آیلتس
    ممتحن: یه خانم حدوداً 50-55 ساله... نفهمیدم مال کجا بود ولی native بود... بد اخلاق نبود ولی خوش اخلاق هم نبود... لهجه کاملاً قابل فهم... سرعت صحبت کردن متوسط...

part 1.
    اسم
    محل زندگی
    محل خونه
    آیا تصمیم به تغییر محل خونه داری؟ چرا؟
    آیا ایمیل یا نامه ارسال میکنی؟ چرا؟
    آخرین ایمیلی که زدی کی بود؟

part 2.
    talk about an activity that you are going to do in the future
    what... why
    How do you feel about it
    impact of that activity in your life

سوال: آدمای زیادی رو میشناسی که این کار رو کرده باشن؟

part 3.
    leisure time
    تاثیر زمان فراغت روی افراد
    کارایی که معمولاً تو ایران افراد توی زمان فراغتشون انجام میدن
    امکاناتی که یه شرکت میتونه برای کارکنانش ایجاد کنه برای گذروندن زمان فراغت
    توی ایران این امکانات چطوره؟

تمام!
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من 29 Nov مشهد امتحان دادم.

اولین نفر بودم. از 7:30 شروع شد که من نفر دوم بودم(فامیل با اولویت حروف اینجا کار دست آدم میده) . اولی نیومد که من رفتم بعنوان اولین نفر واسه speaking- خانمه انگلیسی بود و خیلی هم بد حرف میزد و با صدای آروم

پاسپورتم رو نگاه کرد. سوالاتش هم تا جایی که یادمه اینا بودن :

fullname - اهل کجایی؟ - میوه و سبزیجات میخوری؟ - واسه چی میخوری؟ - بچگی هم میوه و سبزیجات میخوردی؟ - جایی که زندگی میکنی توصیف کن - سیستم حمل و نقل چقدر اینجا خوبه؟ رانندگی میکنی یا نه ؟ - واسه چی به رانندگی علاقه داری(البته من گفتم علاقه دارم اونم اینو پرسید)؟ - آیا مهمه که یه نفر راننده خوب باشه؟ واسه چی؟

کارتم این بود : چند وقت دیگه میخوای یا پارتی بگیری. چه کسایی رو دعوت میکنی؟ کی پارتی رو میگیری ؟ کجا پارتی رو میگیری؟ و اونجا چی کار میکنین ؟

بعدشم رفت پارت 3: گفت در مورد یه واقعه مهم تو کشورتون توضیح بده - منم عید نوروز رو گفتم و اینکه 2 هفته تعطیلیم تو این زمان. اونهم جفت 6 آورد و کلی تعجب کرد که این همه تعطیلی داریم و گفت چه خوب. منم بهش گفتم هنوز کجاش رو دیدی، اینجا ایرانه بابا(نه اینارو تو دلم گفتم) - گفت در سال چقدر تعطیلی دارین(کنجکاو شده بود و فکر کنم تو فکرش بود که اصلا بیاد اینجا زندگی کنه- بهر حال این همه تعطیلی داریم ما !! D
    بعد من گفتم حدود یک ماه از سال رو تعطیلیم و گفتم بنظر من خیلی زیاده - گفت چرا ؟؟
    آها ! در مورد وقایع مهم گفت بیشتر توضیح بده منم گفتم چون اینجا کشور اسلامیه ما تعطیلات مذهبی هم داریم که به عید قربان و غدیر اشاره کردم و گفتم که اتفاقا فردا عید قربانه- بعد اون گفت مطمئنی ؟ منم یه کمی فکر کردم دیدم بنده خدا راست میگه- عید دیروز بوده و حرفم رو تصحیح کردم.

فکر کنم همین ها بود تا جایی که یادمه.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

موضوع من (دو ساعت پيش، سنجش):
    part 1:
    describe your place
    talk about local transportation around your place
    are you planning to move from this place

part 2:
    describe a leisure activity that you like to do in future
    what is it
    when u wanna start
    why u like it

part 3:
    she asked lots of questions about leisure in the past and future, and also leisure types in different people. finally we discussed about why companies should encourage their employees to have leisure time.

كلا ساده بود. فقط لهجه خانومه يه نمه نامفهوم بود. البته خودش خيلي سعي ميكرد شمرده صحبت كنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Chemical Engineering, Islami Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    من 29 Nov مشهد امتحان دادم.

اولین نفر بودم. از 7:30 شروع شد که من نفر دوم بودم(فامیل با اولویت حروف اینجا کار دست آدم میده) . اولی نیومد که من رفتم بعنوان اولین نفر واسه speaking- خانمه انگلیسی بود و خیلی هم بد حرف میزد و با صدای آروم

پاسپورتم رو نگاه کرد. سوالاتش هم تا جایی که یادمه اینا بودن :

fullname - اهل کجایی؟ - میوه و سبزیجات میخوری؟ - واسه چی میخوری؟ - بچگی هم میوه و سبزیجات میخوردی؟ - جایی که زندگی میکنی توصیف کن - سیستم حمل و نقل چقدر اینجا خوبه؟ رانندگی میکنی یا نه ؟ - واسه چی به رانندگی علاقه داری(البته من گفتم علاقه دارم اونم اینو پرسید)؟ - آیا مهمه که یه نفر راننده خوب باشه؟ واسه چی؟

کارتم این بود : چند وقت دیگه میخوای یا پارتی بگیری. چه کسایی رو دعوت میکنی؟ کی پارتی رو میگیری ؟ کجا پارتی رو میگیری؟ و اونجا چی کار میکنین ؟

بعدشم رفت پارت 3: گفت در مورد یه واقعه مهم تو کشورتون توضیح بده - منم عید نوروز رو گفتم و اینکه 2 هفته تعطیلیم تو این زمان. اونهم جفت 6 آورد و کلی تعجب کرد که این همه تعطیلی داریم و گفت چه خوب. منم بهش گفتم هنوز کجاش رو دیدی، اینجا ایرانه بابا(نه اینارو تو دلم گفتم) - گفت در سال چقدر تعطیلی دارین(کنجکاو شده بود و فکر کنم تو فکرش بود که اصلا بیاد اینجا زندگی کنه- بهر حال این همه تعطیلی داریم ما !! D
    بعد من گفتم حدود یک ماه از سال رو تعطیلیم و گفتم بنظر من خیلی زیاده - گفت چرا ؟؟
    آها ! در مورد وقایع مهم گفت بیشتر توضیح بده منم گفتم چون اینجا کشور اسلامیه ما تعطیلات مذهبی هم داریم که به عید قربان و غدیر اشاره کردم و گفتم که اتفاقا فردا عید قربانه- بعد اون گفت مطمئنی ؟ منم یه کمی فکر کردم دیدم بنده خدا راست میگه- عید دیروز بوده و حرفم رو تصحیح کردم.

فکر کنم همین ها بود تا جایی که یادمه.

چه جالب، دقیقا همین سوالها رو از من پرسید. من هم دقیقا برای تعطیلات نوروز و چهار شنبه سوری و از عید های مذهبی هم عید قربان و عید غدیر رو گفتم! امیدوارم نمره دادنشون خوب باشه

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

موضوع من توي IDP همين يكشنبه:
    بخش اول كار، تحصيل و اينكه وقتت رو با دوستات بيشتر چجوري ميگذروني؟
    بخش دوم راجع به ويسله الكترونيكي بود كه دوست داري به زودي بخري. بحث من رفت سمت iphone
    بخش سوم موضوع كليتر و راجع به نقش تكنولوژي در زندگي آينده بود و اينكه الان دخترها هم دارن به اين زمينه‌ها علاقه‌مند ميشن!
    در كل خوب بود ولي بعدا كه امتحان اصلي رو دادم، reading از دماغم درآورد! راجع به جامعه شناسي Max Weber در مديريت منابع انساني بود با چهار تا Extended Multiple Choice!!!!!!!!!!