صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 77 , از مجموع 77

موضوع: یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ..

salam khobi shoma?shoma alan madrid hastin?

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

سلام، از دوستان کسی هست با پرواز یک مهر بارسلون بره اسپانیا؟ من میرم اگر بودید خبر بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia , Applied Linguistics

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

سلام
    من برای مقطع دکتری ب بارسلون اومدم
    ممنون میشم اگر درباره کارهای اداری ک باید انجام یدم اطلاعاتی دارین ب من بدین.

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharahaghani نمایش پست ها
    سلام
    من برای مقطع دکتری ب بارسلون اومدم
    ممنون میشم اگر درباره کارهای اداری ک باید انجام یدم اطلاعاتی دارین ب من بدین.
    سلام. تقریبا غیرممکنه بتونید حساب باز کنید بدون داشتن کارت اقامت یک ساله. پس حواستون به پولتون باشه. کلن حواستون به پول و موبایل و این مسائل باشه تو بارسلونا که ندزدن!
    پس هر چه سریع‌تر اقدام کنید برای وقت گرفتن از اداره‌ی پلیس برای کارت اقامت یا همون NIE و مدارکش رو آماده کنید. نامه‌ی قطعی ثبت نام دانشگاه می‌خوان. فرم مالیاتی معروف به Modelo 790 می‌خوان که باید حدود ۱۸ یورو به بانک واریز کنید و پرینتش رو ضمیمه داشته باشید. مدرک محل زندگی رو می‌خوان که بهش Empadronamiento گفته میشه؛ در واقع همراه با صاحب‌خانه‌تون باید تشریف ببرید به City Hall یا همون شهرداری‌شون و یه برگه بهتون میدن که باید همراه‌تون باشه. عکس می‌خوان دو سه تا. فرم درخواست کارت اقامت رو میخوان که معروفه به EX-17. در این لینک می‌تونید لیست کامل رو ببیند. برای سال ۲۰۱۷ هستش. ولی کلیات همین باید باشه. اگه درست یادم باشه، از این لینک می‌تونید وقت برای پلیس رو بگیرید. اینحا هم اطلاعات کمکی که سایت دانشگاه بارسلوناتِک گذاشته می‌تونید دسترسی داشته باشید [لینک].

سلام دوستان
    کسی هست که بخواد برای سه یا چهار هفته دیگ به اسپانیا سفر کنه؟
    میشه یکی منو تو انتخاب شرکت هواپیمایی راهنمایی کنه؟ پذیرش کالج دارم مهاجرتم تحصیلیه

Junior Member

سلام دوستان
    وقتتون بخیر، یه سوال داشتم کسی هست که برای ۱۳ سپتامبر بخواد بره بارسلون؟

Junior Member

سلام
    امکانش هست از تجربیاتتون هنگام ورود به اسپانیا و کارهای اداری اولیه در اختیارم قرار بدید؟
    ممنون

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)