صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 77

موضوع: یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ..

سلام
    کسی هست بخواد تو 2 3 هفته آینده بره مادرید؟

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ..

سلام

از دوستا عزیزی که عازم شهر بارسلونا هستن کسی می تونه یه بسته رو برام حمل کنه؟

چنانچه قادر به این کار هستین لطفا به ادرس ایمیل nemanaldin در gmail پیغام بدین تا در مورد جزئیات صحبت کنیم

با تشکر

Banned

سلام
    دوستانی که در هر کشوری امکان و توانایی فروش دارند، به آدرس amirghorbani7@yahoo.com ایمیل بزنن. پورسانت عالی

سلام.
    چجوری میشه از ایران به مورسیا رفت؟
    پرواز مستقیم داره؟

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر می

سلام دوستان عزیز
    من 10 و 11 اپریل بارسلونا هستم اگر کسی مایل بود باهم همسفر باشیم و شهرو موزه و استادیوم بارسلونا و بقیه چیزهارو بگردیم
    خوشحال میشم از همراهیتون 😊

من از سرزمین آه آمده ام، سرزمین اندوه های بسیار

سلام دوستان عزیز
    من دانشجو در وین هستم و 10 اپریل به بارسلونا میام
    اگه دوست داشتین ملاقاتی داشته باشیم و شهرگردی کنیم و باب اشنایی و میزبانی متقابل رو داشته باشیم،البته من هتل رزرو کردم نمیخام که مزاحم بشم ������

من از سرزمین آه آمده ام، سرزمین اندوه های بسیار

Junior Member

30 آگوست. ساعت 4 صبح. پرواز به مادرید. پگاسوز ترکیه

Junior Member

من 15 سپتامبر مادرید هستم.

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

سلام
    از دوستان کسی هست بتونه خودش یا وکیل کمک کنه برای کارهای اسپانیا اعم از شهرداری و اداره پلیس من اقامت یکساله گرفتن ولی کارهای انطرف را بلد نیستم. حاضرم هزینه هم پرداخت کنم . لطفا به این ای دی تلگرام پیام بدید@next_babay

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به اسپانیا سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

سلام من از طریق ایمیل میخواهم وقت سفارت بگیرم . من و همسرم و دخترم برای استراحت و توریستی میخوایم بریم بارسلونا و هیچ کسی رو اونجا نداریم بجز نام و اسکن گذرنامه و نوع ویزا چه جیزی باید در ایمیل ارسال کنم/؟ بند آخر که در اطلاعیه نحوه گرفتن ویزا هست نوشته دعوتنامه ، پدیرش یا هر مدرک دیگری که دلیل درخواست در آن دگر شده باشد ما نه دعوتنامه داریمو نه پدیرش فقط میخواهیم هتل رزرو کنیم و بریم کاری که برای فرانسه ویونان انجام دادیم . با تشکرممنون میشم اگر کسی اینطوری وقت گرفته اطلاع بده ضمنا به چه زبانی باید ایمیل ارسال بشه و چه مدت بعد از ارسال ایمیل وقت مصاحبه اعلام میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)