صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در اسپانیا

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط bidgoli نمایش پست ها
    سلام
    من در رشته هوش مصنوعی Upmپذیرش دارم و اگه ویزام جور بشه برای اکتبر مادرید هستم خیلی تو سایتها گشتم اما موندم چیکار کنم خیلی از این سایتها پول یه ماه را میگیرن
    اول از اینکه بهتره بچه های ایرانی به هم کمک کنن و دوستاشون یه هفته ای تو خونشون دعوت کنن و از اونجایی که با مرام کم شده کلاً یعنی اسپانیایی ها ممکنه این کارو بکنن اما ایرانی ها کمتر ، در مرحله بعد دوست خوب شما بگرد دنبال
    Cheap Hostels in Madrid
    15 تا 25 یورو هر شب ، تا چند روز خونه پیدا می کنین

راه دیگه > اگر عضو couchsurfing هستین و فعال بودین ، حتما کسانی هستند که جا بدن به شما من خودم هتل رزو کرده بودم و کنسل کردم و یک هفته دو تا از بچه های اسپانیایی بودم تا خونه پیدا کردم.
    اگر کاتالونیا بودین، می تونستین بیاین پیش من چند روزی ... اینا بهترین راه ها هستن. البته هاستل دانشگاه ممکنه بتونه کمکی کنه ولی در مورد من ، هاستل دانشگاه به من گفته بود فقط واسه یه ما ه اجاره میدیم اما دیدم که به بچه های اروپایی سه روزه اجاره می داد ........

Junior Member

سلام دوستان
    من 4فوریه 2014میرسم مادرید یک ماه در خوابگاه ارسمو که نزدیک مرکز تحقیقاتی ICMM هستم اما چون اجارش خیلی گرانه اگر یک هم خونه ای و خونه مناسب نزدیک ICMMپیدا کنم ترجیح میدهم 5ماه دیگه را در خانه بگذرانم اگر کسی مایل به همخانه شدن هست یا خانه ای سراغ داره لطفا پیام خصوصی بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سخت افزار، دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من یک ماهی از اواسط اگوست 2014 تا اواسط سپتامبر 2014 بارسلون خواهم بود. اگر کسی در این مدت نیاز به همخونه داره یا جایی با قیمت مناسب سراغ داره لطفا به من پیام بده.
    ارادتمند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University

سلام دوستان
    من امروز وارد بارسلون شدم..اكر كسي نیاز به همخونه داره یا جایی با قیمت مناسب سراغ داره لطفا به من پیام بده...سلامت و موفق باشين

Junior Member

سلام دوستان
    من ديروز وارد بارسلون شدم. ولى هنوز خوابگاه يا خونه نتونستم پيدا كنم. اگر كسى به دنبال هم خونست يا يا هنوز مثل من جاگير نشده، هماهنگ كنه باهام لطفأ. پيام بدين

Junior Member Exotic آواتار ها

سلام،

من 18 فوریه وارد بارسلون میشم و یک سوئیت دو نفره توی Vila Universitaria دانشگاه اتونوما دارم. 2 ماه اول رو اونجا تنها هستم و اگه کسی خواست میتونه بیاد پیش من، خصوصا کسایی که میان اینجا تا دنبال خونه بگردن و موقع اومدنشون جایی رو ندارن برن.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط spnima نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ديروز وارد بارسلون شدم. ولى هنوز خوابگاه يا خونه نتونستم پيدا كنم. اگر كسى به دنبال هم خونست يا يا هنوز مثل من جاگير نشده، هماهنگ كنه باهام لطفأ. پيام بدين
    دوست عزیز
    فیس بوک رو فراموش نکنین
    گروه های مختلف بچه های دانشجوی بارسلونا هست.
    اونجا هم درخواست هم خونه ای بکنین
    موفق باشید.

سلام دوستان کسی هست که ساکنه زاراگوزا باشه ؟ من الان ۱ ماهه اینجا هستم حتی یه ایرانیم ندیدم، چجوری میتونم ایرانیای اینجارو پیدا کنم ؟ آیا توی مادرید یا بارسلونا ایرانیا کمپ یا گروه داران چون من بعد ملاقات با استادم میتونم واسه چند ماه بیام بارسلونا یا مادرید اگه اونجاها ایرانی هست چون اینجا دارم دیوونه میشم ، متاسفانه چون دکترا کلاسه درسی نداره من نتونسم دوستی اینجا پیدا کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که ساکنه زاراگوزا باشه ؟ من الان ۱ ماهه اینجا هستم حتی یه ایرانیم ندیدم، چجوری میتونم ایرانیای اینجارو پیدا کنم ؟ آیا توی مادرید یا بارسلونا ایرانیا کمپ یا گروه داران چون من بعد ملاقات با استادم میتونم واسه چند ماه بیام بارسلونا یا مادرید اگه اونجاها ایرانی هست چون اینجا دارم دیوونه میشم ، متاسفانه چون دکترا کلاسه درسی نداره من نتونسم دوستی اینجا پیدا کنم
    توي مادريد و بارسلونا ايراني هست ، توي بارسلون حتي بيشتر، يه گروه توي فيسبوك به اسم iranians in spain و گروه ديگه به اسم iranians in madrid هست كه گه گاه برنامه هايي ميذارن، ميتونين عضو شيد.

Junior Member

با سلام
    من اوایل سپتامبر در بارسلونا خواهم بود. از دانشگاه UAB پذیرش دارم در رشته نانو
    کسانیکه که اونجا دنبال خونه می گردن یا خونه دارن و دنبال هم خونه ای می گردن. خوشحال می شم باهاشون آشنا بشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)