صفحه 126 از 199 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام، دوستان کسی اینجا هست که بخواد برای راییتینگ سنتر آزاد اعتراض بذاره، من پارسال تو سنتر تهران 6.5 شدم ، امسال با اینکه به نظر خودم خیلی بهتر نوشته بودم 6 شدم ، اصلا مثل اینکه هیج قاعده و قانونی وجود نداره و کاملا دل به خواهی نمره داده میشه. من از روند اعتراض اطلاعی ندارم، ممنون میشم یکی از دوستای عزیز در خصوص چگونگی اعتراض و نحوه پیگیری اعتراض راهنماییم کنه ، مثلا از کجا مطمین باشم اعتراضم فرستاده میشه؟ هزینه برای اعتراض روی 2 تا اسکیل با یه اسکیل فرق نمیکنه؟ در صورت عوض شدن نمره رو یکی از اسکیل، کل هزینه اعتراض رو برمیگردونن؟ کسی هست که اعتراض رو ریدینگ زده باشه و نمره ش تغییر کرده باشه؟ من میخواستم رو ریدینگ و رایتینگ اعتراض بدم. ممنون میشم کسی اگه میدونه راهنماییم کنه
    ،

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid83 نمایش پست ها
    سلام، دوستان کسی اینجا هست که بخواد برای راییتینگ سنتر آزاد اعتراض بذاره، من پارسال تو سنتر تهران 6.5 شدم ، امسال با اینکه به نظر خودم خیلی بهتر نوشته بودم 6 شدم ، اصلا مثل اینکه هیج قاعده و قانونی وجود نداره و کاملا دل به خواهی نمره داده میشه. من از روند اعتراض اطلاعی ندارم، ممنون میشم یکی از دوستای عزیز در خصوص چگونگی اعتراض و نحوه پیگیری اعتراض راهنماییم کنه ، مثلا از کجا مطمین باشم اعتراضم فرستاده میشه؟ هزینه برای اعتراض روی 2 تا اسکیل با یه اسکیل فرق نمیکنه؟ در صورت عوض شدن نمره رو یکی از اسکیل، کل هزینه اعتراض رو برمیگردونن؟ کسی هست که اعتراض رو ریدینگ زده باشه و نمره ش تغییر کرده باشه؟ من میخواستم رو ریدینگ و رایتینگ اعتراض بدم. ممنون میشم کسی اگه میدونه راهنماییم کنه
    ،
    سلام من ایرسافام دادم و می خواستم اعتراض بزنم اما بازم جرات نکردم اما تا اونجا که میدونم 430 باید بدین چه یه اسکیل چه چندتا ضمنا اگه تغییر کنه تموم پولتونو بر می گیردونن برای اعتراض هم باید برین موسسه فرم پر کنین و پولو پرداخت کنین والا اینکه چندنفر جواب گرفتن زیاد معلوم نیس شانسه دیگه برای اطمینان از ارسال باید به IDP ایمیل بزنید

Junior Member

برای اعتراض باید حضوری رفت؟
    مرسییی

Junior Member

دوستان من سال قبل آزمون داده بودم و نمره ریدینگ و رایتینگم 6 شده بود و مجموع 6.5 شده بودم. بعد از یکسال و کلی تمرین دوباره امتحان دادم (پذیرش مشروط دارم). سه تا 7 شدم و اسپیکینگ 5.5. باور کنید سال قبل که وضعیتم ضعیف تر بود 6.5 شده بود. اصلاً انتظار این نمره رو نداشتم. میخام اعتراض بنویسم. به نظرتون جواب میگیرم. اصلاً نمیتونم دوباره امتحان بدم. بدبینانه به خودم 6 میدم که نمره 7 ام رو میارم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alejandro نمایش پست ها
    دوستان من سال قبل آزمون داده بودم و نمره ریدینگ و رایتینگم 6 شده بود و مجموع 6.5 شده بودم. بعد از یکسال و کلی تمرین دوباره امتحان دادم (پذیرش مشروط دارم). سه تا 7 شدم و اسپیکینگ 5.5. باور کنید سال قبل که وضعیتم ضعیف تر بود 6.5 شده بود. اصلاً انتظار این نمره رو نداشتم. میخام اعتراض بنویسم. به نظرتون جواب میگیرم. اصلاً نمیتونم دوباره امتحان بدم. بدبینانه به خودم 6 میدم که نمره 7 ام رو میارم.
    سلام دوست عزیز می دونم حس بدی دارین اگه هم اکادمیک باشین که حال گیریه زیر 6 نباید داشت ... اما اعتراض یه محموع صفحات بهتون بگم :

اول : بعضیا می گن اختلاف سایر نمرات با این نمرتون زیاده اعتراض کنین
    دوم : تعدادی نمراتشون تغییر کرده یه سری تغییری نکردن
    سوم : فرایند اعتراض سادست ولی به شانس و زمان بستگی داره اگه نمی خواین دوباره بدین پیشنهاد اعتراض دارم
    چهارم : هزینه اعتراض 430 تومنه و حداقل 20 روز حداکثز 8 هفته طول می کشه
    پنجم : تا اونجا که من چک کردن نمرات 5.5 سه مورد افزایش یافته اما 6 6.5 خیلی کم اتفاق افتاد
    ششم: عموما میگن که چون طرف میدونه نمراتون برای حداقل ششه سعی می کنن نیم نمره و بدن
    این موارد گفتم تجربیات من از خوندن این صفحات ... منم شرایطی مثل شما داشتم و راتینگ شدم 5.5 فعلا ده روزی از اعتراضم گذشته خبری نشده ولی من ازمون بعدی هم ثبت نام کردم موفق باشید

Junior Member

منم 20 دسامبر ایرسافام امتحان داشتم. لیسنینگ 6.5، ریدینگ 5.5، رایتینگ 7.5 و اسپیکینگ 6.5
    من ریدینگ رو بد نزدم. فکر میکردم حده اقل 6.5 رو میگیرم اما الان شوکه ام. فکر میکنید اعتراض فایده ای داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi136 نمایش پست ها
    منم 20 دسامبر ایرسافام امتحان داشتم. لیسنینگ 6.5، ریدینگ 5.5، رایتینگ 7.5 و اسپیکینگ 6.5
    من ریدینگ رو بد نزدم. فکر میکردم حده اقل 6.5 رو میگیرم اما الان شوکه ام. فکر میکنید اعتراض فایده ای داشته باشه؟
    برای ریدینگ احتمالش خیلی کمه که اونها اشتباه کرده باشن !! و شما باید 430 هزارتومن ریسک کنید.
    ضمن اینکه به نظرم خیلی از کسانی که اعتراض میزنن و نتیجه شون تغییر نمیکنه اینجا دیگه نمیان .
    ضمن اینکه با فرض اینکه شما نیم نمره ریدینگ بگیرید ، اورال شما باز هم 7 نمیشه متاسفانه

Junior Member

سلام دوستان من 20 دسامبر در موسسه ایرسافام ایلتس اکادمیک دادم. L:8 , R: 8.5 ,S: 7, W: 6.5 و 7.5 اورال. برای تخصص پزشکی کانادا 7 تو هر اسکیل لازم دارم . واقعا تمیدونم چیکار کنم چون یه خاطر نیم نمره زورم میاد دوباره امتحان بدم.فکر میکنین ایرسافام کمکی میکنه؟ یا اصلا اعتراض فایده داره؟ کسی تجربه مثبتی داشته؟ یا بیخیال شم دوباره امتحان بدم!!!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط drahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان من 20 دسامبر در موسسه ایرسافام ایلتس اکادمیک دادم. L:8 , R: 8.5 ,S: 7, W: 6.5 و 7.5 اورال. برای تخصص پزشکی کانادا 7 تو هر اسکیل لازم دارم . واقعا تمیدونم چیکار کنم چون یه خاطر نیم نمره زورم میاد دوباره امتحان بدم.فکر میکنین ایرسافام کمکی میکنه؟ یا اصلا اعتراض فایده داره؟ کسی تجربه مثبتی داشته؟ یا بیخیال شم دوباره امتحان بدم!!!!!

واقعا خیلی بدشانسیه این حالت واقعیتشو بخواین 6.5 خیلی ریسک که تغییر کنه اگر هم نیگاه کنید یالای 60 درصد بچه بین 6 6.5 میشن

Junior Member

تو صفحه 124 یکی از اعضا:

1. تاریخ امتحان: 1 نوامبر
    2. اگر در ایران امتحان ندادید ، نام کشوری که در آن امتحان دادین : -
    3. نام موسسه ای که در آن امتحان دادین : ایرسافام
    4. نمره ای که در امتحان گرفته بودید ( 8 Listening 8.5/Reading 8.5/Writing 8/Speaking 7 - Overall )
    5. نمره ای که پس از اعتراض گرفتین (Listening 8.5/Reading 8.5/Writing 8.5/Speaking 8 - Overall 8.5 )
    6. برای کدوم اسکیل ها اعتراض زده بودین ؟ رایتینگ و اسپیکینگ
    7. چه مدت طول کشید تا جوابتون بیاد؟ 25 روز
    8. چه مدت طول کشید تا پولتون رو برگردونن به حسابتون ؟ هنوز که نرفتم صحبت کنم!
    9. هر تجربه ی دیگری که فکر میکنید برای بقیه میتونه مفید باشه رو لطفاً ذکر کنید ( مثلاً این که چند درصد مطمئن بودید که حقتون بیشتر از اون چیزی هست که بهتون توی امتحان دادند ، یا اینکه IDP و یا British Council با شما در ارتباط بودند و یا اینکه فقط پل ارتباطی شما موسسه ای که در آن آزمون دادین بود و . . . )

من دیدم چند تا از دوستان با این که اعتراض دادن اعتراضشون رسیدگی نشده به خاطر این که اصلاً اعتراضشون نرسیده بوده به اونور!

برای همین من شروع کردم آبرو ریزی و هر روز به هر جایی که گیر آوردم email زدم که ایرسافام اعتراض من رو نمیفرسته! بعد از چند روز هم خودشون کانفرم کردند که رسیده هم ایرسافام!

من بیشتر برای speaking اعتراض زدم. من با یه پسر جوونی به نام مهدی گرایلی (شاید هم اسمش همایون بود؟!؟!؟!) بودم .بعضیا میگن گرایلی مسن هست و ریش پروفسوری سفید داره (برای همین فکر می کنم یکی دیگه بود). ولی اینی که من باهاش بودم پسر خوشرو با صورت لاغر، موی کمپشت و گوش های شبه آینه بغل اتوبوس بود! خیلی هم لهجه خوبی داشت و همش لبخند داشت و سر تکون میداد.

خلاصه من 7 شدم ولی همسرم که خیلی زبانش از من ضعیف تره 7.5 شد و دو سه تا از دوستانی هم که همراه ما امتحان دادند و من شناخت کامل داشتم روشون کاملاً نمره هاشون بالاتر از سطح خودشون شد و من بهم خیلی فشار اومد و در یک اقدام حیثیتی اعتراض زدم. بیشترین دلیلش هم این بود که خانمم خیلی رو اعصابم میرفت :دی . با این که ایرسافام نمیخواست بذاره اعتراض بزنم چون میگفتند این بهترین ممتحنه و بالاتر نمره میده. مثلاً میگفتن مطمئن باش 6.5 بودی که بهت 7 داده. ولی من احساس کردم که این بابا قبلاً هم سوتی داده و برای همین نمیخوان اعتراض بزنم!

از ته دل دوست دارم از نون خوردن افتاده باشه با عوض شدن یه نمره ای اسپیکینگ من!

من خیلی بد بین بودم و اصلاً فکر نمیکردم نمره ام فرق کنه. نه این که خوب صحبت نکرده باشم! بلکه به خاطر این که فکر نمیکردم که سیستم در پیت خودشون رو زیر سوال ببرند! ولی بردند و نمره من رو هم دادند!

اینم از تجربه ما!

اینم کل شرح ما وقع

در ضمن همسرم الان همچنان رو اعصابمه و میگه اگر منم اعتراض میزدم 8.5 میشدم!!!!