صفحه 120 از 199 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

یه سوال:
    ممکنه اعتراض بزنیم و نمره مون کمتر بشه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علوم فنون مازندران

من هفته پیش به نمره های اسپیکینگ و رایتینگم توی آیلتس تهران اعتراض زدم
    بعد از 4 بار امتحان دادن این نمره هام هر بار 6.5 بود! نه کمتر نه بیشتر
    نتیجه اش که اومد بهتون خبر می دم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علوم فنون مازندران

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    من امروز اعتراض زدم و سوال هم این هست که چظور می تونم مطمئن بشم که اعتراض من به IDP رسیده؟
    شما تونستید مطمئن بشید اعتراضتون به IDP فرستاده شده یا نه؟

امروز از ایرسافام باهام تماس گرفتن و گفتن نتیجه اعتراض منفی و که نمره ام افزایش پیدا نکرده ، ایمیل فرستادن که نرسید و می تونم برم حضوری نامه نتیجه IDP رو تحویل بگیرم.
    فقط نیم نمره توی رایتینگ می خواستم

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farbar نمایش پست ها
    دوستان من 3 تا 6 اوردم و تو لیسنینگ 5.5 شدم که 6 میخواستم. به نظرتون اعتراض فایده ای داره.2 اکتبر تو ایرسافام امتحان دادم و فکر میکردم حداقل 7 میشم.

لیسننیگ که مشخصه و هیچ گونه اعتراضی منطقی نیست واسش چون جوابها معلومه دیگه!
    ریتیک کنید امیدوارم درست بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط bluen نمایش پست ها
    لیسننیگ که مشخصه و هیچ گونه اعتراضی منطقی نیست واسش چون جوابها معلومه دیگه!
    ریتیک کنید امیدوارم درست بشه
    تند تند نوشتم اشتباه شد، من رایتینگ 6.5 شده بودم و 7 میخواستم که ایرسافام اعتراض زدم و نتیجه نداد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط entrant نمایش پست ها
    دوستان من دیروز نتایج 16 آگوست ایرسافامم اومد. من چهارتا شیش میخواستم. دو ماه و نیم تموم با یه بچه کوچیک دوساله کلی درس خوندم حالا این شده نتیجه اش:
    speaking :6
    listening: 6.5
    reading:6.5
    writing:5.5
    دوستان اینجا همه واسه آیلتس خوندن میدونن چه بدبختی داره، نمیدونم به نظرتون واسه رایتینگ اعتراض بزنم اون نیم نمره رو میدن بهم. من یه بار دانشگاه ازاد امتحان داده بودم رایتینگم 6 شد و این دفعه فکر کنم بهترم نوشته بودم. نمیدونم چه جوری 5.5 دادن بهم...
    حالا اعتراض کنم اصات فایده ای ام داره؟!!!!!!!!
    دوستان من اعتراضمو زدم بعد یه ماه تماس گرفتن و گفتن نمره رایتینگم نیم نمره اضافه شده و اورالم هم همینطور

دوستان به نظرم در مورد رایتینگ اگه مطمئنین خوب نوشتین و از نتیجه تون راضی نیستین حتما اعتراض بزنین.!!!! من این ریسکو کردم و نتیجه هم گرفتم .......موفق باشید
    ویرایش توسط sahar8564 : October 29th, 2014 در ساعت 01:36 AM

Junior Member

سلام
    من اسفند پارسال اعتراض دادم به آیلتس دانشگاه آزاد و به نمرم اضافه شد ولی هنوز که هنوزه پول اعتراضو برگشت ندادند.
    کسی هست همچین مشکلی داشته باشه؟ شماره تفنشونم عوض شده. هیچی ازشون ندارم.

Junior Member

من آزمون جنرال 10 جولای خوارزمی رو داده بودم و برای نمره رایتینگم درخواست ریمارک (اعتراض) دادم. خوارزمی میگه درخواستها رو 25 آگوست فرستاده به سنتر AE103 (در امارات که سنتر اصلی برگزارکننده امتحان بوده) تا اونا بفرستن به آی دی پی. حالا تا الان که سیزده آبانه ده هفته گذشته و هنوز که هنوزه جواب نیومده.
    چند مساله خیلی نپران کننده و مشکوکه:
    - خوارزمی میگه ما هم ازشون میپرسیم جوابمون رو نمیدن!
    - من خودم یک بار مستقیم به سنتر AE103 ایمیل زدم و نگفتم که از کجا ایمیل میزنم، فقط گفتم چه خبر از نتیجه اعتراضم برای آزمون 10 جولای، بلافاصله جواب ایمیل من رو داد و پرسید آیا خوارزمی ایران امتحان دادم؟ و وقتی من ایمیل دادم که آره، دیگه کلا هیچ جوابی نمیده! چندین بار ایمیل مجدد هم زدم و بیفایده بود!

دوستای دیگه ای که واسه 10 جولای یا 12 جولای خوارزمی اعتراض زدن، همفکری کنیم یه کاری بکنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsmet نمایش پست ها
    من آزمون جنرال 10 جولای خوارزمی رو داده بودم و برای نمره رایتینگم درخواست ریمارک (اعتراض) دادم. خوارزمی میگه درخواستها رو 25 آگوست فرستاده به سنتر AE103 (در امارات که سنتر اصلی برگزارکننده امتحان بوده) تا اونا بفرستن به آی دی پی. حالا تا الان که سیزده آبانه ده هفته گذشته و هنوز که هنوزه جواب نیومده.
    چند مساله خیلی نپران کننده و مشکوکه:
    - خوارزمی میگه ما هم ازشون میپرسیم جوابمون رو نمیدن!
    - من خودم یک بار مستقیم به سنتر AE103 ایمیل زدم و نگفتم که از کجا ایمیل میزنم، فقط گفتم چه خبر از نتیجه اعتراضم برای آزمون 10 جولای، بلافاصله جواب ایمیل من رو داد و پرسید آیا خوارزمی ایران امتحان دادم؟ و وقتی من ایمیل دادم که آره، دیگه کلا هیچ جوابی نمیده! چندین بار ایمیل مجدد هم زدم و بیفایده بود!

دوستای دیگه ای که واسه 10 جولای یا 12 جولای خوارزمی اعتراض زدن، همفکری کنیم یه کاری بکنیم.
    سلام
    من هم 24 آوریل در خوارزمی امتحان دادم. بعد از 17 هفته ( 4 ماه) امروز و فردا کردن، بالاخره به همه کسانی که اعتراض داشتند از دفتر دوبی گفتند که بریتیش کانسیل میگه برگه هاتون دیر به دست ما رسیده و زمان رسیدگی به اعتراضات گذشته و مقصر خوارزمی هست. خوارزمی هم زیر بار نمیره و میگه اماراتی ها روی لجبازی و برای حذف کردن این موسسه دارند این کار رو میکنند. میتونید ریز مکاتبات سایر دوستان را در صفحات قبل همین تاپیک بخونید. بالاخره پول و کارنامه ما را پس دادند.