صفحه 164 از 199 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiezzatinia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. امکان نداره به هیچ وجه در این مورد به حرف اساتیدی که شناخت از سیستم پیشرفته برگزاری آزمون آیلتس ندارند اعتماد نکنید. تمام اعتراضها دقیقا رسیدگی میشه حتی اگه کل شرکت کنندگان در یک آزمون معترض باشند!
    منم نظر این دوستمون رو کاملا تایید می کنم و جواب اعتراض من که ۲ نمره تغییر کرد نمونه اش هست در ضمن شما ۱۰ روز بعد از اعتراض می تونید به خود IDP ایمیل بزنید و وضعیت رو جویا بشید و هیچ موسسه داخلی نیست که آبرو و مجوز خودش رو زیر سوال ببره، من یه خواهش دوستانه دارم اینکه، به این به ظاهر اساتیدی که خودشون حتی یک بار هم آزمون ندادن اما در حرف همه آیلتس ۹ دارن اعتماد نکنید اینها به شاگرد بیشتر ، ساعت تدریس و همینطور پول شما نیاز دارن نه به پیشرفت شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    سلام. تا چه مدت بعد از امتحان می‌توان اعتراض داد؟
    من با سیستم نمره دهی‌ جدید نمراتم به این صورت است برای ژنرال :
    Listening : 8
    Reading : 7.5
    Speaking : 7
    Writing: 6.5

از writing انتظار حدآقل 7-7.5 را داشتم و به آن هم نیاز دارم، آیا به نظر شما 0.5 نمره ارزش اعتراض کردن دارد؟

ممنون
    تنها کسی که میتونه در این مورد نظر بده خود شمایید، رایتینگ های قبلیتون رو و حدودی که تو امتحان نوشتید رو با sample های رایتینگ توسط سایت های معتبر مقایسه کنید و ببینید چقدر احتمال افزایش نمره دارید.
    در مورد نمره هاتون الان شما Band score 7.5 هستید با میانگین 7.25 اگر بخواید نمرتون اوورالتون بشه 8 باید حداقل دو نمره از رایتینگ بگیرید که تقریبا غیر ممکنه. اما اگر به نمره 7 رایتینگ خیلی احتیاج دارید در این صورت اعتراض بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood13 نمایش پست ها
    تنها کسی که میتونه در این مورد نظر بده خود شمایید، رایتینگ های قبلیتون رو و حدودی که تو امتحان نوشتید رو با sample های رایتینگ توسط سایت های معتبر مقایسه کنید و ببینید چقدر احتمال افزایش نمره دارید.
    در مورد نمره هاتون الان شما Band score 7.5 هستید با میانگین 7.25 اگر بخواید نمرتون اوورالتون بشه 8 باید حداقل دو نمره از رایتینگ بگیرید که تقریبا غیر ممکنه. اما اگر به نمره 7 رایتینگ خیلی احتیاج دارید در این صورت اعتراض بدید.
    ممنون. بله به نمره ۷ خیلی‌ احتیاج دارم. تمام نمرات باید بالاتر از ۷ باشد که writing ام کار را خراب کرده است.

۲تا سوال دارم.
    ۱- تا چه مدت بعد تاریخ امتحان می‌شه اعتراض داد؟ محدودیت زمانی‌ داره؟
    ۲- و اینکه اگه ۲ بار امتحان بدهیم، باید نتایج امتحان آخر را اعلام کنیم؟ یا از بین این ۲، هر کدام که بهتر شد را میتوان اعلام کنیم (با در نظر گرفتن اینکه هر دو، اعتبار کمتر از ۲ سال داشته باشند)؟
    ممنونم.

Junior Member

من در تاريخ 3 دسامبر در مركز عصر دين و دانش امتحان دادم. نمراتم كه امد خيلي شوكه شدم به خاطر رايتينگ. S8 R7 L8.5 W6 .
    28 آذر اعتراضم رو دادم به سنتر از IDP هم پيگيري كردم ايميل زد كه EOR Application رسيده اونجا و داره بررسي ميشه. هنوز كه جوابي نيومده ولي اميدوارم كه تغيير كنه مطمئن هستم كه نمره من 6 نيست. امتجان قبلي رو كه 8 اكتبر داده بودم نمره رايتينگم 7.5 شد. البته اون موقع هنور سيستم جديد كه بفرستن اونطرف تصحيح بشه نبود و خود سنتر نمره داد. فكر ميكنم اين سيستم جديد رايتينگا رو بالاتر از 6.5 نميده.

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    من 10 دسامبر امتحان دادم میخواستم بدونم هنوزم وقت اعتراض هست یا نه؟ و اینکه باید حتما حضوری برم ایرسافام تهران؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R11293032 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز نتیجه اعتراض رایتینگ من بعد از ۳ هفته اومد خدا رو شکر ، نمره ام از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر کرد خودم هم باورم نمیشه در بهترین حالت انتظار ۶ داشتم، باز هم خدا را شکر
    سلام
    ميشه بگيد كجا امتحان داده بوديد؟خيلي عجيبه بعد از 3 هفته جواب اعتراض امده اونم با اين تغيير؟من 4 هفتس اعتراض دادم به رايتينگم هنوز خيري نشده دين و دانش امتحان داده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط R11293032 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز نتیجه اعتراض رایتینگ من بعد از ۳ هفته اومد خدا رو شکر ، نمره ام از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر کرد خودم هم باورم نمیشه در بهترین حالت انتظار ۶ داشتم، باز هم خدا را شکر
    دوست عزیز میشه لطفا بگید تاریخ آزمونتون کی بوده و کودوم سنتر آزمون دادید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

من اسپیکینگ شدم 8 بعد رایتینگ 5!!!!!!!!!!!!!!!1 آزمون 1 ژانویه .
    الان کاملا گیجم . نمیدونم مشکل از کجا بوده حتی نمیدونم اعتراض بزنم یا نه. اصلا باورم نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    من اسپیکینگ شدم 8 بعد رایتینگ 5!!!!!!!!!!!!!!!1 آزمون 1 ژانویه .
    الان کاملا گیجم . نمیدونم مشکل از کجا بوده حتی نمیدونم اعتراض بزنم یا نه. اصلا باورم نمیشه
    ببخش دوست عزیز کودوم سنتر آزمون دادید 1 ژانویه؟!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    ببخش دوست عزیز کودوم سنتر آزمون دادید 1 ژانویه؟!!!!!
    ببخشيد دوست عزيز!!!!! منظورم ٧ ژانويه بود ،اشتباه تايپي بود.ممنونم از غلط گيري دقيقتون!