صفحه 1 از 199 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

با سلام به همه دوستان
    كسي اينجا هست كه با نمايندگي دانشگاه چابهار امتحان داده باشه و اعتراض زده باشه؟
    من در تاريخ 21 JUNE امتحان دادم(1تير) و در 17 JULY يعني حدود 3 هفته بعد حضوري رفتم مركز زبان و 145000 تومان دادم و به همراه كارنامه و يه نامه هم به مركز اصلي زبان فرستادم اونها گفتند كه حداكثر 6 هفته بعد از پايان زمان اعتراض نتيجه را بايد دريافت كنيد لان 4 ماه گذشته و خبري نشده خود دفتر چابهار هم هر دفعه يه چيزي ميگه يكبار گفته نتايج وارد نبوده تا گفتيم كتبا بايد ببينيم گفتند نه نيومده يعني رسيدگي نشده من ديگه يواش يواش دارم به خودشون مشكوك ميشوم مخصوصا بعد از اتفاق 22 آگوست !!!!!!!!!! شما قضاوت كنيد مدركي كه 24 ماه وقت داره تا حالا 4 ماهش پيش ايناست لااقل با اين نظم خيره كننده مدرك زبان ها را نگيرند
    اگه از دوستان كسي اعتراض زده يا اطلاعاتي داره لطفا كمك كنه .من تا چند روز ديگه صبر ميكنم و بعد از راه رسمي وارد مي شوم نامه به جاهاي مختلف ميزنم و..... الان از چند تا دانشگاه دارم پزيرش مي گيرم مدرك زبانم را ميخواهند شما جاي من بوديد چكار ميكرديد؟يه بار كه بهم گفتند بيا بگير نتيجه اومده فكر كنيد از شهرستان برم تهران ولي من اطمينان نكردم و دوباره تماس گرفتم گفتند نه اشتباه شده (همكارم اشتباه كرده؟!) و نتايج نيومده حالا اگه رفته بودم چي

پیش فرض اعتراض به ندادن Report اضافي توسط مركز دانشگاه چابهار IELTS Iran

از شنبه اين هفته مركز آيلتس ايران (دانشگاه چابهار) از دادن Report اضافي امتناع كرده و تا اطلاع ثانوي قصد دادن اون رو نداره از دوستان اگر كسي نظري يا اعتراضي داره لطفا" در اين تاپيك مطرح كنه. فايدش اينه كه نماينده سنجش كه عضو اين سايت هست با خبر ميشه و اگر تعداد اعتراض ها زياد باشه بالاخره يك فكري به حال ما بيچاره ها كه با اين سختي خونديم و اين همه پول داديم ( همونطور كه همه ميدونيم آيلتس تهران خيلي ارزونتره) و حالا حتي با پرداخت 50 هزار تومان باز هم اين مركز نميخواد براي ما Report اضافي تهيه كنه. واقعا" مسخره است و در دنيا سابقه نداشته كه يك مركز آيلتس امتحان بگيره بعد بگه من كارنامه صادر نميكنم!!!!! اصلا" ما براي چي امتحان ميديم؟ يعني اگر من براي 10 دانشگاه بخوام اقدام كنم بايد 10 بار امتحان آيلتس بدم!!!!!! خواهش ميكنم از دوستان كه همكاري كنيد شايد باعث بشه سنجش يك فكري به حالمون بكنه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ندادن Report اضافي توسط مركز دانشگاه چابهار IELTS Iran

من نیز با hooman_teh موافقم. استرس ناشی از apply کردن از یک طرف، مدیریت ضعیف این مرکز هم از طرف دیگه به بچه هایی که قصد apply کردن دارند، فشار وارد میاره به خصوص که Deadline ها داره نزدیک میشه. در این زمینه هیچ کس جز شخص آقای امیر سعادتی مسئول نیست و موظف است که جوابگوی این برنامگی ها باشد .
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

ApplyAbroad Champion

یعنی چی که نمره رو ارسال نمی‌کنند؟ این کار اون‌ها نباید قانونی باشه و این مساله رو می‌تونید به موسسه‌ی بین‌المللی IELTS یا British Council گزارش کنید و از اون‌ها بخواهید که مشکل رو حل کنند و این مرکز آزمون رو از لیست مراکز معتبر خارج کنند. لطفا ابتدا با خود این مرکز صحبت کنید و نتایج رو همین جا اعلام کنید تا در صورت عدم همکاری این مرکز، مساله رو از موسسه‌ی اصلی پیگیری کنیم.

ممنون از همگي به خاطر همدردي و كمكتون.
    قضيه از اين قراره:
    اين مركز در ابتداي سال كه شروع به كار كرد قرار شد ( در سايتش هنوز اينو نوشته!!!) كه به ازاي هر كارنامه اضافي 20 هزار تومان بگيرن و صادر كنن. بعد از مدتي باز قيمت رو احتمالا" به خاطر تورم يا كارت سوخت يا ... به 50 هزار تومان افزايش دادن. حالا از ابتداي اين هفته باز ميخوان قيمتها رو ببرن بالا ولي بين خودشون دعواست قيمت جديد 70 باشه يا بيشتر!!! چون ديدن فصل، قصل اپلاي مثل برخي از فروشنده هاي لباسهاي زمستاني با اومدن فصل سرما قيمتها رو بردن بالا!!!
    حالا بالا رفتن قيمتها از يك طرف و اين ابهام و تعليق كه ايجاد كردن و ميگن تا اطلاع ثانوي ريپورت نميديم ديگه شورش رو در آورده!!!! الان خيليا مثل خود من ددلايناشون نزديك و ميخوان براي 5 يا حتي تعداد بيشتري دانشگاه ريپورت بفرستن ولي ... نميدونيم چي كار بايد بكنيم هيچ كس هم پاسخگو نيست. تماس هم كه ميگيري بعد از كلي انتظار ميگن تا 2 هفته ديگه شايد معلوم بشه!!! آخه ما ددلاين داريم به كي بگيم؟ نميفهمن متاسفانه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

من هم فکر میکنم همون طور که بابک عزیز اشاره کردند بهتره با British Council تماس بگیرید و موضوع رو اطلاع بدین
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

با اعتراض موافقم اما اگر واقعا وقتتون تنگه مستقیما از sussex downs اقدام کنید کارتون که راه افتاد بعد حساب اینها را هم برسید

Junior Member

پس اين نماينده فعال سازمان سنجش كجا هستند؟! من هم با بابك و سارا موافقم، بهترين راه همينه...

بچه ها اگر مرکز و حظف کنن با اعتراضات ما!!! یه وقت اوضاع بدتر نشه؟!!!!!
    ولی من فکر میکنم باید معترض به سازمان سنجش بشیم زودتر جواب میده.
    هم در مورد report هم درباره قیمت . چون 70 تومان دیگه واقعا زیاده .چه خبره!!!!!!!!!! مگه .
    باید همون 20000 باشه زودم بدن.همین . من نظرم اینه. فشار بیاریم باید حقمونو بدن . یعنی چی . مسخرشو دروردن دیگه
    هماهنگ کنید همینجا قرار بزاریم یه نامه بنویسیم همه امضا کنیم بفرستیم اول مرکز دوم سنجش سوم sussex downs
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

تمامه اين كارا واسه بالابردن قيمتشون ديگه حساب هيچ چيزا نميكنن كه deline چيه و...
    منم با نوشتن نامه موافقم .