صفحه 199 از 199 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط soor98 نمایش پست ها
    سلام.من ایرسافام آکادمیک امتحان دادم و واقعا در عجبم از نمره اسپیکینگ خودم!! اورآل 7.5 شدم. ریدینگ 9، لیسنینگ 8.5 و رایتینگ و اسپیکینگ 6.5. رایتینگ را حدس میزدم ولی من اسپیکینگم خوبه. چند سال پیش که امتحان داده بودم با اینکه خیلی استرسی شده بودم 7.5 شدم ولی اصلا اصلا در حد 6.5 نیستم و بالاترم.چون اورآلم خوب شده و رایتینگم هم بدک نشد با اینکه کم فرصت خوندن داشتم و صد البته هزینه بالای اعتراض! بیخیال اعتراض شدم ولی کلا به نظر من نمیشه که توی لیسنینگ 8.5 باشی و اسپیکینگ 6.5. به هرحال خیلی لیسنینگ روی اسپیکینگ هم موثره.
    منم شرایطم مشابه شما هست و با افزایش نیم نمره ای توی هر اسکیل، اورالم نیم نمره افزایش پیدا میکنه. اولش میخواستم بیخیال بشم و حتی کارنامه فیزیکی رو هم گرفتم، ولی امروز رفتم دفتر ایرسافام و خود کارمنداش یه جورایی گفتن اعتراضتو بزن. چون هر جور حساب میکنم رایتینگ باید بیشتر از 6 میشدم. الانم به نظرم اعتراض بزنم بهتره چون دو روز دیگه هزینه اعتراض هم میره بالا!
    نمیدونم شایدم اشتباه کنم ولی حقیقت با این که این نمره کارمو راه میندازه ولی دلم آروم نمیشه!
    اگر کسی تجربه داشته باشه که کمک کننده باشه ما رو هم لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط doost4 نمایش پست ها
    منم شرایطم مشابه شما هست و با افزایش نیم نمره ای توی هر اسکیل، اورالم نیم نمره افزایش پیدا میکنه. اولش میخواستم بیخیال بشم و حتی کارنامه فیزیکی رو هم گرفتم، ولی امروز رفتم دفتر ایرسافام و خود کارمنداش یه جورایی گفتن اعتراضتو بزن. چون هر جور حساب میکنم رایتینگ باید بیشتر از 6 میشدم. الانم به نظرم اعتراض بزنم بهتره چون دو روز دیگه هزینه اعتراض هم میره بالا!
    نمیدونم شایدم اشتباه کنم ولی حقیقت با این که این نمره کارمو راه میندازه ولی دلم آروم نمیشه!
    اگر کسی تجربه داشته باشه که کمک کننده باشه ما رو هم لطفا راهنمایی کنید.
    بنظرم راهش اینه که تخریم کنیم تمام مراکز ایلتس ایران رو. idp هستن همه و خیلی نسبت به british council بد نمره میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی اصفهان

سلام. من 29 جون امتحان دادم. من اولین بار 2012 امتحان دادم
    Life is not fair

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    بنظرم راهش اینه که تخریم کنیم تمام مراکز ایلتس ایران رو. idp هستن همه و خیلی نسبت به british council بد نمره میدن
    فرقی نداره ای دی پی با بریتیش هر دو تاشون سیاست شون یکی هست هم در ایران و هم در خارج .بجای ایلتس یه ازمون دیگر انتخاب بکنید.ایلتس یک کلاهبرداری هست.

منم دقيقا همينطوري شده نمره ام🥺🥺 ولي مدرس زبان هستم و اصلا در حد ٦.٥ نيستم😤. اعتراض كردم و اميدوارم ترتيب اثر بدن🥺

نقل قول نوشته اصلی توسط soor98 نمایش پست ها
    سلام.من ایرسافام آکادمیک امتحان دادم و واقعا در عجبم از نمره اسپیکینگ خودم!! اورآل 7.5 شدم. ریدینگ 9، لیسنینگ 8.5 و رایتینگ و اسپیکینگ 6.5. رایتینگ را حدس میزدم ولی من اسپیکینگم خوبه. چند سال پیش که امتحان داده بودم با اینکه خیلی استرسی شده بودم 7.5 شدم ولی اصلا اصلا در حد 6.5 نیستم و بالاترم.چون اورآلم خوب شده و رایتینگم هم بدک نشد با اینکه کم فرصت خوندن داشتم و صد البته هزینه بالای اعتراض! بیخیال اعتراض شدم ولی کلا به نظر من نمیشه که توی لیسنینگ 8.5 باشی و اسپیکینگ 6.5. به هرحال خیلی لیسنینگ روی اسپیکینگ هم موثره.
    منم همينطوري شده نمره ام. ١٢٠٠ پول دادم برا اعتراض ولي اعتراض كردم. اميدوارم بتونم حق ام رو بگيرم😤

Junior Member

عصر دین و دانش امتحان دادم و رایتینگ رو شدم 6.5
    تنها اسکیلی بود که مطمئن بودم 7 رو میشم
    ولی اعتراض بی فایده بود و نمره تغییر نکرد

دوستان من همین چند روز پیش امتحان دادم و اورال 7 شدم ولی رایتینگ رو بهم 6 دادن، باورم نمیشه، فوق العاده خوب نوشته بودم. انتظار نمره خیلی بالایی داشتم. کلا رایتینگم خیلی خوبه، تو هر کلاس زبانی که شرکت کردم همش نفر اول رایتینگ بودم. چند تا مقاله isi دارم که همشو خودم نوشتم و معمولا همش کامنت مقاله خیلی خوب نوشته شده رو از داورا دریافت میکنم. سر جلسه 20 دقیقه وقت فقط برای ویرایش اضافه اوردم. همه چی رو در نظر گرفته بودم. پاراگراف بندی. گرامر. از نظر ایده مقالم واقعا عالی بود.
    اینم بگم که اسپیکینگ من اصلا در مقایسه با رایتینگم هیچی نیست ولی اسپیکنیگ رو 7.5 گرفتم

کسی اخیرا از اعتراض به رایتیگ نتیجه گرفته؟؟ متاسفانه هزینش هم خیلی بالاست 3500.

از ما که گذشت ولی شما اگر براتون امکان داره و تازه شروع کرید وقتتون رو برای ایلتس تلف نکنید. اخیرا همه دارن pte رو سفارش میکنن
    ویرایش توسط keran : March 25th, 2021 در ساعت 11:11 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    دوستان من؟؟
    ببین، من یکبار رفتم جواب را اینور اونور برگه نوشتم. مسئول جلسه وقتی شنید چی کار کردم، می خواست جمله خاک ‌بر سرت را یواش داد بزنه. خسته بودم، نفهمیدم سمت A و B صفحه کدوم طرفه. آخرش فهمیدم، ولی کی حوصله داره پاک کنه و کپی پیست هم‌ لا موجود. چند شدم؟ شش
    چهار سال بعد رفتم امتحان دادم، قطعا پشت روی برگه را دقت کردم.... چند شدم؟ شش

ببین، تقصیر کریستیانو رونالدوعه، حقوقش بالاست، باسه همین رایتینگ نمره کم میدن که اسپانسر منچستر یونایتد بشن
    شما چه با کپسول اکسیژن و سرم تو دستت بری جلسه، گلوله تو مخت خورده باشه، شیش میشی. چه رفیق هاروکی موراکامی باشی و با ارنست همینگوی رمان مشترک چاپ کرده باشی، آخرش بازم شیش میشی

یاد رستوران دانشگاه می افتم، میگم این گوشت را بده، می ذاره تو ترازو و میگه ۴ شد. ماهی،‌ مرغ، گاو، میگو، قلب جگر هر چی، همه می‌ره رو ترازو و میشه ۴. خب اصلن وزن نکن، ۴ حساب کن، ترازو را بزار‌ تو کمد کثیف نشه
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

برای دوستانی که بعدا اینجا رو می خونن. بایستی بگم که من سیستم اعتراض ایلتس رو امتحان کردم، هزینش در حال حاضر 3.500.000 تومان هست و جواب اعتراض بعد از یک هفته اومد و متاسفانه باید بگم که به حقم نرسیدم.

فقط به طور خلاصه بهتون بگم که ایلتس بدترین ازمون زبانیه که می تونید انتخاب کنید. بازم میگم اگر براتون امکان داره برید سراغ ازمون هایی که تماما کامپیوتری هستند که کسی نتونه حقتون رو پایمال کنه. مثل PTE

تو همین فارم بعضی از دوستان برگشتن و گفتن که ایلتس تبدیل به یه بیزینس شده و هدف پول در آوردن به هر قیمتی هست. متاسفانه تجربه من هم همین بود، بنظر میرسه انگار واقعا غرضی پشت نمره های پایین غیر کامپیوتری ایلتس هست.