صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 296

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

Junior Member

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " آيلتس تهران"

با سلام خدمت دوستان.

موضوع «تجربیات امتحان آیلتس در موسسه عصر دین و دانش» تجربه‌ی بسیار خوبی در نوع خودش بود به طوری که در طی چند ماه ۱۰۰۰ پست رو رد کرد.

دلیل این امر هم دغدغه‌های مشترک و بسیار زیاد افرادیه که در یکی از مراحل زیر هستند:
    • قبل‌ از ثبت‌نام: می‌خوان محل ثبت‌نامشون رو انتخاب کنن.
    • قبل از آزمون: می‌خوان شرایط آزمون توی اون موسسه رو بدونن. که به بهترین وجه خودشون رو آماده کنن.
    • بعد از آزمون: درباره‌ی کارنامه، نمرات و سایر مطالب... خبرهای جدید رو باهم به اشتراک بزارن.

این موضوع با هدف پوشش همین موارد و این بار درباره‌ی مرکز برگزاری آزمون آیلتس تهران، ایجاد می‌شه.

از همه‌ی دوستانی که تجربه‌ی آزمون در این مرکز رو دارن و یا درحال حاضر ثبت‌نام کردن، دعوت می‌شه که تجربیاتشون و همین‌طور اخبار جدید رو با بقیه به اشتراک بزارن.

موارد مهمی که می‌شه در موردش نوشت این‌هاست:
    • شرایط محل برگزاری آزمون، صندلی‌ها، اسپیکر، تغذیه...
    • امتحان اسپیکینگ، اگزمینرهاش.
    • وضعیت اطلاع‌رسانی، جواب دادن به ایمیل‌ها و تلفن‌ها، حضوری. استرداد وجه.
    • کیفیت نمراتشون، مخصوصا اسپیکینیگ و رایتینگ.
    • ارسال کارنامه‌ها. اعتبار آزمون.
    • آخرین خبرها درباره‌ی آزمون‌های برگزار شده و پیش رو.

(اگر موردی برای اضافه شدن به لیست بالا مدنظرتون هست بگین اضافه بشه).

لینک‌ها:

امیدوارم با اطلاع‌رسانی به همدیگه توی این شرایط نامساعد، بتونیم بهترین استفاده رو از زمان و هزینه‌ای که می‌کنیم ببریم.
    همگی موفق باشین.
    ویرایش توسط Simon : October 14th, 2013 در ساعت 09:25 PM

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در مرکز «آیلتس تهران»

سلام بچه ها. من 17 نوامر امتحان دارم.محل ازمون کتبی و ساعت و اینا رو کجا مشه پیدا کرد؟ محل مصاحبه که سعادت اباد هست دیگه؟
    الان برای مصاحبه میرم..باید با خودم فی بانکی + عکس (اخه میخوام تغییر بدم) + فرم trf توی سایت رو ببرم درسته؟ بعد دوستان این ایمیلی که زدن و گفتن این فرم رو دانلود کنید بیارید چیه؟!!! مال من این فرم نه باز میشه و نه دانلود..اصلا چه فرمی هست؟ + با فرم trf فرق میکنه؟ منظورم 5تا trf رایگانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من 17 نوامر امتحان دارم.محل ازمون کتبی و ساعت و اینا رو کجا مشه پیدا کرد؟ محل مصاحبه که سعادت اباد هست دیگه؟
    الان برای مصاحبه میرم..باید با خودم فی بانکی + عکس (اخه میخوام تغییر بدم) + فرم trf توی سایت رو ببرم درسته؟ بعد دوستان این ایمیلی که زدن و گفتن این فرم رو دانلود کنید بیارید چیه؟!!! مال من این فرم نه باز میشه و نه دانلود..اصلا چه فرمی هست؟ + با فرم trf فرق میکنه؟ منظورم 5تا trf رایگانه
    سلام،
    من هم نمیدونم که محل کتبی آزمون کجا هست ، و محل مصاحبه سعادت آباده، درسته .
    مدارکی که لازمه همراهتون ببرید توی لینک http://ieltstehran.com/index.php?sn=speaking وجود داره که توی اون لینک application form نیز وجود داره که همون چیزی هست که ایمیل کردن. صفحه سوم این فرم همان صفحه trf هست که باید ۵ تا دانشگاه رو بنویسید. اما برای روز مصاحبه لازم نیست این صفحه رو تکمیل کرد و می توان بعدا آن را کامل کرد، اما بقیه صفحات از سوال ۱ تا ۲۲ باید کامل شوند.

موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

سلام ذوستان عزیز.
    مصاحبه من امروز بود برای 17نوامبر.
    دو اگزمینر اون موقع امتحان میگرفتن که اگزمینر من یه خانم ایرانی بودن. اسمشون خاطرم نیست. ولی اصلا استرس نمیده. وقتی نشستم شروع کرد به سوال کردن معنی اسمم که واسش جالب بود بدونه و محل زندگی. ولی ضبط نکردشون و یه گپی زد و بعد شروع کرد.
    مثل من یه ساعت زودتر نرید اونجا. حتی تو ساختمون هم راتون نمیدن و الاف میشید. دقیقا یه ربع قبلش اجازه دارید برید داخل. ساختمان رو دارن تعمیر میکنن و موقع مصاحبه ممکنه یه ذره صدا بیاد ولی تمرکزتونو از دست ندید. من توقع لهجه استرالیایی داشتم که خوشبختانه نبود. آدرس امتحان اصلی هم همون موقع بهتون میدن.
    اینم سوالایی که ازم پرسیده شد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%B1%29/page69

موفق باشید

من امروز اینترویو داشتم تهران آیلتس . اگزمینر یه آقای نسبتا قد بلند و سبزه بود - اسمشو گفت بهم ولی یادم رفت - اول که رفتم تو اتاق تپش قلب داشتم ، منتها انقدر خوش برخورد بود و اعتماد به نفس میداد که سریع به حالت عادی برگشتم ، اصلا استرس نداشته باشین جون اگزمینر ها خیلی خوش برخورد هستن ، لا اقل این آقاهه این جوری بود - اایرانی بود و لهجش کاملا قابل فهم بود .

Senior Member

بچه ها من از بس شنیدم امتحان سخت شده گرخیدم.میشه شما ها که تازه امتحان دادین بگین چطور بوده لیسنینگ؟و همین طور بقیه قسمت ها.ممنون میشم اگه کسی کامل توضیح بده.من لیسنینگم خوبه.30 تا حداقل منه تو کمبریج ها الان.یه ماهو نیم دیگه امتحانمه( البته اگه بتونم ثبت نام کنم:-)) کسی میدونه الان نحوه ی ثبت نام تهران آیلتس چجوری شده؟ ممنونم

سلام دوست عزیزم
    لیسینینگش حدود ده تست سخت داشت (قسمت چهارم) --- البته همه ازمونها یه قسمت سخت دارن
    خوب میزنی ولی کلا لیسینینگ غیر قابل پیش بینی هستش
    بیخیال ترسی نداره مثلا تو مردی ها!

نحوه ثبت نام: اول پروفایل درست کن (الان، چون یه کم سخت میگیرن برای عکس) بذار پروفایل اماده باشه
    بعد باید حواست جمع باشه که هر وقت باز شد ثبت نام کنی، چون زود پر میشه
    وقتی ثبت نام کردی مبلغ باید بری بانک واریز کنی و فیش را اسکن کنی و براشون بفرستی
    برای روز امتحان اسپیکینگ هم باید عکس و کارت شناسایی و یه فرم که در سایتشون هست با خودت ببری
    در کل نترس!
    حضرت علی(ع): اگر از چیزی ترسیدید خود را در آن بیندازین، چون ترس بزرگتر از خود آن است
    عزیزم دعا کن نمرم خوب بشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    لیسینینگش حدود ده تست سخت داشت (قسمت چهارم) --- البته همه ازمونها یه قسمت سخت دارن
    خوب میزنی ولی کلا لیسینینگ غیر قابل پیش بینی هستش
    بیخیال ترسی نداره مثلا تو مردی ها!

نحوه ثبت نام: اول پروفایل درست کن (الان، چون یه کم سخت میگیرن برای عکس) بذار پروفایل اماده باشه
    بعد باید حواست جمع باشه که هر وقت باز شد ثبت نام کنی، چون زود پر میشه
    وقتی ثبت نام کردی مبلغ باید بری بانک واریز کنی و فیش را اسکن کنی و براشون بفرستی
    برای روز امتحان اسپیکینگ هم باید عکس و کارت شناسایی و یه فرم که در سایتشون هست با خودت ببری
    در کل نترس!
    حضرت علی(ع): اگر از چیزی ترسیدید خود را در آن بیندازین، چون ترس بزرگتر از خود آن است
    عزیزم دعا کن نمرم خوب بشه
    من یبار همین تهران آیلتس سال پیش امتحان دادم.منظورم از نحوه ثبت نام اینه که کی دوباره شروع میکنن چون سیستمش الان یکم تغییر کرده و خیلی حساس شده دیگه ثبت نام چون همه هجوم آوردن.ان شالله شما هم نمره دلخواهتو میگیریی

Banned

با سالام
    دوستانی که 17 نوامبر امتحان داشتند، میشه لطف کنند یه توضیحی درباره ی موارد زیر بدن:

- 2تا سوال رایتینگ و موضوع آنها به خصوص سوال اول
    - ریدینگ از لحاظ سختی سوالات
    -نحوه ی برگزاری و زمان بندی به موقع
    - بلندگو ها و کیفیت صدا و نحوه ی چیدمان سالن

ممنون امیدوارم همه اون نمره ای که دوست دارند رو بگیرند

از ساعت نه شروع کردن به توضیحات، نه و ربع لیسینینگ شروع شد، حدود ده ردینگ، حدود یازده رایتینگ
    کلا نظمش خوب بود، نگران نباش

ردینگ: قسمت اول ردینگ ما درباره سرگذشت سکه و مراحل تولید آن در یونان قدیم بود، قسمت دوم درباره علل مهاجرت پرندگان بود، قسمت سومش که سخت بود درباره کار کردن زیاد در بعضی کشورها بود

رایتینگ:
    تسک دو: بعضی معتقدند که دولتها بایستی در قسمتهای تحصیلات و بهداشت برای مردم خرج کنند، درحالیکه بعضی دیگر مخالفند. بر روی هر دو ایده بحث کنید
    تسک اول: سه تا پای چارت بود که گفته بود مقایسه کنید، درباره درهای موجود در دانشگاه و علاقه دانش آموزان به آنها

لیسینینگ: امتحان در کلاسهای سی نفره برگزار شد، در هر کلاس دو اسپیکر وجود داشت، انصافا کیفیت خوب بود

دعای ما یادت نره

صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)