صفحه 178 از 199 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

دوستان كسي نتيجه اعتراض اين چند وقت اخيرش اومده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi3511 نمایش پست ها
    دوستان كسي نتيجه اعتراض اين چند وقت اخيرش اومده؟
    سلام،
    من ۲۰ ژانویه ایرسافام امتحان دادم و در کمال تعجب نمره رایتینگم ۶.۵ بود. فکر‌ کنم یک ۶.۵ گذاشتن وسط به همه میدن. نمره هام اینجوری بود:
    LRSWO:8, 7, 7, 6/5, 7
    با اصرار همسرم ۳ فوریه اعتراض زدم.الان خیلی اتفاقی رفتم تو سایت ietlsresults و دیدم نمره speaking شده ۸ اما رایتینگ همون‌ ۶/۵ مونده. البته با توجه به اینکه نتایج نهایی بین ۶ تا ۸ هفته بعد قرار بوده بیاد تصور میکنم که رایتینگم هنوز بررسی نشده و چون برای مهاجرت به ۷ رایتینگ احتیاج دارم امیدوارم حداقل نیم نمره تغییر کنه. الان overall هم از ۷ شده ۷/۵ اما من همچنان چشمم به نمره رایتینگه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

ظاهرا برای خیلی ها پیش اومده بود و متاسفانه نمره رایتینگ بنده هم یک شگفتی رو رقم زد!!

February 10 , 2018 - General
    Overal Writing Reading Speaking Listening
    7.5 6 9 7 8.5

فردا صبح شنبه اعتراض رو ثبت می کنم و همون زمانی که نمرات فوق رو دیدم برای یک آزمون دیگه هم در 7 آوریل ثبت نام کردم. اگر بگن که پول میخاییم و داریم با اینکار کاسبی می کنیم ، من حرفی ندارم و حاضرم 5 میلیون بدم و نمره رایتینگ رو مثل بچه ی آدم بدن. قبلاً رایتینگ تافل 29 از 30 شده بودم و رایتینگ GRE که برای خیلی از بچه ها گرفتن 4 رویا هست رو 4 شده بودم. ولی اینبار باید برای مهاجرت آیلتس ژنرال میدادم و این نتایج شگفت انگیز رو به من دادن.

تفاوت فاحش 3 نمره بین ریدینگ و رایتینگ و 2.5 نمره بین لیسنینگ و رایتینگ . اینا در حالی هست که شکی ندارم که یک متن بدون خطا و دارای لغات حرفه ای و ساختار های متنوع رو نوشته بودم که تحلیل خوبی روی Task دوم ارائه میداد و جواب کاملی هم برای Task اول نوشته بودم. آخر کار هم 10 دقیقه زمان اضافه آوردم و کمی روی صندلی نرمش های خاص کردم تا خستگی آزمون در بره. من هیچ ایده ای ندارم که دفعه بعد که میرم سر جلسه چه تغییر مثبتی باید در نوشتن خودم لحاظ کنم تا دوستان گوشه چشمی کرده و 7 بدن. ای کاش میگفتن که آقاجون پول اضافه میخاییم تا بنده میدادم و فرایند مهاجرت به تاخیر نمی افتاد و دچار خشم و نا امیدی هم نمی شدیم. فکر کنم بعد از اعتراض در حالت خوش ببینانه رایتینگ رو 6.5 بدن که باز هم برای من بی فایده هست ولی اعتراض می کنم چون واقعا نمره دهی ابلهانه بوده و باید آدم معترض باشه به این روش کارشون

قبل از اینکه برم سر جلسه هشدار های دوستان رو خونده بودم و جوری با وسواس نوشتم که حداقل 7.5 رو بدن ولی نمره 6 خیلی عجیب بود برام و بجز تاسف برای این روال چیزی ندارم
    ویرایش توسط behnam10 : February 23rd, 2018 در ساعت 10:13 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    ظاهرا برای خیلی ها پیش اومده بود و متاسفانه نمره رایتینگ بنده هم یک شگفتی رو رقم زد!!

February 10 , 2018 - General
    Overal Writing Reading Speaking Listening
    7.5 6 9 7 8.5

فردا صبح شنبه اعتراض رو ثبت می کنم و همون زمانی که نمرات فوق رو دیدم برای یک آزمون دیگه هم در 7 آوریل ثبت نام کردم. اگر بگن که پول میخاییم و داریم با اینکار کاسبی می کنیم ، من حرفی ندارم و حاضرم 5 میلیون بدم و نمره رایتینگ رو مثل بچه ی آدم بدن. قبلاً رایتینگ تافل 29 از 30 شده بودم و رایتینگ GRE که برای خیلی از بچه ها گرفتن 4 رویا هست رو 4 شده بودم. ولی اینبار باید برای مهاجرت آیلتس ژنرال میدادم و این نتایج شگفت انگیز رو به من دادن.

تفاوت فاحش 3 نمره بین ریدینگ و رایتینگ و 2.5 نمره بین لیسنینگ و رایتینگ . اینا در حالی هست که شکی ندارم که یک متن بدون خطا و دارای لغات حرفه ای و ساختار های متنوع رو نوشته بودم که تحلیل خوبی روی Task دوم ارائه میداد و جواب کاملی هم برای Task اول نوشته بودم. آخر کار هم 10 دقیقه زمان اضافه آوردم و کمی روی صندلی نرمش های خاص کردم تا خستگی آزمون در بره. من هیچ ایده ای ندارم که دفعه بعد که میرم سر جلسه چه تغییر مثبتی باید در نوشتن خودم لحاظ کنم تا دوستان گوشه چشمی کرده و 7 بدن. ای کاش میگفتن که آقاجون پول اضافه میخاییم تا بنده میدادم و فرایند مهاجرت به تاخیر نمی افتاد و دچار خشم و نا امیدی هم نمی شدیم. فکر کنم بعد از اعتراض در حالت خوش ببینانه رایتینگ رو 6.5 بدن که باز هم برای من بی فایده هست ولی اعتراض می کنم چون واقعا نمره دهی ابلهانه بوده و باید آدم معترض باشه به این روش کارشون

قبل از اینکه برم سر جلسه هشدار های دوستان رو خونده بودم و جوری با وسواس نوشتم که حداقل 7.5 رو بدن ولی نمره 6 خیلی عجیب بود برام و بجز تاسف برای این روال چیزی ندارم
    من هم همین تاریخ (۱۰ فوریه) امتحان آکادمیک دادم و رایتینگم ۶ شد که خیلی متعجبم کرد

من هم آزمون 10 فوریه آکادمیک دادم و رایتینگ متاسفانه 6 شد. بقیه اسکیلها بالای 7. حداقل 6.5 رو انتظار داشتم. فکر کنم دفعه بعد دیگه برم IBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Liverpool

من آزمون آکادمیک 6 ژانویه پروشات رو شرکت کردم. نسبت به رایتینگ و اسپیکینگ اعتراض دادم. 673000 تومن هم پرداخت کردم. بعد از حدود 17 روز نتیجه اعتراضم اومد. اسپیکینگم 0.5 نمره اضافه شد اما رایتینگ تغییری نکرد. و البته کل پولم رو برگردوندن.

Junior Member

دوستان جواب اعتراض من هنوز ١ هفته نشده امد و هيچ تغييري نكرده،من بعيد ميدونم ايرسافام اصلأ بفرسته idp اعتراض هارو

نقل قول نوشته اصلی توسط g_m_sarmad نمایش پست ها
    من آزمون آکادمیک 6 ژانویه پروشات رو شرکت کردم. نسبت به رایتینگ و اسپیکینگ اعتراض دادم. 673000 تومن هم پرداخت کردم. بعد از حدود 17 روز نتیجه اعتراضم اومد. اسپیکینگم 0.5 نمره اضافه شد اما رایتینگ تغییری نکرد. و البته کل پولم رو برگردوندن.
    جسارتا نمراتتون چند بود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

سلام دوستان

من اعتراض رو ثبت کردم ولی فرم اعتراض جایی برای نوشتن یک متن اعتراضی نداشت و فقط تیک زدم که بخش اسپیکینگ و رایتینگ مجدداً تصحیح بشه. نکته ی اصلی این بود که مرکز دین و دانش گفتن که همین نمره ای که من به اون اعتراض دارم توسط اونها (اساتید و اگزاماینرهای مرکز) داده نشده و فرستادن خارج از کشور تا نمره بدن (فکر کنم منظورش IDP بود). به هر حال من اعتراض زدم و 575 هزار تومن هزینه اش شد. چیزی که برام جالبه اینه که چرا اگر خود IDP نمره داده ، چطور انقدر بد نمره میدن. قبلش فکر کرده بودم که اگزاماینرهای ایرانی برای خوش رقصی مقابل خارجی ها سخت گیری افراطی می کنن. ولی ظاهرا این نمرات مشعشع رو خود IDP به ما میده و لذا امکان تغییر جدی با اعتراض و تبدیل شدن 6 به 7 وجود نداره چون خود IDP زیر سوال میره و از فردا خلق الله همه یاد میگیرن و اعتراض می کنن.

Junior Member

من هم 25 آذر تو دین و دانش امتحان دادم به نظرم در حد 7 نوشته بودم حتی با وجود سختگیری هایی که میدونستم وجود داره

ریدینگ 9
    لیسنینگ 8
    اسپیکینگ 7
    رایتینگ 6

اعتراض هم نزدم چون میدونستم رایتینگ تکون نمیخوره
    چیزی که من میدونم و فهمیدم اینه که رایتینگ باید بین 270-290 لغت بالاتر نباشه و اسلوبش هم تکراری نباشه متن جذاب و در نتیجه گیری ایده و راه حل ( بسته به موضوع) ارائه بشه. لغت ها هم باید آکادمیک باشه