صفحه 101 از 199 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نمره رایتینگ و اسپیکینگ چون پای سلیقه آدمها هم می یاد وسط، کمی هم به شانس بستگی داره که چه کسی ممتحن شما باشه و کاریش هم نمی شه کرد. البته ممکنه در برخی موارد اعتراض در صورتیکه اشتباه فاحشی در نمره شما شده باشه، به نتیجه برسه اما در کل سیاستشون اینه که برای 0.5 یا حتی 1 نمره هیچ وقت ممتحن خودشون و زیر سوال نمی برن و به نمره دست نمی زنن. حالا شاید اگه تعداد زیادی به یک فرد خاص اعتراض کنن، فایده ای داشته باشه اما اعتراض های تکی و بعید می دونم حتی اگه به حق باشه، جواب بدن.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    نمره رایتینگ و اسپیکینگ چون پای سلیقه آدمها هم می یاد وسط، کمی هم به شانس بستگی داره که چه کسی ممتحن شما باشه و کاریش هم نمی شه کرد. البته ممکنه در برخی موارد اعتراض در صورتیکه اشتباه فاحشی در نمره شما شده باشه، به نتیجه برسه اما در کل سیاستشون اینه که برای 0.5 یا حتی 1 نمره هیچ وقت ممتحن خودشون و زیر سوال نمی برن و به نمره دست نمی زنن. حالا شاید اگه تعداد زیادی به یک فرد خاص اعتراض کنن، فایده ای داشته باشه اما اعتراض های تکی و بعید می دونم حتی اگه به حق باشه، جواب بدن.
    شماره اگزمینر من هست 990662 کسی هست که همی اعتراض و داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negneg2 نمایش پست ها
    اکثر دانشگاها به اسکیل زیر 6 گیر میدن . با توجه به بقیه اسکیلاتون رایتینگ 5 واقعا نامردیه
    حتی اگر دانشگاهها هم قبول کنند, من خودم قبول نمی کنم. امکان نداره سطح رایتینگ من 5 باشه!! حتی اگر بدخط باشم, اشتباه دیکته داشته باشم و یا حتی آف تاپیگ گرفته باشند, بازم نباید از 6 کمتر بشم! واقعا تو این مملکت همه چیز در حال سقوطه, حتی آیلتزاش

Junior Member

من به نتایج 21 س÷تامبر اعتراض دادم 350 تا هم ÷ول واریز کردم نامردا اصلا نگاهنکرده بودن امروز زنگ زدند گفتن بدون تغییره مطمئنم هوای اگزمینر اینجا رو دارند فقط پول می گیرنو وقت تلف میشه.اعتراض بی خودیه

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

منم 26 اکتبر البته تو آیلتس تهران امتحان دادم. اینطور که معلومه برا بحثه نمره دهی در writing زیاد فرقی ندارند. چون با اینکه بالای 7 فکر میکردم شدم 6!!!!!
    در اکثر موارد که همین چند وقته دیدم، اعتراض هم فایده ای نداره!
    خلاصه دوباره تو مارچ میخوام امتحان بدم.

Junior Member

دوستان اعتراض به نمره در کجا بررسی میشه ؟ تو مرکز آیلتس داخل ایران, یا میفرستند به مرکز آیلتس انگلیس - استرالیا یا هر جا که هست ؟

Junior Member

سلام . من امروز نمره آیلتسم رو گرفتم
    S:6.5
    W,R,L : 7
    به نظر شما روی Speaking اعتراض بدم؟ تا حالا کسی اعتراض داده و نتیجه مثبت گرفته؟ میشه لطفا راهنماییم کنین؟!

Junior Member

من 27 جولای امتحان دادم L6 S6.5 R7 W5.5 اگزمینرم 998809 بود
    گفتم اشتباه از من بود سه ماه خصوصی رایتینگ رفتم 14 دسامبر دوباره امتحان دادم نتیجه شد : L7 S6.5 R7 W5.5 بازم اگزمینر 998809
    امروز رفتم 350 تومن دادم اعتراض کردم واقعا برای این اگزمینر متاسفم . فکر نمی کنم ترتیب اثری بدن ولی برای هر حرکت دسته جمعی بر علیه این اگزمینر آماده ام .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negneg2 نمایش پست ها
    شماره اگزمینر من هست 990662 کسی هست که همی اعتراض و داشته باشه؟
    اتفاقا این آقا اگزمینر من هم بود...اینکه میگم آقا برای این هست که اگزممینر speaking من هم در یکی از امتحان های قبل بود...هم speaking 7 گرفتم از ایشون و هم اینبار writing رو.....موقع امتحان speaking با اینکه سریع صحبت میکرد همش سعی میکرد با سر و لبخند بهم انرژی مثبت بده
    حالا جالبه که هر سری من از listening کم میارم و 5.5 میشم...هیچ کاری هم نمیتونم بکنم چون میگن اعتراض فایده نداره....کسی میتونه کمک کنه که چه کنم؟؟؟

دقیقا منم دو سری امتحان دادم یکی 12سپتامبر و 14 دسامبر ، و هر دو سری اگزمینر رایتینگم 998809 بود دفعه اول بهم 6 داد بعد 3 ماه خوندن، نوشتن 60 نمونه رایتینگ و اصلاحشان توسط معلم مجرب
    و گرفتن نمره 7 در ازمون ازمایشی... چی شد... این دفعه نمرم 5.5 شد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ripi نمایش پست ها
    من 27 جولای امتحان دادم L6 S6.5 R7 W5.5 اگزمینرم 998809 بود
    گفتم اشتباه از من بود سه ماه خصوصی رایتینگ رفتم 14 دسامبر دوباره امتحان دادم نتیجه شد : L7 S6.5 R7 W5.5 بازم اگزمینر 998809
    امروز رفتم 350 تومن دادم اعتراض کردم واقعا برای این اگزمینر متاسفم . فکر نمی کنم ترتیب اثری بدن ولی برای هر حرکت دسته جمعی بر علیه این اگزمینر آماده ام .