صفحه 118 از 199 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط nsm نمایش پست ها
    سلام.
    به من گفتن ایمیل بزن که انصراف میدی از اعتراض و شماره حساب بدم بهشون. چند روز پیش ایمیل رو فرستادم ولی تا حالا خبری نشده. به شما چی گفتن؟
    سلام. من سه شنبه با آقای نعمتی صحبت کردم گفتند اگر به کارنامه ای که روش اعتراض گذاشتید نیاز ندارید فعلا صبر کنید. گفتم یعنی هنوز احتمال میدید که مشکل حل بشه؟ گفت نمیدونم. شاید شد، هرچند تا حالا که سازمان سنجش هم نتونسته کمکی به ما بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nsm نمایش پست ها
    سلام.
    به من گفتن ایمیل بزن که انصراف میدی از اعتراض و شماره حساب بدم بهشون. چند روز پیش ایمیل رو فرستادم ولی تا حالا خبری نشده. به شما چی گفتن؟
    سلام.
    امروز به من گفتن اون ایمیلی که لورا گفته دیر درخواست اعتراض فرستادین و بررسی نشده رو براشون بفرستم با شماره حسابم. هفته بعدم میرم واسه کارنامه.

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

دوستان میشه بگید چقدر طول میگشه که جواب اعتراض بیاد؟ من ایرسافام امتحان دادم ولی می خوام اعتراض کنم کجا باید برم چه باید بکنم هم SPEAKING هم WRITING آیا ممکنه اعتراض نمره را کم کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید چقدر طول میگشه که جواب اعتراض بیاد؟ من ایرسافام امتحان دادم ولی می خوام اعتراض کنم کجا باید برم چه باید بکنم هم SPEAKING هم WRITING آیا ممکنه اعتراض نمره را کم کنه؟
    6-8 هفته. با خود ایرسافام تماس بگیرید باید حضوری اعتراض بدید وکارنامه رو تحویل بدید. نمره کم نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علوم فنون مازندران

دوستان عزیز من برای بار چهارم 20 سپتامبر آیلتس تهران امتحان دادم و برای بار چهارم اسپیکینگ و رایتینگ رو بهم 6.5 دادن
    ایندفعه می خوام اعتراض بدم.
    کسی بوده تا حالا توی این سنتر اعتراض داده باشه و نتیجه گرفته باشه؟

دوستان من رایتینگ توی ایرسافام 6.5 شدم (دفعه قبل آزاد 7 شدم) و 7 می خواستم، بقیه بندها رو همه رو 7 شدم، به نظرتون چقدر اعتراض جواب میده؟

Junior Member

اعتراض کلاً جواب نمی ده و جالبه که 6-8 هفته طول نمی کشه و 3 هفتگی جواب می دن و نکته ای که جدیداً ایرسافام پیدا کرده قبلاً اسپیکینگ و کم می داد حالا رایتینگ هم اضافه شده واقعاً این سنتر جای خوبی برای امتحان دادن نیست من خودم به خاطر هدفون دو دفعه گول خوردم و اینجا امتحان دادم ولی واقعاً انقدرها تاثیر نداره حتی شاید بدون هدفون راحتتر هم باشه

من امروز اعتراض زدم و سوال هم این هست که چظور می تونم مطمئن بشم که اعتراض من به IDP رسیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas1350 نمایش پست ها
    سلام. من سه شنبه با آقای نعمتی صحبت کردم گفتند اگر به کارنامه ای که روش اعتراض گذاشتید نیاز ندارید فعلا صبر کنید. گفتم یعنی هنوز احتمال میدید که مشکل حل بشه؟ گفت نمیدونم. شاید شد، هرچند تا حالا که سازمان سنجش هم نتونسته کمکی به ما بکنه.
    سلام دوستان. به شما هم گفتن صبر کنید یا پولو واریز کردن؟ به من گفته بودن تا شنبه این هفته واریز میکنیم. الان زنگ زدم گفتن ممکنه دکتر جوابارو بیاره! از کجا؟ اونا که گفتن بررسی نشده. حالا فردا قراره بهم خبر بدن. شما هم خبری گرفتین پست بذارین. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy

سلام دوستان
    اين مركز ايرسافام به خاطر هدفون طرفدار پيدا كرده ولي دقت كنيد اين مركز امتحان را كرده بيزنس و نمره رايتينگ كم ميده
    من با يكي از اگرمينر هاشون يك ماه تمام جلسه اي ١٤٠ هزار تومان كار كردم و ايشون اعتقاد داشتن در بدترين حالت من ٧ ميگيرم ولي نمره من ٥٠٥ شد
    اعتراضم را ٢ هفته پيش دادم ميگن تازه ١٠ روز پروسه شروع شده
    البته من اين هفته ميرم كانبرا و به صورت جدي شكايت خواهم كرد از اين مركز
    در ضمن اسپيكگينگ هم افتضاهي بيش نبود
    دوستان هنگام انتخواب مركز خيلي دقت كنيد و اين پولهايي كه به سختي به دست مياد رو ....،.