صفحه 121 از 199 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام
    من اسفند پارسال اعتراض دادم به آیلتس دانشگاه آزاد و به نمرم اضافه شد ولی هنوز که هنوزه پول اعتراضو برگشت ندادند.
    کسی هست همچین مشکلی داشته باشه؟ شماره تفنشونم عوض شده. هیچی ازشون ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsmet نمایش پست ها
    من آزمون جنرال 10 جولای خوارزمی رو داده بودم و برای نمره رایتینگم درخواست ریمارک (اعتراض) دادم. خوارزمی میگه درخواستها رو 25 آگوست فرستاده به سنتر AE103 (در امارات که سنتر اصلی برگزارکننده امتحان بوده) تا اونا بفرستن به آی دی پی. حالا تا الان که سیزده آبانه ده هفته گذشته و هنوز که هنوزه جواب نیومده.
    چند مساله خیلی نپران کننده و مشکوکه:
    - خوارزمی میگه ما هم ازشون میپرسیم جوابمون رو نمیدن!
    - من خودم یک بار مستقیم به سنتر AE103 ایمیل زدم و نگفتم که از کجا ایمیل میزنم، فقط گفتم چه خبر از نتیجه اعتراضم برای آزمون 10 جولای، بلافاصله جواب ایمیل من رو داد و پرسید آیا خوارزمی ایران امتحان دادم؟ و وقتی من ایمیل دادم که آره، دیگه کلا هیچ جوابی نمیده! چندین بار ایمیل مجدد هم زدم و بیفایده بود!

دوستای دیگه ای که واسه 10 جولای یا 12 جولای خوارزمی اعتراض زدن، همفکری کنیم یه کاری بکنیم.

من هم
    10 جولای خوارزمی امتحان دادم و اعتراض زدم ومن واقعا نمی دونم چه باید کرد ؟وقتی جواب ایمیل داوطلب رو هم نمیدن دیگه چه میشه کرد؟من به کارنامم نیاز دارم .شما ایمیلی از idp استرالیا دارین که بشه با لونها مکاتبه کرد ؟

میشه بگید شما به چه آدرسی میل زدید ؟خوارزمی اینو به من معرفی کرد : malathi@score.ae

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammoslemi نمایش پست ها
    من هم
    10 جولای خوارزمی امتحان دادم و اعتراض زدم ومن واقعا نمی دونم چه باید کرد ؟وقتی جواب ایمیل داوطلب رو هم نمیدن دیگه چه میشه کرد؟من به کارنامم نیاز دارم .شما ایمیلی از idp استرالیا دارین که بشه با لونها مکاتبه کرد ؟

میلی که خوارزمی به من معرفی کرده malathi@score.ae که جواب ندادن اما به این آدرس ایمیل زدم AE103.administrator@score.ae و نگفتم که کجا امتحان دادم و جواب اومد :

Please be informed that, for Enquiry on Results, the deadline has been crossed. The candidates should request for their EOR within 8 weeks after the test. Please also note that, we have not received any request from Kharasmi Center. Hence we could not able to process your request.If you have paid money for the EOR to the Kharasmi center, please contact them to get the refund.

جالبه که فهمیدن خوارزمی امتحان دادم ومی گن که خوارزمی چیزی براشون نفرستاده...فقط خدا میدونه که چه خبره

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammoslemi نمایش پست ها
    میلی که خوارزمی به من معرفی کرده malathi@score.ae که جواب ندادن اما به این آدرس ایمیل زدم AE103.administrator@score.ae و نگفتم که کجا امتحان دادم و جواب اومد :

Please be informed that, for Enquiry on Results, the deadline has been crossed. The candidates should request for their EOR within 8 weeks after the test. Please also note that, we have not received any request from Kharasmi Center. Hence we could not able to process your request.If you have paid money for the EOR to the Kharasmi center, please contact them to get the refund.

جالبه که فهمیدن خوارزمی امتحان دادم ومی گن که خوارزمی چیزی براشون نفرستاده...فقط خدا میدونه که چه خبره

من کلی search کردم و این آدرس میل رو پیدا کردم ielts@idp.com که فکر کنم مال خود idp استرالیا است و میشه با این باهاشون مکاتبه کرد بهشون میل زدم و جواب داد که candidate number و Center number خودتون را اعلام کنید .به خوارزمی زنگ زدم آقای رضایی گفت نمی دونم شماره سنتر ما چیه و شماره سنتر دوبی را هم نگفت .ولی بچه ها تو کامنت ها زده بودن که شماره سنتر دوبی َ AE103 است من هم براساس همین جواب دادم. حالا منتظرم دوباره جواب بدن بهم.

Junior Member

سلاام نمي دونم كسي هنوز اين موضوع رو دنبال مي كنه يا نه ولي من واقعا به كمكتون احتياج دارم. دو ماه پيش من آزمون دادم تو مركز دانشگاه آزاد ريدينگ و ليسنسنگ ٧ شدم و اسپيكينگ ٦.٥ ولي رايتينگ ٥.٥ ، اون موقع مي خواستم اعتراض بزنم همه گفتن اصلا ترتيب اثر نمي دن بهتره وقت و پولت هدر ندي دوباره امتحان بدي و من دو هفته پيش دوباره ايرسافام امتحان دادم، اين دفعه ليسنسنگ ٧.٥ شدم و ريدينگ و اسپيكينگ به ترتيب ٦ و ٦.٥ ، ولي باز رايتينگ٥.٥ !!!! دفعه ي اول اصلا مطمئن نبودم ولي اين دفعه من چندتا ماك تست دادم حتي جاهاي مختلف كمترين نمرم ٦.٥ بوده واقعا ديگه نمي دونم واسه رايتينگ بايد چكار كنم !!! به نظرتون اعتراض بزنم؟ من فقط يه ٦ مي خوام واسه رايتينگ ، كسي هست كه نتيجه گرفته باشه؟ مي شه جوابمو بدين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ronizzz نمایش پست ها
    سلاام نمي دونم كسي هنوز اين موضوع رو دنبال مي كنه يا نه ولي من واقعا به كمكتون احتياج دارم. دو ماه پيش من آزمون دادم تو مركز دانشگاه آزاد ريدينگ و ليسنسنگ ٧ شدم و اسپيكينگ ٦.٥ ولي رايتينگ ٥.٥ ، اون موقع مي خواستم اعتراض بزنم همه گفتن اصلا ترتيب اثر نمي دن بهتره وقت و پولت هدر ندي دوباره امتحان بدي و من دو هفته پيش دوباره ايرسافام امتحان دادم، اين دفعه ليسنسنگ ٧.٥ شدم و ريدينگ و اسپيكينگ به ترتيب ٦ و ٦.٥ ، ولي باز رايتينگ٥.٥ !!!! دفعه ي اول اصلا مطمئن نبودم ولي اين دفعه من چندتا ماك تست دادم حتي جاهاي مختلف كمترين نمرم ٦.٥ بوده واقعا ديگه نمي دونم واسه رايتينگ بايد چكار كنم !!! به نظرتون اعتراض بزنم؟ من فقط يه ٦ مي خوام واسه رايتينگ ، كسي هست كه نتيجه گرفته باشه؟ مي شه جوابمو بدين؟
    خیلی از دوستان مثل من اعتراض زدن و جواب نگرفتن. خیلی ها هم نمره شون تغییر کرده. اگر وقت دارید و براتون هزینه اش مهم نیست اعتراض بزنید. حداقل 6 تا 8 هفته برای گرفتن جواب باید صبر کنید.
    پیشنهاد من اینه که اگر واقعاً فکر میکنید خوب نوشتید و نمره تون کم داده شده اعتراض بزنید. در غیر اینصورت علیرغم اینکه دادن مجدد امتحان سخت است، مجدداً امتحان بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mz5 نمایش پست ها
    خیلی از دوستان مثل من اعتراض زدن و جواب نگرفتن. خیلی ها هم نمره شون تغییر کرده. اگر وقت دارید و براتون هزینه اش مهم نیست اعتراض بزنید. حداقل 6 تا 8 هفته برای گرفتن جواب باید صبر کنید.
    پیشنهاد من اینه که اگر واقعاً فکر میکنید خوب نوشتید و نمره تون کم داده شده اعتراض بزنید. در غیر اینصورت علیرغم اینکه دادن مجدد امتحان سخت است، مجدداً امتحان بدید.
    واقعا ممنون كه جواب دادين ، مي تونم بپرسم شما كي و كدوم مركز بودين؟ من واقعا مطمئن نيستم ولي فكر مي كنم حداقل در حد ٦ رو كه نوشتم؟!!!! آخه اصلا ٥.٥ وقتي خيلي بي ربط بنويسي خيلي خيلي غلط داشته باشي اين نمره رو مي دن ! كسي تو اين فاروم نيم نمره رو گرفته ؟ اصلا اينا مي فرستن واسه تصحيح دوباره؟ زمانش نه واسم مهم نيست ولي خوب پولش واقعا مهمه كم پولي نيست ( نمي دونم واقعا چكار كنم

Junior Member

آخه واسه من جالبه !!! جواب آزمون قرار بود ١٥ نوامبر يعني امروز بياد!!! در صورتي كه روز ٥ شنبه يهو يه اس ام اس اومد كه اعلام كرده بود نمرم چطوريه ! سري پيش كه من آزاد امتحان دادم ، دقيقا تا قبل از ساعتي كه بايد جواب رو سايت ميومد هر چي چك مي كردم جواب نيومده بود الانم هنوز رو سايت اعلام نكردن !!! اين چه نمره ايه كه اينا مي دونن ولي خود اونا هنوز اعلام نكردن !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ronizzz نمایش پست ها
    واقعا ممنون كه جواب دادين ، مي تونم بپرسم شما كي و كدوم مركز بودين؟ من واقعا مطمئن نيستم ولي فكر مي كنم حداقل در حد ٦ رو كه نوشتم؟!!!! آخه اصلا ٥.٥ وقتي خيلي بي ربط بنويسي خيلي خيلي غلط داشته باشي اين نمره رو مي دن ! كسي تو اين فاروم نيم نمره رو گرفته ؟ اصلا اينا مي فرستن واسه تصحيح دوباره؟ زمانش نه واسم مهم نيست ولي خوب پولش واقعا مهمه كم پولي نيست ( نمي دونم واقعا چكار كنم
    من اتفاقا چند روز پیش روز آزمون 13 نوامبر از مسئولین ایرسافام راجع به اعتراض پرسیدم گفت میفرستیم استرالیا اصلا هم دست ما نیست.
    و من تاکید کردم میشه مثلا کلکی در کار باشه و نفرستین؟!! و همینجا همون نمره قبلی رو بزنین که گفتش اصلا و اگه نتیجه اعتراض با تغییر نمره همراه باشه باید از جیب خودمون پولتون رو برگردونیم