صفحه 130 از 199 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinarena نمایش پست ها
    سلام
    L:7.5 r:6.5
    W6
    S:7
    به نظر خودم حداقل باید 6.5 بشم.با استادم حرف زدم گفت حتما اعتراض بده.به نظر ایشون رایتینگ من در سطح 7
    اما دو دلم از یک طرف هزینش از یک طرف هم میترسم یهو کمتر بشم.اگه کمتر بشی باز هم کارنامه تغییر میکنه؟
    لطفا راهنمایی کنید.

نه کم نمیشه .. من نمره ام کم شد ولی در کارنامه ام تغییری نکرد

Junior Member

سلام
    دوستانی که جواب اعتراضشون اومده، میشه لطف کنن بگن چقر طول کشید تا جواب اعتراضشون بیاد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که جواب اعتراضشون اومده، میشه لطف کنن بگن چقر طول کشید تا جواب اعتراضشون بیاد؟

ممنون
    هشت هفته طول ميكشه

Junior Member

دوستان امروز رفتم جواب اعتراضم رو گرفتم. 1 نمره نمرم رفت بالا. در واقع حقم جز این نبود. من سه تا 7 داشتم و یک اسپیکنگ 5.5. که نمیشه! تا 6.5 بالا رفت. دستکم بعد از 8 هفته به حقم رسیدم. از سنتر ایرسافام هم تشکر میکنم که پیگیری داشتن.

Junior Member

سلام به همه ی دوستان
    من اهل پست گذاشتن نیستم، اما همیشه از تجربیات دوستانی که اینجا پست می ذارن استفاده می کنم و خیلی هم مفیده این انتقال تجربیات.
    این بار می خوام تجربه ی تلخی که خودم با ایرسافام داشتم رو اینجا بگم، و خواهشم از بقیه دوستان اینه که لطفا واقعیتها رو اینجا بیان کنن، چون خیلیا از رو همین پستهای گذاشته شده تصمیم می گیرن.
    راستش من دیدم اکثر نظرات اینجا دید مثبتی به اعتراض می ده، به همین خاطر و به دلیل اطمینانی که از تغییر نمرم داشتم، علیرغم هزینه ای که داشت (و برام پول زیادی حساب می شد) اعتراض کردم.
    8 هفته که نه، هنوز 4 هفته نشده بود که دیروز بهم زنگ زدن که جواب اعتراضت اومد و نمرت هیچ تغییری نکرده! و می تونی بیای کارنامتو بگیری!
    1- اولا نمره ای که به من تو رایتینگ و به خصوص اسپیکینگ داده بودن، اصلا نمره ی من نبود! و هنوز تو شوکش هستم!
    2- اینکه روز اعتراض هیچ مقاومتی از طرف پرسنل ایرسافام ندیدم و بدون هیچ حرفی فرم اعتراض رو گذاشتن جلوم!
    3- نتیجه تو کمتر از 4 هفته اومد و اسپیکینگی که مطمئن بودم بهم خیلی خیلی کم دادن هم حتی هیچ تغییری نکرد!
    بهم ثابت کرد که من با یه تعدادی شیاد روبرو هستم که فقط واسه پول جوونای مثل من که از زور بیکاری و وضعیت خراب اقتصادی می خوان از این کشور برن کیسه دوختن!
    من که مدیران ایرسافام و خانم شهین واعظی (اگزمینر بی وجدانشون) رو نمی بخشم و چون دستم به جایی نمی رسه، به خدا واگذارشون می کنم. و اون پولی که از من گرفتن به هیچ وجه حلال نیست.

دوستان، اینا رو گفتم که بدونید با اعتراض به ایرسافام (اقلا الان؛ قبلا شاید فایده داشت) مثل من پولتون رو حروم نکنید. اینا بعد یه مدت که خوب کار کردن، الان افتادن به شیادی.

دوستان سلام ...لطفا" كمك كنيد ....

من به ايرسافام اعتراض زدم در مورد نمره اسپيكينگ كه 5.5 داده بود (پارسال 7.5 شده بودم)
    شما اطلاع داريد براي پيگيري از خارج از كشور بايد به كدوم ايميل نامه بزنم ؟idp يا ielts center
    ميخام مطمين بشم ايرسافام اعتراض من رو رد ميكنه ..ميشه ايميل رو ارسال كنيد؟
    ممنون

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

دوستان سلام ...
    اونایی که اعتراض به مرکز آیلتس IDP زدن به چه ایمیلی زدن؟ من به دو تا ایمیل زدم ielts.further.assist@idp.com
    ielts@idp.com اما هیچ جوابی نیومده هنوز.

من به ايرسافام اعتراض زدم در مورد نمره اسپيكينگ .
    شما اطلاع داريد براي پيگيري از خارج از كشور بايد به كدوم ايميل نامه بزنم ؟idp يا ielts center
    ميخوام مطمين بشم اعتراضم داره پیگیری ميشه ..
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

سلام دوستان. بالاخره جواب اعتراض من هم اومد. نمره رایتینگ تغییر نکرد. نمره اسپیکینگ 0.5 نمره افزایش داشت که خدا رو شکر اورالم هم به 7 رسید و پولم هم بهم پس میدن.
    نکات:

1. سنتر: ایرسافام

2. من 6 هفته پیش اعتراض زدم، گویا ظرف 4 هفته جواب اومده، اونا زنگ زدن موفق نشدن به تماس با من، دیگه بیشتر تلاش نکردن که بام تماس بگیرن و یه خانواده رو از نگرانی دربیارن!!! این شد که بعد از 6 هفته خودم میل زدم و اونا بعدش زنگ زدن.

3. من ترجیح میدادم نمره رایتینگم بیشتر بشه که نشد. شاید بشه اینطور نتیجه گرفت که خودم توی رایتینگ سوتی دادم. یا سوال رو دقیق نفهمیدم و عجله کردم و آف تاپیک نوشتم (خیلی مهمه این موضوع) یا اینکه غلط املایی. یا اینکه زیاد از حد نوشتم (عادت زشت دوران تافل!)

4. اگزمینر اسپیکینگ من خانم تینا صمدیان بود.

5. یک هفته بعد از اعتراض به idp ایمیل دادم که «آیا اعتراض من رسیده یا نه» که بعد از 3 روز کاری جواب داد که «بله رسیده»

6. خدا رو شکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    دوستان سلام ...لطفا" كمك كنيد ....

من به ايرسافام اعتراض زدم در مورد نمره اسپيكينگ كه 5.5 داده بود (پارسال 7.5 شده بودم)
    ميخام مطمين بشم ايرسافام اعتراض من رو رد ميكنه ..ميشه ايميل رو ارسال كنيد؟
    ممنون
    به نظرم به idp بزنید. من به idp زدم و بعد از 3 روز کاری گفتن که اعتراضم رسیده به دستشون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط hodihodi نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من اهل پست گذاشتن نیستم، اما همیشه از تجربیات دوستانی که اینجا پست می ذارن استفاده می کنم و خیلی هم مفیده این انتقال تجربیات.
    این بار می خوام تجربه ی تلخی که خودم با ایرسافام داشتم رو اینجا بگم، و خواهشم از بقیه دوستان اینه که لطفا واقعیتها رو اینجا بیان کنن، چون خیلیا از رو همین پستهای گذاشته شده تصمیم می گیرن.
    راستش من دیدم اکثر نظرات اینجا دید مثبتی به اعتراض می ده، به همین خاطر و به دلیل اطمینانی که از تغییر نمرم داشتم، علیرغم هزینه ای که داشت (و برام پول زیادی حساب می شد) اعتراض کردم.
    8 هفته که نه، هنوز 4 هفته نشده بود که دیروز بهم زنگ زدن که جواب اعتراضت اومد و نمرت هیچ تغییری نکرده! و می تونی بیای کارنامتو بگیری!
    1- اولا نمره ای که به من تو رایتینگ و به خصوص اسپیکینگ داده بودن، اصلا نمره ی من نبود! و هنوز تو شوکش هستم!
    2- اینکه روز اعتراض هیچ مقاومتی از طرف پرسنل ایرسافام ندیدم و بدون هیچ حرفی فرم اعتراض رو گذاشتن جلوم!
    3- نتیجه تو کمتر از 4 هفته اومد و اسپیکینگی که مطمئن بودم بهم خیلی خیلی کم دادن هم حتی هیچ تغییری نکرد!
    بهم ثابت کرد که من با یه تعدادی شیاد روبرو هستم که فقط واسه پول جوونای مثل من که از زور بیکاری و وضعیت خراب اقتصادی می خوان از این کشور برن کیسه دوختن!
    من که مدیران ایرسافام و خانم شهین واعظی (اگزمینر بی وجدانشون) رو نمی بخشم و چون دستم به جایی نمی رسه، به خدا واگذارشون می کنم. و اون پولی که از من گرفتن به هیچ وجه حلال نیست.

دوستان، اینا رو گفتم که بدونید با اعتراض به ایرسافام (اقلا الان؛ قبلا شاید فایده داشت) مثل من پولتون رو حروم نکنید. اینا بعد یه مدت که خوب کار کردن، الان افتادن به شیادی.
    دوست عزیز من هم از ایرسافام شاکی هستم ولی شما بی انصافی میکنید. من هم که اعتراض خواستم بکنم هیچ کس مقاومت نکرد. چون دلیل برای مقاومت نیست. جواب اعتراض من هم بعد از 4 هفته اومد که 0.5 نمره اسپیکینگم بیشتر شد.
    ببینید من هم مطمئن هستم که نمره رایتینگم و مهارت نوشتاریم خیلی بیشتر از 6ئه. ولی بعد از اعتراض اینطوری برداشت کردم که شاید خودم سوتی داده باشم.
    در کل از اینکه آیلتس به یه بیزینس تبدیل شده شکی نیست و من با این حرف شما کاملا موافقم. ولی خودمون هم نباید بی انصافی کنیم. قطعا مهارت گفتاری و نوشتاری شما بیشتر از نمره ای هست که گرفتید و اصلا سطح زبان شما درست سنجش نشده ولی خب چه میشه کرد! ممکنه توی امتحان خراب کنیم، ممکنه سوال سخت باشه، ممکنه تمرکز آدم بهم بخوره. ممکنه نحوه سنجش آیلتس عوض شده. نمیدونم. هر چی که هست به نظرم ناعادلانه تر شده نسبت به قبل. این رو کاملا قبول دارم