صفحه 132 از 199 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل -ازاد قزوین

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام و وقته همگی بخیر. جواب امتحانم اومد(academic). و به نمره رایتینگم اعتراض دارم. نمرات من s:7 R:6.5 L:7 W:6 شد. با توجه به اینکه می خوام از این نمراتم هم به عنوان اپلای واسه دانشگاه و هم برای مهاجرت استفاده کنم، سوالم خیلی مهمه. من تقریبا بیشتر پستهای تاپیک " اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج" رو خوندم ولی دنبال یه چیز مستندم.از اونجایی که واسه مهاجرت باید 4 مهارت بالای 6 باشه، اگه من به رایتینگم اعتراض بزنم ایا ممکنه نمرش کم بشه؟ چیزی که از پستهای بچه ها دستگیرم شد اینه که احتمالش هست ولی اگر این اتفاق بیفته دیگه کارنامه جدیدی صادر نمیشه و همون نمره اولیه شما اعمال میشه. درسته؟؟؟؟میخواستم بدونم آیا لینکی چیزی مکتوب مربوط به این قضیه تو خود سایتهای مرتبط IELTS, British council, IDP,... هست که صحت این حرف بچه ها را تایید کنه؟؟؟ من اگر 0.5 نمره بگیرم overal 7 میشم. می خوام با خیال راحت اعتراض بزنم. ممنون ازتون

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

دوستان قضاوت با خودتون، من از دو سال پیش دارم امتحان میدم توی سنترهای مختلف و با اگزمینرهای مختلف ایرانی و نیتیو و هرگز اسپیکینگ زیر 6.5 نبودم توی شش تا امتحان، کارنامه هام هست هر کی خواست براش میفرستم،مدام هم در حال مطالعه و کلاس و معلم خصوصی داشتم،یعنی گپی هم نیفتاده چون این یک سال اخیر همه اش دارم امتحان میدم، الان خانم تینا صمدیان تشخیص داده من 5.5 باشم!!!!!!! شما خودتون نمره های منو ببینید و قضاوت کنید و امیدوارم خدا خودش حق هر آدم بی انصاف بی وجدانی رو کف دستش بذاره. برخوردش بسیار غیرحرفه ای بود و بسیار تند حرف میزد و با این حال من چون لسنینگم خوبه مشکلی نداشتم از نظر فهم سوال ولی اگر تو تشخیص دادی من 5.5 هستم چطور تا آخر بخش سه به اون تندی و با اون اکسنت میپرسیدی ازم؟ نباید شمرده تر میپرسیدی؟ وجدان هم خوب چیزیه خانم صمدیان. توی رفتار حرفه ایتون تجدید نظر کنید.قطعن اعتراض میزنم حتی اگر هم نمره تغییری نکنه باز هم با اطمینان میگم من هرگز 5.5 نبودم توی اون اسپیکینگ. چون استرالیا هم فکر جیب خودشه بازم.مثل همینها.

اینم نتیجه 7 فوریه من:
    L: 6.5 R:8 W: 6.5 S:5.5 !!!!!!!!!!!!!!!

جالبه بدونید دو هفته ای !!!! جواب اعتراض من بدون تغییر حتی نیم نمره اومد!!!!! البته توی تجربیات ایرسافام نوشته بودم که مدیر گرامی! تشخیص دادن این نامربوطه و حذفش کردن...ما ایرانیها هر چی میکشیم از دست خودمونه...گمونم حقمونه....همه چیز شده مافیا بازی...

باسلام

امروز به من هم زنگ زدند از ايرسافام و گفتند كه اعتراضت براي اسپيكينگ بي نتيجه بوده است ....دوستان من پارسال در خوارزمي 7.5 شدم اسپيكينگ رو و خيلي هم روان و راحت صحبت ميكنم ...اصلا" ايرسافام ثبت نام نكنيد چون پول و زمان خودتون رو به هدر داديد .........فقط و فقط تهران آيلتس نمره را منطقي ميدهد و با نظم امتحان رو برگزار ميكند .....من 5.5 شده بودم در تاريخ 29 ژانويه كه نمره 6 ميخاستم
    سياست اين مركز شده افتضاح نمره دادن و تلافي قبل رو داره در مياره ...
    اونايي كه توان مالي دارند استانبول بهترين گزينه است و ساير دوستان در ايران تهران آيلتس .............
    موفق باشيد

با كليه دوستان موافقم ، اين ايرسافام كاملا سليقه اي عمل ميكنه ، در رايتينگ و اسپيكينگ حق دانشجو داده نميشه ، اين موضوع رو از چند كانال پيگيري كردم ، متاسفانه اصلا صحيح نميكنند ، نتيجه : بعد از اعتراض و امتحان دادن در مركزي ديگر : اسپيكينگ و رايتينگ بنده ١ نمره هر كدام اضافه شد . پس از امروز نگويد موسسه ايرسافام ، بگوييد تجارتخانه ايرسافام ،
    دوستان براي پولتون و شخصيتتون ارزش قايل شويد و گول هدست وايلس و اب معدني و بيسكوييت رو نخوريد
    موفق باشيد

با سلام

دوستان من پارسال با ايزسافام آشنا شدم و يك پروفايل در سايت اونا ساختم . روزي صد بار پيامك ميدادن كه كلاس آيلتس به همراه اساتيد برجسته آيلتس ....آزمون آيلتس و .....حتي اينقدر مشتري نداشتند كه چند بار به من زنگ زدند كه نميخاي ثبت نامت رو تكميل كني ....كلاس هم داريما؟؟؟

من رفتم خوازرمي نوشتم و همه رو بالا گرفتم منهاي ريدينگ كه مشكل اصلي من بود .....ريدينگ رو 5.5 شدم ولي بقيه رو 7 و 7.5 و 6.5
    با اينكه خيلي نخونده بودم ...امسال معلم گرفتم و ريدينگ رو 6 شدم در ايرسافام اما اسپيكينگي كه پارسال 7.5 شده بودم بهم دادند 5.5 ....باور كردني نيست ...
    دوستان خواهشا" گول حيله گري اين موسسه رو نخوريد و به قول دوستمون گول هدفون و بيسكويت و خرما رو نخوريد .....شياد تر از اين حرفا هستند ...

موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

دوستان من هم اعتراض دادم برای نمره رایتینگم.
    الان برای پیگیری و اطمینان ازینکه به دست idp رسیده به چه آدرسی ایمیل بزنم؟
    و اینکه دقیقا چند روز بعد ایمیل بزنم که حتما تا اونموقع رسیده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من با بریتیش کانسیل تو آنکارا امتحان داده بودم. برای رایتینگ و اسپیکینگم اعتراض داده بودم که دیریز دقیقا بعد از 8 هفته جوابم اومد. نموره رایتینگم نیم نمره افزایش پیدا کرده. :-)
    امیدوارم اعتراض همتون نتیجه بده مثل مال من.
    با امید موفقیت برای همه و سال نو مبارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل -ازاد قزوین

دوستان از کجا میشه فهمید که اعتراض ها فرستاده شده یا نه؟ به خود IDP یا British council میل بزنیم که EOR به دستشون رسیده یا نه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابری - دانشگاه علم و صنعت

درود بر دوستان عزیز
    خدا رو شکر اعتراض من نتیجه داد و نیم نمره به رایتینگم اضافه شد، فقط یه چیزی که میخوام بگم اینه: فقط اگر فکر میکنین بیش از 1 نمره بهتون کمتر دادن اعتراض بزنین، چون وقتی میره استرالیا برای بازبینی و نمره دادن دوباره، مسلما سخت گیری زیادی میشه روی تصحیح و نمره دادن، من واقعن میگم رایتینگ اسکیلی بود که من روش حساب ویژه ای باز کرده بودم و وقتی نمرم رو دیدم حداقل 1 الی 1.5 نمره پایینتر از حد انتظارم بود و بدون هیچ اتلاف وقتی اعتراض زدم، ولی فقط نیم نمره افزایش داشت، در مجموع خدا رو شکر میکنم و از ایرسافام هم تشکر میکنم که پیگیریهای لازم رو کردن و جواب ایمیل ها رو میدادن، در پایان، امیدوارم که همه همون نتیجه ای که انتظارش رو دارن بگیرن که نیازی به اعتراض نباشه!

Smile پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

با سلام خدمت دوستان

ممنون میشم اگه لطف کنین نظرتونو بدین

من اخیرا امتحان دادم و میخوام اعتراض بزنم اما واسم 2 تا سوال پیش اومده:

1. به فرض من اسپیکینگ و شدم 6 و راتینگ هم 6 و بعد اعتراض نمره های به این صورت تغییر کنه (اسپیکینگ 6.5 و راتینگ هم بشه 5.5) یعنی ازیکی کم شه و به یکی هم اضافه شه هردوشو اعمال میکنن تو کارنامه جدید آیا؟

2. میشه دوستان بگن تا چند هفته بعد اعلام نتایج فرصت هست واسه اعتراض دادن؟

مرکز: ایرسافام مشهد-14 مارچ
    ممنون
    ریگاردز