صفحه 147 از 199 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

ممنون. امروز اعتراضم رو رد کردم. امیدوارم که رایتینگ شش و نیمم شم. چون تعداد دانشگاههایی که میتونم اپلای کنم با شرایظ جدید خیلی بیشتر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid881215 نمایش پست ها
    ممنون. امروز اعتراضم رو رد کردم. امیدوارم که رایتینگ شش و نیمم شم. چون تعداد دانشگاههایی که میتونم اپلای کنم با شرایظ جدید خیلی بیشتر میشه.
    سلام
    امیدوارم نتیجه بگیرید. مگه شرایط دانشگاه ها تغییر کرده؟ مجموع 6.5 و حداقل 6؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم نتیجه بگیرید. مگه شرایط دانشگاه ها تغییر کرده؟ مجموع 6.5 و حداقل 6؟
    سلام. مرسی. شرایط نه. من لیست دانشگاههای امریکا که رشته خودمو دارن تو یه فایل اکسل درست کرده بودم. چندتا دانشگاه خوب که براشون برنامه ریزی کرده بودم هر اسکیل حداقل شش و نیم میخاستن. بعضی هاشون که حداقل شش و بقیشم که هیچ شرطی بجز اورال شش و نیم نداشتن.

دوستان چطوری با اطمینان اعتراض می زنید از کجا متوجه میشید که اشتباه شده در نمره دهی به شما؟

اینطور که:
    1- من قبل از اینکه امتحان بدم حداقل بیست تا رایتینگ داده بودم واسم صحیح کرده بودن و حداقل نمره ای که بهم میدادن شش و نیم بود.
    2- سری قبل که تو همین موسسه امتحان داده بودم با این سری قابل مقایسه نبود. باور کنید خودم از رایتینگ سری اول خجالت میکشیدم. اون بهم دادن پنج و نیم. این جدیده هم که عالی نوشتم و حتی موضوعش برام کاملا راحت بود و... اینم پنج و نیم

البته هنوز جواب اعتراضم نیومده. شایدم نمره ام تغییر نکنه. ولی حداقل عذاب وجدان ندارم که کاش اعتراض گداشته بودم.

Junior Member

سلام، امروز نتايج امتحان ٥ دسامبر اومد و من ليسنينگ ٨ ريدينگ ٧.٥ اسپيكينگ ٨ و رايتينگ در كمال تعجب ٦٠٥ شدم
    من ٢٣ جولاي امتحان داده بودم و نمره هام اينا بود: ليسنينگ ٧ ريدينگ ٧.٥ اسپيكينگ ٧.٥ و وايتينگ ٦٠٥
    دفعه قبل به رايتينگ اعتراض زدم ولي نمرم تغيير نكرد، واسه آزمون اين دفعه كلي كلاس رفتم و حدود ١٥ تا رايتينگ نوشته بودم كه ٢تا اگزمينر اونارو واسم تصحيح كرده بودن و تو هيچكدوم نمره كمتر از ٧٠٥ نگرفته بودم. روز امتحان هم دقيقا مثل همونا نوشتم و همه مواردي كه بايد رعايت كردم. موضوع Adv/Disadvantage بود و من ٤ پاراگراف و middle view نوشتم و مطمئنم هيچ چيزي از قلم ننداختم، دفعه قبل كه ٦٠٥ شدم خيلي بدتر از اين دفعه نوشته بودم، به نظر شما دوستان اعتراض بكنم يا دوباره امتحان بدم؟
    من حداقل ٤تا ٧ ميخوام

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    دوستان چطوری با اطمینان اعتراض می زنید از کجا متوجه میشید که اشتباه شده در نمره دهی به شما؟
    شما وقتی داری واسه آیلتس می خونی بالاخره آزمون آزمایشی می دی و نمرتون می سنجی
    از طرفی نمونه های نوشته شده انتهای کتاب کمبریج میتونه بهتون نشون بده چه دیدی از هر نمره داشته باشید
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member s2015 آواتار ها

دوستان لطفا این سوالو جواب بدین

من ایرسافام امتحان دادم اگه فقط بخوام برای رایتینگ اعتراض بزنم دیگه نمی تونم ریپورت کنم نمرات رو؟
    نمیشه اول به مثلا 5 تا دانشگاه ریپورت کنم بعد که این کارو کردم اعتراض بزنم 1روز بعدش؟
    در این صورت آیا اونا دسترسی دارن به نمرم یا چون اعتراض زده شده نمره از بانک اطلاعاتی ورداشته میشه؟
    متاسفانه ددلاین ها نزدیکه و نمیشه که منتظر بمونم که نتیجه بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s2015 نمایش پست ها
    دوستان لطفا این سوالو جواب بدین

من ایرسافام امتحان دادم اگه فقط بخوام برای رایتینگ اعتراض بزنم دیگه نمی تونم ریپورت کنم نمرات رو؟
    نمیشه اول به مثلا 5 تا دانشگاه ریپورت کنم بعد که این کارو کردم اعتراض بزنم 1روز بعدش؟
    در این صورت آیا اونا دسترسی دارن به نمرم یا چون اعتراض زده شده نمره از بانک اطلاعاتی ورداشته میشه؟
    متاسفانه ددلاین ها نزدیکه و نمیشه که منتظر بمونم که نتیجه بیاد
    ۱. خیر اعتراض که بزارید نمیتونید ریپورت کنید. تو سایت چک کردم.
    ۲.خیر. من هم همی کار رو میخواستم بکنم تماس گرفتم ایرسافام گفتن اگه بفرستی دیگه نمیتونید اعتراض بزارید.

باز زنگ بزنید بپرسید.

Junior Member

سلام دوستان
    اينجا هيچ كس جواب منو نداد اما ميخواستم بهتون بگم من ديروز به رايتينگ اعتراض زدم و نتيجش كه اومد واستون ميزارم.
    با تشكر از همه و به اميد موفقيت همه در آيلتس