صفحه 149 از 199 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط shahnazari نمایش پست ها
    من که خیر سرم ارشد ادبیات انگلیسی هستم و کوچکترین مشکلی تو هیچ اسکیلی ندارم تدریس هم می کنم رفتم ایرسافام اصفهان آزمون دادم افتضاح بود
    ممتحن اسپیکینگ انقدر بد اخلاق و عصبی بود نمیشد اصن باش حرف بزنی هی می پرید وسط حرفت
    حالا هم که نتیجه اومده اصن باور کردنی نیست آورآل 6.5 شدم معلوم نیس کیا تصحیح می کنن اینارو
    برید آقا یه کشور دیگه، ایران امتحان ندید که حقتون بدجوری ضایع میشه
    ببخشید من یه سوالی دارم. اصرار افراد برای دادن ielts با وجود افتضاح بودنش چیه؟ تا جایی که میدونم فقط مهاجرت کانادا اجبار به ایلتس داره.
    آیا بعضی دانشگاه ها اجبار به ielts دارند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

من براي رايتينگ آيلتسم اعتراض رد كردم. موسسه عصر دين و دانش. به نظرتون ممكنه كه موسسه اعتراض ها رو به idp نفرسته؟ چجوري مينونم مطمئن بشم كه فرستاده؟ به idp ايميل زدم گفت با موسسه چك كنيد

Junior Member PHOLIX آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody6 نمایش پست ها
    جواب اعتراض شما اومد؟ من همون هفته پیش که پیام شما را دیدم به IDP ایمیل زدم ولی همون موقع هم برام جواب اتومات اومد که وارد تعطیلات ژانویه شدن و بعد تطیلات جواب ایمیلمو میدن. از همون موقع هم به ایرسافام زنگ میزدم ولی واحد نتایج کسی جواب نمیداد. امروز زنگ زدم ایرسافام وصل شدم به اپراتور و گفتم الان بیشتر از 7 هفته از اعتراض من گذشته و وارد تعطیلات شدیم و از واحد نتایج شما کسی جواب نمیده. اونم شماره و اطلاعاتمو گرفت گفت پیگیری میکنم. البته دو هفته پیش زنگ زده بودم واحد نتایج جواب داده بود و گفت که اعتراض شما ارسال شده ولی جوابش نیومد. خلاصه الان داره هشت هفته هم میشه ولی جوابی نگرفتم.
    سلام. جواب منم نیومده هنوز. به admission office گفتم که اعتراض زدم و اسکن کارنامه رو فرستادم ولی گفتن برای شما late میخوره و تقریبا تمام کرس ها رو از دست می دهید.واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟
    احتمالا به امسال نرسم.....
    Fight for your dreams

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوالی دارم. اصرار افراد برای دادن ielts با وجود افتضاح بودنش چیه؟ تا جایی که میدونم فقط مهاجرت کانادا اجبار به ایلتس داره.
    آیا بعضی دانشگاه ها اجبار به ielts دارند؟
    اگر هم ایلس و هم تافل داده باشی انوقت درک می کنی واقعا تافل رس ادم رو می کشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PHOLIX نمایش پست ها
    سلام. جواب منم نیومده هنوز. به admission office گفتم که اعتراض زدم و اسکن کارنامه رو فرستادم ولی گفتن برای شما late میخوره و تقریبا تمام کرس ها رو از دست می دهید.واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟
    احتمالا به امسال نرسم.....
    IDP این جوابو بهم داد
    According to our system your results are ready for collection. Please contact your test centre directly to organise delivery of results as they are the ones who issue results and will be able to assist you in getting your reviewed TRF in the most timely manner.
    اینو به ایرسافام میگم ولی میگن برای ما چیزی نفرستادن. الان داره 9 هفته هم تموم میشه. من تا 3 روز دیگه نمره زبانمو میخواممممممممممم

Junior Member

IDP این جوابو بهم داد
    According to our system your results are ready for collection. Please contact your test centre directly to organise delivery of results as they are the ones who issue results and will be able to assist you in getting your reviewed TRF in the most timely manner.
    اینو به ایرسافام میگم ولی میگن برای ما چیزی نفرستادن. الان داره 9 هفته هم تموم میشه. من تا 3 روز دیگه نمره زبانمو میخواممممممممممم
    خب به ایرسافام بگو تماس بگیرن پیگیری کنن همین به دسته ما نرسیده که جواب نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bello نمایش پست ها
    خب به ایرسافام بگو تماس بگیرن پیگیری کنن همین به دسته ما نرسیده که جواب نیست.
    زنگ میزنم. اونا هم همش اسم و شماره میگیرن میگن زنگ میزنیم ولی نمیزنن. دیوانم کردن

Junior Member

زنگ میزنم. اونا هم همش اسم و شماره میگیرن میگن زنگ میزنیم ولی نمیزنن. دیوانم کردن
    پس برو دفترشون جلویه خودت پیگیری کنن و تهدیدشون کن که اگه پیگیریه لازمه رو انجام ندید به کمبریج شکایت می کنم ازتون و لایسنستون رو revoke می کنم! یه دونه تلفن زدن کاری نداره که 10 بار زنگ بزنی خبر نگیری. وقتی هم که رفتی حتما اسمه اون کسی که باهاش حرف می زنی و بپرس و اگه دیدی به جایی نمی رسی بگو اصلا از خوده شما به شخصه هم شکایت می کنم برای incompetent services و عدمه همکاریتون. به خاطره اینکه بیزنسسشون مرتبط به خارج از ایرانه یه سری ethics دارن که اگه رعایت نکنن می تونی به راحتی از headquarter عه انگلیس پیگیری کنی و به همین خاطر مجبورن کارتو انجام بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bello نمایش پست ها
    پس برو دفترشون جلویه خودت پیگیری کنن و تهدیدشون کن که اگه پیگیریه لازمه رو انجام ندید به کمبریج شکایت می کنم ازتون و لایسنستون رو revoke می کنم! یه دونه تلفن زدن کاری نداره که 10 بار زنگ بزنی خبر نگیری. وقتی هم که رفتی حتما اسمه اون کسی که باهاش حرف می زنی و بپرس و اگه دیدی به جایی نمی رسی بگو اصلا از خوده شما به شخصه هم شکایت می کنم برای incompetent services و عدمه همکاریتون. به خاطره اینکه بیزنسسشون مرتبط به خارج از ایرانه یه سری ethics دارن که اگه رعایت نکنن می تونی به راحتی از headquarter عه انگلیس پیگیری کنی و به همین خاطر مجبورن کارتو انجام بدن.
    الان زنگ زدن و جواب دیروز و بازم دادن. میگن که ای دی پی براشون چیزی نفرستاده و به ای دی پی ایمیل زدن و پیگیر شدن ولی هنوز جواب ایمیل اونارو ندادن. به من گفت خودم هم باز به ای دی پی ایمیل بزنم و بگم که سنتر چیزی دریافت نکرده. منم همین کارو کردم. ولی میترسم بازم دو سه روز طول بکشه. حالا مهم نیست نمره دیرتر ریپورت بشه. ولی من اصلا نمیدونم اعتراضم نتیجه داشت یا نه. این خیلی مهمه برای دانشگاه هایی که اپلای میکنم.

Junior Member

مگه نمیگی عجله داری؟ چرا ایمیل میدی چرا زنگ نمی زنی مستقیم باهاشون حرف بزنی. زنگ بزن بگو می خوام EOR امو chase up کنم هیچ کی جوابگو نیست. بگو وصلت می کنن به کسی که اطلاع داره بعدم بگو شما می گید فرستادن اینا می گن نیست منم هر چی deadline داشتم دارم از دست می دم هم بگید از کجا بگیرم TRFرو هم نتیجه شو بگید.