صفحه 155 از 199 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

من نتیجه اعتراضم مثبت شد و نمره اسپیکینگم تغییر کرد.
    سنتر: ایرسافام
    تاریخ آزمون: 7NOV 2015
    تاریخ اعلام نتیجه: 7 هفته بعد از تاریخ اعتراض (طول میکشه نتیجه بیاد)
    IELTS General
    Overall: 7.5
    R:9
    L:7.5
    W:7
    S:6.5
    S (After EOR):7
    به اسپیکنگم اعتراض داشتم، اما برای محکم کاری به رایتینگ هم اعتراض زدم. نتیجه ش اومد و اسپیکینگم شد 7 (رایتینگ تغییری نکرد).
    در ضمن ایرسافام 430 تومن هزینه اعتراضم رو هم به حسابم برگردوند (اگر نتیجه مثبت باشه پول رو برمیگردونن-برای برگردوندن پول ایمیل زدم فایده نداشت حضوری مراجعه کردم ایرسافام و توی یک برگه که بهم دادند شماره حساب م رو نوشتم و اونا هم ظرف یکی دو روز طبق روال پول رو واریز کردن -)
    در ضمن تا حالا پیش نیومده که نمره کسی کم بشه بعد اعتراض پس با خیال راحت اعتراض بدید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M_I_R نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که اعتراض کردن و نمرشون تغییر کرده
    اون 430 تومن رو پس دادن بهتون؟
    بله برگردوندن. ایرسافام برگردوند ( اول گفتن که ایمیل بزنید و شماره حساب بدید، اما واریز نشد. بعدش حضوری رفتم شماره حساب دادم و یکی دو روزه واریز کردند و خیلی راحت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

دوستان عزیز من چهار اگوست تو عصر دین و دانش خراب شده امتحان دادم امتحانا ماک افرینش هفت و هفتو نیم شدم و جالبه استادم که تا یکسال پیش ممتحن بوده تمام رایتینگام و اسپیکینگامو هشت میداد. الان جواب امتحانم اومده باور نکردنیه لیستنینگ و ریدینگ اسپیکینگ شیش و نیم!!! رایتینگ شیش!!! اصلا بحدی بهم فشار اومده هفتادو دو ساعته پلک نزدم تمام اسپیکینگ و رایتینگم کالوکیشن فریزال ورب ایدیوماتیک لنگویج و لس کامن بود مثلا به جای although تو رایتینگ وقتی خواستم بعدش نظر خودمو بگم نوشتم but be that as it may یا بجای dissapear نوشتم melt away بجای tackle problem نوشتم ease off و die down بجای as a result نوشتم by virtue of this و in doing so که ساپستیتوشن هم هست گرامر حداقل ده نوع cleftنوشتم اصلا هم اف تاپیک ننوشتم تسک یک به جا roughly و امثالهم نوشتم somewhere in the vicinity of تسک دو بعد از پرفریز سوال نوشتم there are some overriding grounds to be drawn out on the issue which will be represented in the subsequent paragraphs!!! بخدا دو سال پیش پدرم فوت کرد اینقد ناراحت نشده بودم یکسال زحمتم به باد رفت خدا نابود کنه ادمای نامردو اگه اعتراضم بزنم تمام ددلاینا تموم میشه مجبورم به یک تا یک و نیم نمره کمتر قناعت کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    دوستان عزیز من چهار اگوست تو عصر دین و دانش خراب شده امتحان دادم امتحانا ماک افرینش هفت و هفتو نیم شدم و جالبه استادم که تا یکسال پیش ممتحن بوده تمام رایتینگام و اسپیکینگامو هشت میداد. الان جواب امتحانم اومده باور نکردنیه لیستنینگ و ریدینگ اسپیکینگ شیش و نیم!!! رایتینگ شیش!!! اصلا بحدی بهم فشار اومده هفتادو دو ساعته پلک نزدم تمام اسپیکینگ و رایتینگم کالوکیشن فریزال ورب ایدیوماتیک لنگویج و لس کامن بود مثلا به جای although تو رایتینگ وقتی خواستم بعدش نظر خودمو بگم نوشتم but be that as it may یا بجای dissapear نوشتم melt away بجای tackle problem نوشتم ease off و die down بجای as a result نوشتم by virtue of this و in doing so که ساپستیتوشن هم هست گرامر حداقل ده نوع cleftنوشتم اصلا هم اف تاپیک ننوشتم تسک یک به جا roughly و امثالهم نوشتم somewhere in the vicinity of تسک دو بعد از پرفریز سوال نوشتم there are some overriding grounds to be drawn out on the issue which will be represented in the subsequent paragraphs!!! بخدا دو سال پیش پدرم فوت کرد اینقد ناراحت نشده بودم یکسال زحمتم به باد رفت خدا نابود کنه ادمای نامردو اگه اعتراضم بزنم تمام ددلاینا تموم میشه مجبورم به یک تا یک و نیم نمره کمتر قناعت کنم
    منم اینجا امتحان دارم پونزده ابان /تو رایتینگ نباید از فریزال ورب استفاده کنید / فریزال ورب اینفرماله برای اسپیکینگ هست تو نتیجه لیسنینگ و ریدینگ هم که نمیشه دست برد...شانسیه تا حدودی اون دو تا مهارت اخر رایت و اسپیک
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Junior Member

سلام
    کسانی که فکر میکنن بهشون تو نمره دادن ظلم شده، ظاهرا میشه از IDP شکایت کرد.
    این سایت رو ببینین.

http://www.mecsa.org.au/category/app...ts-test-score/

Junior Member

دوست عزیز سلام
    منم همون تاریخ دقیقا تو عصر دین و دانش امتحان داشتم همین وضعیت برا منم پیش اومد. واقعا دهنم باز مونده 6 ماه پیش تو ایرسافام آزمون دادم overall:7 , sp:6.5 , ls:7.5 , rd:6.5,wr:6.5 ایندفه با کلی پیشرفت و تمرین نمراتم شده اینا ls : 6.5 , rd:6.5 , wr :6.5 sp :5.5 overall :6.5 واقعا نمیدونم چه جوری نمره میدن به اسپیکینگ و رایتینگ . ضمن اینکه شرایط امتحان و کیفیت هدفونا اصلا به خوبی ایرسافام نبود.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان تا حالا سابقه داشته کسی برای ریدینگ و لیسنینگ اعتراض بزنه و افزایش نمره داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان، من امتحان آیلتس خوارزمی ۲۰۱۴ دادم، بعد اعتراض زدم ولی هرگز جواب اعتراض دستم نرسیده. نتونستم موسسه فناوری شده رو پیدا کنم. حتی یه عکس هم از مدرکم ندارم. الان به شدتتتت، و فوری نیاز دارم مدرک رو. چه کنم؟.....؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 24 سپتامبر ایرسافام مشهد آزمون دادم و میخوام اعتراض کنم به نمره رایتینگ و اسپیکینگ.(L:6 S:7 R:7 W:6.5 Overall:6.5)
    میخواستم بدونم اگه اعتراض کنم دیگه نمیتونم تا وقتی که نتایج اعتراض میاد برای دانشگاه های مختلف اپلای کنم؟
    خودم مطمئنم رایتینگی که نوشتم حداقل 7 میشد و اسپیکینگ هم خیلی خوب دادم و overall 7 میخواستم و کلا 0.5 کم دارم که 7 بشه.الان موندم اعتراض کنم یا نه؟
    اگه میشه من را راهنمایی کنین
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kouroshgs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 24 سپتامبر ایرسافام مشهد آزمون دادم و میخوام اعتراض کنم به نمره رایتینگ و اسپیکینگ.(L:6 S:7 R:7 W:6.5 Overall:6.5)
    میخواستم بدونم اگه اعتراض کنم دیگه نمیتونم تا وقتی که نتایج اعتراض میاد برای دانشگاه های مختلف اپلای کنم؟
    خودم مطمئنم رایتینگی که نوشتم حداقل 7 میشد و اسپیکینگ هم خیلی خوب دادم و overall 7 میخواستم و کلا 0.5 کم دارم که 7 بشه.الان موندم اعتراض کنم یا نه؟
    اگه میشه من را راهنمایی کنین
    با تشکر
    اعتراض کنید ضرری نداره که!
    30 تا 40% از اعتراضات نتیجه میده.

می تونید اپلای کنین به شرطی که نسخه اصلی TRF رو نخواد دانشگاهتون.