صفحه 159 از 199 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

بله ، الان پستهای قبلی رو خوندم.
    خب اگه بخوایم منطقی قضیه رو بررسی کنیم آیا تو این یک ماه نتیجه ای هم از اعتراضات حاصل شده؟
    شاید واقعا سیستم نمره دهیشون تغییر کرده!!
    ایا IDP یا خود مرکز ایرسافام هم جوابی داده به این قضیه؟
    و یه سوال دیگه. این قضیه رایتینگ فقط تو مراکز ایرسافامه یا بچه های بقیه مراکز هم همین داستان رو دارند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام من ۱۰ دسامبر برای بار سوم امتحان دادم
    نتایج R6,L6,S6.5,W5.5
    من قبلا رایتینگ رو ۶ و ۶.۵ شده بودم و این دفعه از اون موقعی که ۶ شدم بهتر نوشتم به نظر خودم می خوام اعتراض بدم کسی می تونه راهنماییم کنه فکر می کنم هم R,L هر دو رو نیم نمره کم دادن اما نیاز به نیم رایتینگ دارم آیا هر دو رو اعتراض بدم یا فقط رایتینگ چون به نیم رایتینگ واقعا نیاز دارم
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد برق دانشگاه ازاد تهران

سلام من یکبار 19 نوامبر و یکبار 10 دسامبر امتحان دادم... خدا رو شکر این دفعه رایتینگم .5 نمره اومد بالا... دفعه قبل 5.5 و الان 6 شدم... اورال 19 نوامبر 6 و اورال 10 دسامبر 6.5 شد.ولی اسپکینگ ثابت موندم ایرسافام و دین و دانش هر دو 7
    در مورد رایتینگ فقط این دفعه تسک 1 را بهتر نوشتم...

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

منم خیلی شوکه شدم،
    W: 6
    S: 7
    R: 7.5
    L: 7.5

اصلا فکرشو نمیکردم رایتینگم انقدر پایین بشه،‌ واقعا فرصت های من خراب کرد این نمره

چطوری میشه اعتراض زد؟
    ویرایش توسط mash2m : December 27th, 2016 در ساعت 08:39 PM

دوستان بنده و یکی دیگه از دوستان هم آزمون 10 دسامبر ایرسافام مشهد امتحان دادیم و تقریبا 2 هفته قبل امتحان هر شب یه رایتینگ مینوشتیم و میدادیم استادمون صحیح کنه.
    حتی فقط به حرفهای استاد اکتفا نمیکردیم و کامنتهای اگزمینر ها در انتهای کتاب کمبریج رو هم چک میکردیم که ببینیم ساختارمون درسته یا نه.
    با تمام این حرفا استادمون همیشه میگفت رنج نمره تون بین 6.5 الی 7 هست و خودمون هم همین انتظار رو داشتیم.
    امروز که نتایج اومد هر دو با رایتینگ 5.5 روبرو شدیک که خیلی شوکه کننده بود برامون.
    امروز که به این پیج اومدم برای بررسی روند اعتراض، متوجه شدم این فقط مشکل ما دو نفر نیست و یه مشکل عمومی شده.
    به نظر میرسه تقریبا یک ماهی میشه که نمرات رایتینگ پایین تر از حد انتظار داده میشه.
    اینجا یک سوال مطرح میشه و اون اینه که تو این مدت کسی تونسته به یک جواب منطقی برسه که دلیلش چیه؟
    آیا از مراکز کسی جوابی گرفته که دلیل این افت نمره ها چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    دوستان بنده و یکی دیگه از دوستان هم آزمون 10 دسامبر ایرسافام مشهد امتحان دادیم و تقریبا 2 هفته قبل امتحان هر شب یه رایتینگ مینوشتیم و میدادیم استادمون صحیح کنه.
    حتی فقط به حرفهای استاد اکتفا نمیکردیم و کامنتهای اگزمینر ها در انتهای کتاب کمبریج رو هم چک میکردیم که ببینیم ساختارمون درسته یا نه.
    با تمام این حرفا استادمون همیشه میگفت رنج نمره تون بین 6.5 الی 7 هست و خودمون هم همین انتظار رو داشتیم.
    امروز که نتایج اومد هر دو با رایتینگ 5.5 روبرو شدیک که خیلی شوکه کننده بود برامون.
    امروز که به این پیج اومدم برای بررسی روند اعتراض، متوجه شدم این فقط مشکل ما دو نفر نیست و یه مشکل عمومی شده.
    به نظر میرسه تقریبا یک ماهی میشه که نمرات رایتینگ پایین تر از حد انتظار داده میشه.
    اینجا یک سوال مطرح میشه و اون اینه که تو این مدت کسی تونسته به یک جواب منطقی برسه که دلیلش چیه؟
    من این دفعه ۱۰ دسامبر امتحان دادم و مثل شما ۵.۵ شدم با اینکه دفعات قبل ۶ و ۶.۵ بودم از دوستانی که از ۱ نوامبر به بعد اعتراض دادن لطفا بیاین نتیجه اش رو بگین ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza85 نمایش پست ها
    چطوری میشه اعتراض زد؟
    یه فرم enquiry on result تو سایت ایرسافام صفحه اصلی هست اون رو پرینت بگیرین پر کنید همانجا که می خوای دانلود کنی یه صفحه باز میشه که شماره حساب و مبلغ رو میزنه با فیش واریزی، فرم اعتراض و کارنامه دریافتی در مرکز اعتراض بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baranshakeri نمایش پست ها
    سلام من یکبار 19 نوامبر و یکبار 10 دسامبر امتحان دادم... خدا رو شکر این دفعه رایتینگم .5 نمره اومد بالا... دفعه قبل 5.5 و الان 6 شدم... اورال 19 نوامبر 6 و اورال 10 دسامبر 6.5 شد.ولی اسپکینگ ثابت موندم ایرسافام و دین و دانش هر دو 7
    در مورد رایتینگ فقط این دفعه تسک 1 را بهتر نوشتم...
    شما هر دو امتحانتون بعد از نوامبر بوده و با یک روش صحیح شده برای همین هم جوابتون بهتر شده اما از هم گروه های شما کسی اعتراض نکرد که جواب مثبت یا منفی بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    منم امروز تعجب کردم از رایتینگم. رایتینگ 5.5 شدم، اسپیکینک7، لیسینینگ: 6.5 و ریدینگ 6. واقعا رایتینگ حداقل 6 باید میشدم. به نظرتون اعتراض بزنم میرسه به 6. اخه اکثر دانشگاه ها حداقل 6 تو هر اسکیل میخان.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط tmeysam92 نمایش پست ها
    منم امروز تعجب کردم از رایتینگم. رایتینگ 5.5 شدم، اسپیکینک7، لیسینینگ: 6.5 و ریدینگ 6. واقعا رایتینگ حداقل 6 باید میشدم. به نظرتون اعتراض بزنم میرسه به 6. اخه اکثر دانشگاه ها حداقل 6 تو هر اسکیل میخان.
    دوست عزیز، اگر از رایتینگی که نوشتید مطمئن هستید یعنی کلیشه ای و حفظی ننوشتید و درست به سوال پاسخ دادید اعتراض بزنید که نیم نمره امکانه بالارفتنش زیاده. از بقیه دوستان هم میخوام نمونه هایی از رایتینگ هاشون رو در موضوع Please revise my essay قرار بدهند که توسط دوستان بررسی بشه و ببینیم که مشکل از کجاست. دوستان من بودند که 6 ماه پیش نمره رایتشون 6 بوده و توی ازمون اخیرشون 7 گرفتند. مطمئنا به اشتراک گذاشتن رایتینگتون کمک بزرگی به حل این مسئله خواهد کرد.