صفحه 163 از 199 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام مستبعد از نوامبر اعتراض داده و نتیجه‌اش رو گرفته، میشه بگین چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R11293032 نمایش پست ها
    سلام مستبعد از نوامبر اعتراض داده و نتیجه‌اش رو گرفته، میشه بگین چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟
    کسی از اول نوامبر

Junior Member

سلام دوستان امروز نتیجه اعتراض رایتینگ من بعد از ۳ هفته اومد خدا رو شکر ، نمره ام از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر کرد خودم هم باورم نمیشه در بهترین حالت انتظار ۶ داشتم، باز هم خدا را شکر

سلام دوستان امروز نتیجه اعتراض رایتینگ من بعد از ۳ هفته اومد خدا رو شکر ، نمره ام از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر کرد خودم هم باورم نمیشه در بهترین حالت انتظار ۶ داشتم، باز هم خدا را شکر
    آفرین چه جالب تبریک. یعنی میشه امیدوار بود سیستمشون رو اصلاح کردن برای ژانویه به بعد. شما نحوه رایتینگ نوشتنتون خیلی خوب بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    آفرین چه جالب تبریک. یعنی میشه امیدوار بود سیستمشون رو اصلاح کردن برای ژانویه به بعد. شما نحوه رایتینگ نوشتنتون خیلی خوب بود؟
    سلام متشکرم من رایتینگم معمولی بود ۲بار قبلا امتحان داده بودم یه بار ۶ و بار دوم ۶.۵ شده بودم ایندفعه به نظر خودم از دفعه اول بهتر و از دفعه دوم بدتر نوشته بودم توقع خودم ۶ یا حداکثر ۶.۵ بود اما با ۷.۵ واقعا شگفت زده شدم فکر کنم سینیور ها بهتر نمره میدن چون بعد از اعتراض ۲ تا سینیور چک می کنن

Banned

سلام دوست عزیز تبریک میگم. میتونم بپرسم علت این اختلاف فاحش در رایتینگ چی بوده، بعید میدونم موردی مثل شما سالی یه بار هم پیش بیاد. واقعا عجیبه این اشتباه!

Banned

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdibazyar نمایش پست ها
    سلام
    من از طریق چندین استاد که با برخی اگزمینرهای مراکز مختلف ارتباط داشتند و طبق تجربه خودشون بیان کردن که در چنین مواقعی که تعداد اعتراض ها زیاد میشه مراکز احتمال زیاد اصلا مدارک شما رو برای استرالیا ارسال نمیکنن.
    سلام دوست عزیز. امکان نداره به هیچ وجه در این مورد به حرف اساتیدی که شناخت از سیستم پیشرفته برگزاری آزمون آیلتس ندارند اعتماد نکنید. تمام اعتراضها دقیقا رسیدگی میشه حتی اگه کل شرکت کنندگان در یک آزمون معترض باشند!

Junior Member

سلام. تا چه مدت بعد از امتحان می‌توان اعتراض داد؟
    من با سیستم نمره دهی‌ جدید نمراتم به این صورت است برای ژنرال :
    Listening : 8
    Reading : 7.5
    Speaking : 7
    Writing: 6.5

از writing انتظار حدآقل 7-7.5 را داشتم و به آن هم نیاز دارم، آیا به نظر شما 0.5 نمره ارزش اعتراض کردن دارد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiezzatinia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تبریک میگم. میتونم بپرسم علت این اختلاف فاحش در رایتینگ چی بوده، بعید میدونم موردی مثل شما سالی یه بار هم پیش بیاد. واقعا عجیبه این اشتباه!
    علتش رو نمی دونم و توی جواب هم فقط تغییرنمره را میزنند نه دلیل رو، اما من در کل خطم خوب نیست شاید بشه گفت به خاطر این بوده ولی من وقتی نمره ام رو با دفعات قبل مقایسه کردم اعتراض دادم دفعات قبل داخل کشور تصحیح میشد و ایندفعه خود استرالیا صحیح شده بود و من انتظار ۶ رو داشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    سلام. تا چه مدت بعد از امتحان می‌توان اعتراض داد؟
    من با سیستم نمره دهی‌ جدید نمراتم به این صورت است برای ژنرال :
    Listening : 8
    Reading : 7.5
    Speaking : 7
    Writing: 6.5

از writing انتظار حدآقل 7-7.5 را داشتم و به آن هم نیاز دارم، آیا به نظر شما 0.5 نمره ارزش اعتراض کردن دارد؟

ممنون
    من که اعتراض خودم و نتیجه اش رو بالا نوشتم ۵.۵ شد ۷.۵ اما وقتی می خواستم اعتراض بدم خیلی ها می گفتن نهایت نیم نمره ممکنه از ۵.۵ به ۶ بشه اما امکان نداره بالای ۷ بعد اعتراض به کسی بدن، برای من مثال نقص بود حالا شما هم با توجه به امتحانات قبلی اگه داشتید و شرایط خودتون تصمیم بگیرید ولی من به شخصه اگه جای شما بودم هم اعتراض میدادم با اینکه پروسه طولانی داره