صفحه 165 از 199 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط Sdeli نمایش پست ها
    سلام
    ميشه بگيد كجا امتحان داده بوديد؟خيلي عجيبه بعد از 3 هفته جواب اعتراض امده اونم با اين تغيير؟من 4 هفتس اعتراض دادم به رايتينگم هنوز خيري نشده دين و دانش امتحان داده بودم.
    جواب اعتراض من بعد از 1 ماه امد و هيچ تغييري نكرد.

جواب اعتراض من بعد از 1 ماه امد و هيچ تغييري نكرد.
    دوست عزیز واسه منم بعداز 3هفته اومد.بدون تغییر

Junior Member

سلام
    ميشه بگيد كجا امتحان داده بوديد؟خيلي عجيبه بعد از 3 هفته جواب اعتراض امده اونم با اين تغيير؟من 4 هفتس اعتراض دادم به رايتينگم هنوز خيري نشده دين و دانش امتحان داده بودم.
    سلام من ایرسافام امتحان داده بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطفا بگید تاریخ آزمونتون کی بوده و کودوم سنتر آزمون دادید؟
    سلام من ۱۰ دسامبر ایرسافام امتحان دادم و زمان اعتراض هم تا ۴۲ روز بعد از آزمون هست ، در مورد تغییر خود ایرسافام هم میگه عجیبه و تغییر به این زیادی تا حالا نداشتن

Junior Member

سلام. من 10 دسامبر 2016 امتحان داده بودم دانشگاه آزاد. رايتينگ بر خلاف انتظاري كه داشتم 5.5 شدم و واقعا زير 7 اصلا حدس نميزدم. 3 هفته پيش اعتراض زدم و ديروز از مركز آزمون دانشگاه آزاد باهام تماس گرفتن و گفتن كه نيم نمره به رايتينگم اضافه شده يني شده 6. خيلي كمتر از چيزيه كه حدس ميزدم اما خدا رو شكر كه به اون حد نصابي كه ميخواستم رسيد.

ميخواستم عرض بكنم كه دوستاني كه در حد نيم نمره اونم فقط در يكي از اسكيل ها كم دارند با اميد اعتراض بزنن. اما تغيير بيشتر از نيم نمره تقريبا محاله. همچنين با حوندن نظرات دوستان ديگه به اين نتيجه رسيدم كه نمره هاي بالاي 6 هم احتمال تغييرشون نزديك به محاله. بيشترين آمار تغيير براي نمره 5.5 هست.

Junior Member

سلام دوستان من ۱۰ دسامبر امتحان دادم ۲ هفته پیش جواب اومد که اعتراضم برای رایتینگ از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر کرده زنگ زدم ایرسافام گفتن هر وقت خواستی بیا کارنامه ات را بگیر پولم رو هم ۵ روزه پس دادن بعد از ۱۲ روز رفتم کارنامه بگیرم گفتن نمیتونن نمره رو از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر بدن و به IDP ایمیل می زنن الان بعد از دو روز میگن اشتباه شده بوده و خطای انسانیه و نمره ات ۵.۵ هست من نامه IDP رو هم دارم اما میگن ارزشی نداره و اشتباه شده، با و روانم بازی کردن تمام کارهام رو برای مهاجرت شروع کردم ۴ میلیون پیش پول وکیل دادم همش هیچ فقط میگن ببخشید اشتباه شده تازه ما لطف میکنیم ۴۳۰ تومان اعتراض رو که ریختیم به حسابت پس نمی گیریم دارم تا مرز خود کشی میرم نمی دونم می تونم شکایت کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان
    من 15 دسامبر ایرسافام امتحان دادم و روی رایتینگ اعتراض زدم و بعد تقریبا 3 هفته امروز جواب تغییر از 5.5 به 6 برام اومد.
    آیا برگه نتیجه هم دوباره برام صادر میشه؟ کی فرم نتیجه جدید رو میتونم بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R11293032 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ۱۰ دسامبر امتحان دادم ۲ هفته پیش جواب اومد که اعتراضم برای رایتینگ از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر کرده زنگ زدم ایرسافام گفتن هر وقت خواستی بیا کارنامه ات را بگیر پولم رو هم ۵ روزه پس دادن بعد از ۱۲ روز رفتم کارنامه بگیرم گفتن نمیتونن نمره رو از ۵.۵ به ۷.۵ تغییر بدن و به IDP ایمیل می زنن الان بعد از دو روز میگن اشتباه شده بوده و خطای انسانیه و نمره ات ۵.۵ هست من نامه IDP رو هم دارم اما میگن ارزشی نداره و اشتباه شده، با و روانم بازی کردن تمام کارهام رو برای مهاجرت شروع کردم ۴ میلیون پیش پول وکیل دادم همش هیچ فقط میگن ببخشید اشتباه شده تازه ما لطف میکنیم ۴۳۰ تومان اعتراض رو که ریختیم به حسابت پس نمی گیریم دارم تا مرز خود کشی میرم نمی دونم می تونم شکایت کنم
    سلام. چقدر ناراحت كنندس واقعا اينقدر IDP بي نظم و قانونه؟؟ آخه همچين اشتباهي چطور پيش مياد؟5.5 و 7.5 ؟؟؟ كاري هم نميشه كرد متاسفانه

Junior Member

سلام. چقدر ناراحت كنندس واقعا اينقدر IDP بي نظم و قانونه؟؟ آخه همچين اشتباهي چطور پيش مياد؟5.5 و 7.5 ؟؟؟ كاري هم نميشه كرد متاسفانه
    متاسفانه اینقدر بی نظمن که حتی یه عذر خواهی ساده هم نکردن امروز یه سرتیفیکیت جدید دادن که نمره ۵.۵ هست نه ۷.۵ تو این ۲ ماه با اعصاب و زندگی من بازی کردن من قبلا فکر میکردم ایران بی قانون الان فهمیدم اونجا بدتره

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    ببخشيد دوست عزيز!!!!! منظورم ٧ ژانويه بود ،اشتباه تايپي بود.ممنونم از غلط گيري دقيقتون!
    سلام مي خواستم بدونم راسته از وقتي رفته اونور صحيح بشه سخت تر شده؟ من نمرم شده
    R9 L8.5 S 7.5 W6
    اصلا باورم نميشه وايتينگ من ٦ باشه من در حد ٧ بودم