صفحه 166 از 199 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوست عزیز حق داری، کاملا ناراحتیت قابل درکه، خارج از ایران هم نظم و قانون با انواع و اقسام ترفندای قانونی دور زده میشه، طوری آچمزت میکنن که سر از هیچیش در نمیاری
    تنهایی که خوب سر در آوردم اینه که آزمون آیلتس کاملا بی نظم و سلیقه ای است بعد از ۲ ماه امید و اینکه زبان هم فراره و آدم فراموش میکنه می فرمایند اشتباه شده و بس یعنی اوج وقاحت

سلام به همگی
    ژانویه 2017 آزمون جنرال ایرسافام رو امتحان دادم، L:7.5, R:7.5, S:7.5,W:6.5، می خوام رو رایتینگ اعتراض کنم چون فقط نیم نمره میخوام، با وجود اینکه نمیتونم بگم رایتینگمو عااااالی نوشتم، لطفا راهنماییم کنید

به منم 5/5 دادن در حالي که رايتينگم هفت بود. ايميل زدم به آي دي پي و هرچي تونستم زير سوال بردمشون.گفتم منبهتريندانشگاه اپلاي گرفتم اونموقع به راحتي داريد با سرنوشت مردم و ايراني ها بازي ميکنيد. با خونسردي جواب داد اعضاي ما متخصص هستن به نظر منبياين يه گروه تشکيل بديم و به انگلستان ايميل بزنيم و اعتراض کنيم.از سازمان سنجشم بخواهيم قطع همکاري کنه با استراليا. هرکي موافقه بياد کانال تلگرام ايجاد کنيم صحبت کنيم. نامردا قيمت اعتراض و مدت پاسخ گوييشم چنان بردن بالاکه نتوني بري سمتش.منکه پول اعتراض نداشتم.نمي دونمم اپلايم نپره خوبه

سلام

من 21 ژانویه آزمون دادم،نمره ی رایتینگم 7 شد، بدون اینکه پایه ی انگلیسی فوق العاده ای داشته باشم و تنها به 4فاکتوری که رایتینگ براساس آنها تصحیح می شود دقت کردم و رایتینگم را نوشتم.

ممکن است برای برخی مشکل پیش آمده باشه و صمیمانه امیدوارم مشکلشان برطرف شود.

اما خطاب به دوستانی که میخواهند آزمون بدهند، دقیقا متوجه بشوید که 4 بخش مختلف رایتینگ که نمره ی شما بر اساس آن 4 فاکتور محاسبه میشود چیست و از شما چه می خواهد و به هیچ وجه نگران نباشید و مضطرب نشوید و با رعایت این اصول به راحتی میتوانید نمره ی دلخواهتان را کسب کنید.

فراموش نکنید که یک فرد بریتانیایی Native اگر نداند دقیقا در آیتلس از او چه میخواهند امکان ندارد بتواند 9 شود.
    آیلتس آزمون سنجش مهارت شما در زبان است نه صرفا دانش زبان شما
    یک نفر ممکن است مدال المپیاد ریاضی داشته باشد و در کنکور درصد پایینی بزند.چرا؟ چون "مهارت" و "شیوه" ی چگونگی سوالات در کنکور را نمیداند.آیلتس هم دقیقا همین است.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من هم ٢١ ژانويه ايرسافام امتحان دادم
    نتيجه o:7.5 w:6.5 s:7 l:8.5 r:8.5
    اين در حاليه كه هم تمام موارد يك رايتينگ خوب رو رعايت كردم. تسك ١ رو خيلي خوب نوشتم. تسك ٢ با اينكه سوال افتضاح بود خوب نوشتم و واقعاً باورم نميشه كه ٦.٥ شده باشم.
    ٥ ماه قبل با اينكه نصف اين بار هم نتونسته بودم بنويسم رايتينگ ٦ شدم !!!
    امكان نداره اين همه بهتر نوشته باشم ولي باز ٦.٥ شده باشم.
    فقط ٢ ماه collocation ها رو تمرين كردم و نزديك به ٥٠ رايتينگ نوشتم و كلي گرامر و ... تمرين داشتم كه دفعه قبل نداشتم
    .
    جالب اينه با كسي در موردش حرف زدم و بهم گفت چون موقع ثبت نام دليل امتحان دادن رو مهاجرت زدم حالا حالاها نميتونم ٧ بگيرم
    اينكه چقدر حقيقت داشته باشه رو نميدونم ولي نميتونم هم باور كنم اون رايتينگ ٦.٥ شده باشه.
    نميدونم چيكار بايد كرد ... هر دفعه كلي وقت و پول داره حروم ميشه

به خدا موندم با توجه به حرف دوستان اعتراض بزنم یا نه، نیم نمره میذن نمیدن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (Physics (Micro and Nanotechnology

سلام دوستان، من آزمون جنرال ۳ نوابر را داده بودم و رایتینگم ۵.۵ شده بود، بقیه اسکیل هام ۶.۵، ۶.۵ و ۷ بود واسه همین اعتراض زدم، و امروز واسم میل اومد که نمره‌ام اضافه شده البته چون کار نامه‌ام نیومد است نمیدونم چند شده، الان خوشحالا که اعتراض زدم،

فقط می‌خواستم بگم اگه مطمئنید نمرتن تو رایتینگ و اسپیکینگ کمتر از اونیه که فکر میکردید اعتراض بزنید. من موقع اعتراض خیلی‌ بهم گفتن، جدیداً رایتینگ را بد نمره میدهند و اعتراض نزن، البته اینجا دیدم بعضی‌ از دوستان نمرهاشون زیاد شده بود و دلم رو زدم به دریا.
    من بریتیش کانسیل میلان، ایتالی امتحان داده بودم،
    امیدوارم نمره دلخواهتون را بگیرید که اصلا کار به اعتراض نکشد

دوستان اعتراض زدم، برام دعا کنید فقط نیم نمره رو رایتینگ می خوام، L:7.5, S:7.5, R:7.5, W:6.5

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

سلام
    بچه ها یه سوالی داشتم .
    از کجا میشه فهمید که اعتراضمون به دستشون رسیده یا نه ؟به کجا باید ایمیل زد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها یه سوالی داشتم .
    از کجا میشه فهمید که اعتراضمون به دستشون رسیده یا نه ؟به کجا باید ایمیل زد ؟
    والا من با خود آی دی پی مکاتبه کردم .حتی خود اون برگه ای که در جواب اعتراضم برام فرستاده بودن رو فرستادم همه رو تایید کردند.گفتند بله درسته این رو ما فرستادیم.من در عرض 3هفته جواب اعتراضم اومد و تغییری هم نکرد متاسفانه