صفحه 167 از 199 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    والا من با خود آی دی پی مکاتبه کردم .حتی خود اون برگه ای که در جواب اعتراضم برام فرستاده بودن رو فرستادم همه رو تایید کردند.گفتند بله درسته این رو ما فرستادیم.من در عرض 3هفته جواب اعتراضم اومد و تغییری هم نکرد متاسفانه
    ممنونم ترانه جان . فکر میکنم کلا 5درصد هم تغییر نکنه فقط پول هدر میره

Junior Member

سلام دوستان من امروز جواب آزمون 11 فوریه ام اومد . L:7.5 R:7 S:6.5 W:5 توی یکی از صفحات این تاپیک خونده بودم که اگه بین دوتا از اسکیل ها بیشتر از دو نمره فاصله باشه خودشون ریوایز میکنن .؟همچین واقعا وجود داره؟؟ در ضمن من تسک 1 رایتینگ رو حدود 70 تا لغت نوشتم . ولی تسک دو رو خووب نوشته بودم . نمیدونم بنظرتون درخواست ریوایز بدم یا نه؟؟ راستش من هر جوری که فکر میکنم اگه تسک 1 رو 4 هم بگیرم باز هم نمره رایتینگ رو زیر 5.5 نمیگرفتم.. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..

نقل قول نوشته اصلی توسط ELNAZ88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز جواب آزمون 11 فوریه ام اومد . L:7.5 R:7 S:6.5 W:5 توی یکی از صفحات این تاپیک خونده بودم که اگه بین دوتا از اسکیل ها بیشتر از دو نمره فاصله باشه خودشون ریوایز میکنن .؟همچین واقعا وجود داره؟؟ در ضمن من تسک 1 رایتینگ رو حدود 70 تا لغت نوشتم . ولی تسک دو رو خووب نوشته بودم . نمیدونم بنظرتون درخواست ریوایز بدم یا نه؟؟ راستش من هر جوری که فکر میکنم اگه تسک 1 رو 4 هم بگیرم باز هم نمره رایتینگ رو زیر 5.5 نمیگرفتم.. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..
    اگر
    تسک 1 4 شده باشید تسک 2 5.5 جمعا میشه 15 که تقسیم بر 3 میشه 5 همین نمره خودتون دیگه

Junior Member

دوست عزیز منظورم از 5.5 اورآل رایتینگ بود نه تسک دو .چون بنظر خودم تسک دو رو خیلی خوب نوشتم.البته اینها همش حدسیات منه و مطمئنا مشکلی بوده که نمره پایین اومده ولی بیشتر سوال من درباره این 2 نمره فاصله بین اسکیلهاست که اگه بیشتر از دو نمره تفاوت باشه خودشون ریوایز میکنن یا نه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام دوستان کسی جدیدا اعتراض نکرده؟ من آزمونم یازده فوریه بود رایتینگ 6 شدم و همون روز اعلام نتایج اعتراض کردم. بهم گفتن 6 الی 9 هفته طول میکشه تا جوابش بیاد ولی 6روز بعد جوابشو بدون تغییر اعلام کردن!!!! کسی تجربه ای داشته تو این مدت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی جدیدا اعتراض نکرده؟ من آزمونم یازده فوریه بود رایتینگ 6 شدم و همون روز اعلام نتایج اعتراض کردم. بهم گفتن 6 الی 9 هفته طول میکشه تا جوابش بیاد ولی 6روز بعد جوابشو بدون تغییر اعلام کردن!!!! کسی تجربه ای داشته تو این مدت؟

منم واسه آزمون ژانویه اعتراض زدم ولی جوابش هنوز نیومده . اینکه بعد جواب 6 روز شمارو دادن خیلی عجبیه! اصن بررسی شده واقعا ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    منم واسه آزمون ژانویه اعتراض زدم ولی جوابش هنوز نیومده . اینکه بعد جواب 6 روز شمارو دادن خیلی عجبیه! اصن بررسی شده واقعا ؟
    واااا
    شما کدوم سنتر آزمون دادین؟ جسارتا نمراتتون چند بود و برای کدوم اسکیل اعتراض دادین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    واااا
    شما کدوم سنتر آزمون دادین؟ جسارتا نمراتتون چند بود و برای کدوم اسکیل اعتراض دادین؟
    عزیزم من سنتر شکوه امتحان دادم . با نهایت بی عدالتی رایتینگ 5 شده بودم . دیروز جواب اعتراضم اومد شدم 5.5 ! خیلی به حال من تفاوتی نکرد. حدودا یک ماهی طول کشید از زمانی که اعتراض زدم تا جوابش اومد

دوستان از وقتی برگه ها استرالیا صحیح میشه رایتینگ 7 یا بالا 7 داشتیم اصن؟معلوم نیست چی بیشتر مهم شده؟

Junior Member

جواب آزمون ٤ مارچ اومد
    ديگه مسخرش رو درآوردن
    ايندفعه نمرهام اينطوري بود :
    ‏L:8 R:7.5 W:7 S:6.5
    خدا ازشون نگذره
    من خيلي اسپيكينگم رو خوب دادم
    دفعه پيش رايتينگ ٦.٥ دادن اين دفعه اسپيكينگ
    مسخره كردن خودشون و مارو بخدا
    دفعه پيش اينطوري بود نمرم:
    ‏L:8.5 R:8.5 W:6.5 S:7

ديگه بميرم هم ايران امتحان نميدم
    اينا همش بخاطر IDP بودن مراكز ايرانيه
    با زندگي آدم دارن بازي ميكنن بخدا
    هر دفعه براي پول يه اسكيل رو كم ميدن كه مجبور باشي آزمون بدي
    با درآمد هفته اي يك ميليارد براي ايرسافام توقع ديگه اي هم نميشه داشت
    با هركي صحبت ميكني حداقل ٤ بار آزمون داده
    هر دفعه هم ٥٠٠ نفر تو سالن هتل استقلال آدم نشسته
    تازه اين رقم بغير از شهرهاي ديگست
    ديگه خودتون درك كنيد كه اين آزمون چه منبع در آمديه براي IDP و ساير مراكز مثلاً معتبر ايراني
    جالب اينه كه دستمون به هيچ جا بند نيست
    چون براي اعتراض به خودشون بايد بهشون پول بديم برابر با نصف پول يك آزمون و دست آخر بعد از ٦ هفته بهت بگن به همين خيال باش و بايد باز امتحان بدي
    چرا هيچ جايي نيست بشه به برگزاري آزمون اعتراض كرد ؟
    الان اين همه اعتراض به آزمون ها رو كسي نيست جوابگو باشه ؟
    چون ايراني هستيم و دستمون از همه جا كوتاهه بايد هر بلايي ميخوام سرمون بيارن ؟
    بخدا نزديك يك ساله دارم زبان ميخونم تازه پايه انگليسيم خيلي خوب بود و سالها با همكار انگليسي زبان كار كردم
    ٢ تا اسكيل ٨.٥ دارم ولي نميزارن نمره لازم رو بگيرم و اين قشنگ واضحه كه برنامست