صفحه 168 از 199 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

ببخشید جواب رو توی ایمیل گفتن یا فقط از طریق پست اعلام کردن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    عزیزم من سنتر شکوه امتحان دادم . با نهایت بی عدالتی رایتینگ 5 شده بودم . دیروز جواب اعتراضم اومد شدم 5.5 ! خیلی به حال من تفاوتی نکرد. حدودا یک ماهی طول کشید از زمانی که اعتراض زدم تا جوابش اومد

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saaed2 نمایش پست ها
    ببخشید جواب رو توی ایمیل گفتن یا فقط از طریق پست اعلام کردن؟
    از سنتر مرکزی که توی خیابون ایران زمینه باهام تماس گرفتن که جواب اعتراضت اومده بیا کارنامه اتو بگیر. یه کارنامه جدید بهم دادن همراه با کارنامه دوتا نامه هم بود . که یکیش توضیح داده بود که بعد از بررسی نمره اتون اضافه شده . و اون یکی هم نمره هام بود و گفته بود که پولتون رو پس بگیرین.
    بعد یه ایمیل هم از خود IDP اومد که گفته جواب اعتراضت اومده و پولتون برگردونده میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ELECTROTECNIC IN TABRIZ UNIVERSITY

سلام من ایرسافام امتحان دادم. نتیجه ازمون 4 MAR من اومد L: 4.5 R:3.5 W:4 S: 5 دادن!!!! اما در کل برای نمره ی که میخوام 0.5 نمره Listening کم دارم(باید 5 بشم) بنظر شما اگه اعتراض بدم امکانش هست نیم نمره رو بگیرم...
    یا اینکه دوباره امتحان بدم؟
    اگه کسی تجربش رو داره لطفا راهنمایی کنه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHOESFAND نمایش پست ها
    سلام من ایرسافام امتحان دادم. نتیجه ازمون 4 MAR من اومد L: 4.5 R:3.5 W:4 S: 5 دادن!!!! اما در کل برای نمره ی که میخوام 0.5 نمره Listening کم دارم(باید 5 بشم) بنظر شما اگه اعتراض بدم امکانش هست نیم نمره رو بگیرم...
    یا اینکه دوباره امتحان بدم؟
    اگه کسی تجربش رو داره لطفا راهنمایی کنه..
    لسنینگ بخشی نیست که با اعتراض بشه بهش خیلی امیدوار بود چون پاسخ ها کلیدی هست و سلیقه توش دخالتی نداره . با توجه به بقیه نمراتتون فکر نمیکنم اشتباه خاصی هم اتفاق افتاده باشه. نمره 5 لسنینگ با کمی تمرین بدست میاد پس به نظر من پولتون رو هدر ندید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    لسنینگ بخشی نیست که با اعتراض بشه بهش خیلی امیدوار بود چون پاسخ ها کلیدی هست و سلیقه توش دخالتی نداره . با توجه به بقیه نمراتتون فکر نمیکنم اشتباه خاصی هم اتفاق افتاده باشه. نمره 5 لسنینگ با کمی تمرین بدست میاد پس به نظر من پولتون رو هدر ندید.
    حق با شماست اما موضوع اینه که با توجه به نحوه امتیاز دهی توی سایت IDP خود نیم نمره توی امتیاز دهی سلیقه ای هست برای همیین میخوام اعتراض بدم
    امامن Writing رو مطمنم بیشتر از همه بهم کم دادن چون از همه بهتر نوشتم.
    حالا اگه برای Writing هم اعتراض بدم امکان اینکه توی هر دو اسکیل ریوایز بشه هستش یا معمولا فقط نمره یک اسکیل اضافه میشه؟؟چون من فقط به نمره Listening الان احتیاج دارم اما از طرفیم حداقل اینطوری پولم هدر نمیره
    نمیدونم نظر شما چیه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHOESFAND نمایش پست ها
    حق با شماست اما موضوع اینه که با توجه به نحوه امتیاز دهی توی سایت IDP خود نیم نمره توی امتیاز دهی سلیقه ای هست برای همیین میخوام اعتراض بدم
    امامن Writing رو مطمنم بیشتر از همه بهم کم دادن چون از همه بهتر نوشتم.
    حالا اگه برای Writing هم اعتراض بدم امکان اینکه توی هر دو اسکیل ریوایز بشه هستش یا معمولا فقط نمره یک اسکیل اضافه میشه؟؟چون من فقط به نمره Listening الان احتیاج دارم اما از طرفیم حداقل اینطوری پولم هدر نمیره
    نمیدونم نظر شما چیه؟؟
    تا جایی که من میدونم شما وقتی اعتراض میزنید همه بخش ها مجدد بررسی میشه و نیاز نیست جداگانه اقدام کنید. البته مطمئن نیستم...
    بخش اول صحبتتون من اطلاعی ندارم ولی فکر میکنم برای هر امتحان محدوده نمرات مشخص باشه. تصمیم قطعا با خودتونه ولی معمولا رو لسنینگ و ریدینگ اعتراض نمی زنند

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم شما وقتی اعتراض میزنید همه بخش ها مجدد بررسی میشه و نیاز نیست جداگانه اقدام کنید. البته مطمئن نیستم...
    بخش اول صحبتتون من اطلاعی ندارم ولی فکر میکنم برای هر امتحان محدوده نمرات مشخص باشه. تصمیم قطعا با خودتونه ولی معمولا رو لسنینگ و ریدینگ اعتراض نمی زنند
    شما وقتی اعتراض میزنید مشخص میکنید به کدوم اسکیل ها اعتراض دارید. بنابراین موقع اعتراض میتونید فقط رایتینگ و یا همه رو انتخاب کنید.
    در مورد لیسنینگ و ریدینگ خیلی بعیده که تغییری تو نمرتون ایجاد بشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من 4 مارچ ایرسافام امتحان جنرال داده بودم و رایتینگم 6.5 شده بود، اعتراض کردم که بعد از سه هفته جوابش اومد و نمره ام شد 7، پس حتما اگه لنگ نیم نمره هستین اعتراض بزنین و به حرف بقیه که می گن اعتراض بی فایده اس گوش ندین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elchin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 4 مارچ ایرسافام امتحان جنرال داده بودم و رایتینگم 6.5 شده بود، اعتراض کردم که بعد از سه هفته جوابش اومد و نمره ام شد 7، پس حتما اگه لنگ نیم نمره هستین اعتراض بزنین و به حرف بقیه که می گن اعتراض بی فایده اس گوش ندین
    سلام

منم رايتينگم 6.5 شد اعتراض زدم اما هنوز جوابي نيمومده بعد از 4 هفته . منم لنگ نيم نمره هستم . به شما چي جوري خبر دادن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elchin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی از اینکه امیدوار کردید فقط میشه بگید چطوری بهتون ج دادن؟مستقیم از IDP ایمیل اومد براتون یا ایرسافام؟بعد چطوری پیگیری کردید برای رپورایز جدید؟