صفحه 171 از 199 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام وقت بخیر

من شنیدم از 15 جولای به بعد اوضاع رایتینگا خیلی بهتر شده. دوستایی که تو این تاریخ امتحان دادن، لطفاً اگه جواباتون گرفتین اعلام نظر بفرمایین. آیا نمره هاتون تو رایتینگ بهتر شده؟

Junior Member

دوستان سلام
    من طی سال گذشته ۴ بار امتحان آیلتس دادم و به جز رایتینگ بقیه اسکیلهام بین ۷ تا ۸.۵ در نوسان بود و حتی یه بار ریدینگ ۹ شدم. کلا رایتینگم در سطح ۶.۵ موند. یه بار هم اعتراض دادم که بی نتیجه بود. کلی تحلیل شنیدم که ایراد از خودته و رایتینگ تفاوتی نکرده و حتی چنتا از دوستان نمونه رایتینگ خواستن که بگن مشکل کجاست!!!! بعد فهمیدم که مشکل منو خیلیا دارن ! موضوع اینه رایتینگ سنترهای ایرانی سخت نمره داده میشه و من فرصت و پول زیادی از دست دادم. اگر قصدتون مهاجرته و تمام اسکیلها ۷ میخاین کلا آیلتس idp ندین. بریتیش کانسیل رو نمیدونم. آزمونهای دیگه مثل تافل شاید شانس بیشتری داشته باشین. برای همگی آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    من امروز جواب امتحانم رو گرفتم (اس ام اسی) : L:7 R:8 W:5.5 S:7

واقعاً نمره رایتینگم غیر عادی بود. به نظرم بهترین اسکیلم تو امتحانی که دادم رایتینگ بود ولی نتیجش باورنکردنیه برام.

عزیزانی که امتحان دادن تو این تاریخ لطف می کنند نتیجشون رو اینجا بنویسن. ممنون

Junior Member

سلام دوست عزیز. منم ریتینگم 5.5 شده. واقعا شوکه شدم. اصلا باورم نمی شه. به نظر خودم خیلی بهتر این نمره نوشه بودم. IDP اولین بارمه، همیشه بریتیش کانسیل داده بودم. نمی فهمم اصلا چه جوری اصلاح شده. من ایرسافام امتحان داده بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. منم ریتینگم 5.5 شده. واقعا شوکه شدم. اصلا باورم نمی شه. به نظر خودم خیلی بهتر این نمره نوشه بودم. IDP اولین بارمه، همیشه بریتیش کانسیل داده بودم. نمی فهمم اصلا چه جوری اصلاح شده. من ایرسافام امتحان داده بودم.

انگار جدیدا به همه 5.5 میدن. بفقیه نمرهاتون تو اسکیلای مختلف جند بوده؟ من هم 3 اگوست دادم ایلتس تهران هنوز نمره انم نیومده. شما اولین بارتون بوده؟

Junior Member

نه اولین بارم نبوده. ولی این سری واقعا نمره هام شوکه شدم. L=7, R=6, W=5.5, S=6.5

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    نه اولین بارم نبوده. ولی این سری واقعا نمره هام شوکه شدم. L=7, R=6, W=5.5, S=6.5

می تونین اعتراض بزنین بودن کسانی که با اعتراض اسبیکینگ و رایتینگشون بیشتر شده.

Junior Member

من امروز اعتراض دادم؛ هرچند بعید میدونم تاثیری بکنه.

به نظرتون اگه بریتیش کانسیل بهتره برم یه کشور دیگه امتحان بدم. چون بعید میدونم اینجا هر کاری ام بکنم 5.5 رو 7 بتونم بکنم!

Junior Member

آقا وحید من به رایتینگ ۶.۵ اعتراض زدم و نتیجه ای نداشت (l8.5 s8 r8 ) وقتتونو تو ایران تلف نکنید. کاری که من کردم و الان پشیمونم. متاسفانه تحت تاثیر کلی گویی یه سری دوستان که تصحیح رایتینگ فرقی نکرده و... قرار گرفتم و ۴ بار آزمون دادم. به فرض که آزمون idp و بریتیش کانسیل فرقی نداره شما گزینه دوم رو انتخاب کنید.

Junior Member

سلام دوستان، من این سوالم رو توی دو تایپک مربوط به ازمون ایلتس نوشتم ولی انگار کسی دلیلی نمیبینه که جواب بده امیدوارم اینجا جوابم رو بگیرم ،،، مدتیه که اکثریت دوستان فروم اعتراض میکنن که بخش رایتینگ ایلتس سخت شده و نمیشه نمره معمولی(یا حقت رو) گرفت و هی رو نمره 5.5 و بعضی وقت ها 6 تاکید دارند که به همه میدن، خب دوستان یه لطف بکنید کسانی که ازمون شرکت کردن و هی میان میگن من 5.5 یا 6 شدم و حقم نبود بیان توی یک تایپک (جدید و یا موجود) اون essay هایی که نوشتن در ازمون اصلی یا حداقل نزدیک به اون رو بگذارند ، اصلا اونهایی که امتحان نداند ببینن شماها چی نوشتید مگه 5.5 دادند و وجدانن همون رو بزارید و یا نزدیک به اون ساختار و کسی اینجا نه شما رو به اون صورت میشناسه و نه چیز عجیبیه که نمره کم گرفتید و عیب و زشت نیست و به ماها که هنوز ازمون ندادیم کم استرس وارد بشه که من هر چی که باشم کم میگیرم به خدا ثوابم داره. و گفتن اینکه فقط کم گرفتید به کسی کمک نمیکنه شاید یکی از ماهایی که ازمون ندادیم سطحمون خیلی خوب باشه ولی با این گفته ها و ندیدن متن رایتینگ ها ازمون رو خراب کنه پس لطف کنید اگه میشه وقتی مییاد اعتراض میکنید کم شدید یکم زخمت بکشید و متن رایتینگتون(حالا خیلی دقیق هم نه) رو هم بنویسید ،،،، خیلی ممنون اگر این تقاضام رو جدی بگیرید و در ضمن بنده اصلا شخصا منظورم اینجا کسی خاص نیست و کلی دارم میگم و از همه تقاضا دارم