صفحه 172 از 199 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام به دوستان.
    خواهر من 3 aug ازمون داده موسسه ایرسافام. حالا نمره ها اعلام شده ولی نمره خواهرم نمیاد. با موسسه که تماس گرفتیم اول گفتن که ی نمره ات خیلی خوب شده مرکز داره بررسیش میکنه. مجدد که تماس گرفتیم گفتن تو برگه رایتینگت رو بالا پایین نوشتی تصحیحش زمان می بره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا هم میگن برا هفته بعد ی جا خالی برات میذاریم بیا دوباره آزمون بده (هزینه هم مجدد بده)!!!!!!!!!!
    در صورتی که اگه تخلف از سمت ایشون باشه اصلا اجازه شرکت در آزمون رو نباید داشته باشه. کسی پیشنهاد یا نظری نداره. احتمال خیلی زیاد باید نمره 8 رو هم گرفته باشه چون سری قبل دوتا 8 یک 7 و یک 6.5 داشت.

Junior Member

خواهش میکنم کسانی که اعتراض زدن به سوالم جواب بدن. این درسته که وقتی نمرههارو میفرستن نمره از سیستم خارج میشه؟ من اعتراض زدم خانومه گفت از سیستم خارج میشه تا نتیجه بیاد ولی الن که شماره ام را وارد میکنم هنوز نمرهام هست. خواهشا اگه تجربه داربن بگین

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi333 نمایش پست ها
    خواهش میکنم کسانی که اعتراض زدن به سوالم جواب بدن. این درسته که وقتی نمرههارو میفرستن نمره از سیستم خارج میشه؟ من اعتراض زدم خانومه گفت از سیستم خارج میشه تا نتیجه بیاد ولی الن که شماره ام را وارد میکنم هنوز نمرهام هست. خواهشا اگه تجربه داربن بگین
    یعنی چی خارج میشه ؟ من متوجه نشدم ، من اعتراض زدم و اصلا نرفتم کارنامم رو بگیرم توی سایت هم راستش دیگه نرفتم که ببینم که نمره هام هست یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    یعنی چی خارج میشه ؟ من متوجه نشدم ، من اعتراض زدم و اصلا نرفتم کارنامم رو بگیرم توی سایت هم راستش دیگه نرفتم که ببینم که نمره هام هست یا نه
    یعنی از وقتی که اعتراض میزنین تا وقتی که جواب اعتراض بیاد نمره از سیستم خارج میشه. میخوام بدونم ایا وقتی اعتراض زدین تا قبل جوابش جک کرده بودین نمره را یانه؟ اینجوری میشه فهمید اعتراض را فرستادن یا نه. به من گفت امروز میفرسته ولی هنوز که میرم تو سایت نمره از سیستم خارج نشده. شما کی اعتراض دادین ؟نتیجه اش مشخص شده؟

Junior Member

خواهش میکنم دوستانی که اعتراض زدن جواب بدن. من رفتم اعتراض دادم بهم گفت حتما دیروز میفرسته من میتونم فردا یعنی 2 روز بعد از اینکه گفته میفرستم به idp ایمیل بزنم یا حتما باید 10 روز بگدره ؟ میشه جواب بدین خواش میکنم ایمیلیی هم که میشه برسید از idp که اعتراض رو فرستادن یا نه را میشه بدارین. ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi333 نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوستانی که اعتراض زدن جواب بدن. من رفتم اعتراض دادم بهم گفت حتما دیروز میفرسته من میتونم فردا یعنی 2 روز بعد از اینکه گفته میفرستم به idp ایمیل بزنم یا حتما باید 10 روز بگدره ؟ میشه جواب بدین خواش میکنم ایمیلیی هم که میشه برسید از idp که اعتراض رو فرستادن یا نه را میشه بدارین. ممنون از شما
    سلام دوست عزيز
    به اين آدرس idpieltsaustralia@idp.com ايميل بزنيد. بگيد در چه تاريخي و كدوم سنتر اعتراض داديد. جواب ميدن.
    من اين متن رو فرستادم . شايد كمكتون بكنه.

Dear Sir/ Madam,
    I took IELTS exam on --Date--- and I need to know if my EOR application form has been sent to IDP or not? I sent my form on __Date__ at __Name__ center in Tehran,Iran. My candidate number is -----

Thank you in advance.

Yours Faithfully,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sdeli نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    به اين آدرس idpieltsaustralia@idp.com ايميل بزنيد. بگيد در چه تاريخي و كدوم سنتر اعتراض داديد. جواب ميدن.
    من اين متن رو فرستادم . شايد كمكتون بكنه.

Dear Sir/ Madam,
    I took IELTS exam on --Date--- and I need to know if my EOR application form has been sent to IDP or not? I sent my form on __Date__ at __Name__ center in Tehran,Iran. My candidate number is -----

Thank you in advance.

Yours Faithfully,
    ممنون از جوابتون . سوالم اینه که جند روز بعد از اعتراض میشه ایمیل زد؟ حتما باید 10 روز بشه یا قبلش هم میشه؟

دوستان کسایی ک اعتراض زدن جوابی گرفتن؟ منظورم تا به الان کسی بوده ک جوابی گرفته باشه؟ مخصوصا اسپکینگ؟ من مطمئنم 8.5 میشدم و الان نمره من 8 ـه. آیا کسی تا به الان جوابی گرفته؟ ممنون میشم کسی پاسخ بده
    Don't Give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia136 نمایش پست ها
    تصحيح مجدد در استراليا و تيم خود IDP انجام ميشه. اين نكته رو البته چن باري صحبت كرديم راجبش، فقط در حالتي منطقيه اعتراض بديد كه مطمئن باشين بهتر از نمرتون عمل كردين. من تاحالا نديدم كسي نمرش كم بشه.

ببخشید من یه سوال دارم من هفته قبل اعتراض زدم وبعد یه هفته به استرالیا ایمیل زدم انها هم یک روزه جواب ذلذن ما امروز نتیجه شما را میفرسنسم به مرکز تون جون نهایی شده میگم عجیب نیست یک هفته ایی؟ بعدش هم برام نوشته اگه از مرگزتون خبری نشد حضوری برین؟

Junior Member

نتیجه 9 سپتامبر اومد...باورم نمیشه رایتینگ 5.5 شدم...یعنی 6 می شدم دیگه مشکلی نداشتم...چطو امکان داره اسپیکینگ من 7 باشه و رایتینگم 5.5؟ قبلا میخوندم وضعیت رایتینگ فاجعه شده ولی می گفتم شاید بدبینی هم باشه...ولی قشنگ بهم ثابت شد اینا کمتر از 6 میدن تا شما دوباره مجبور بشی امتحان بدی و پول بگیرن...قشنگ نمره ای میدن که کل ازمون برات هیچ فایده ای نداشته باشه...نمی گم فوق العاده عالی نوشتم...ولی انصافا بهتر از این هم نمی تونستم بنویسم...
    به نظرتون اعتراض کنم؟ نیم نمره فقط رایتینگ میخوام تا از شر ایلتس و این idp خلاص شم!
    الان فقط حس نا امیدی دارم.