صفحه 173 از 199 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

متاسفانه من هم مشکل شما رو دارم از تمام اسکیلا راضیم جز رایتینگ که مطمئنم 7 میشدم دیگه حداقل 6.5 ولی 6 شدم. اگر 6.5 میشدم اورالم 7 میشد. راتینگو خیلی بد تصحیح میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfar نمایش پست ها
    نتیجه 9 سپتامبر اومد...باورم نمیشه رایتینگ 5.5 شدم...یعنی 6 می شدم دیگه مشکلی نداشتم...چطو امکان داره اسپیکینگ من 7 باشه و رایتینگم 5.5؟ قبلا میخوندم وضعیت رایتینگ فاجعه شده ولی می گفتم شاید بدبینی هم باشه...ولی قشنگ بهم ثابت شد اینا کمتر از 6 میدن تا شما دوباره مجبور بشی امتحان بدی و پول بگیرن...قشنگ نمره ای میدن که کل ازمون برات هیچ فایده ای نداشته باشه...نمی گم فوق العاده عالی نوشتم...ولی انصافا بهتر از این هم نمی تونستم بنویسم...
    به نظرتون اعتراض کنم؟ نیم نمره فقط رایتینگ میخوام تا از شر ایلتس و این idp خلاص شم!
    الان فقط حس نا امیدی دارم.
    سلام دوست عزیز نمره من حدوداً یه ماه پیش اعتراض زدم و درست شد، W 5.5 R 8 L 7 S 7
    رایتینگ با اعتراض 6 شدم.
    ولی این دلیل نمیشه که واسه همه درست بشه از طرفی ام میتونه امیدوارکننده باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_771 نمایش پست ها
    متاسفانه من هم مشکل شما رو دارم از تمام اسکیلا راضیم جز رایتینگ که مطمئنم 7 میشدم دیگه حداقل 6.5 ولی 6 شدم. اگر 6.5 میشدم اورالم 7 میشد. راتینگو خیلی بد تصحیح میکنن.
    بله قبلا خونده بودم و شخصا باور نمیکردم اینقدر سخت گیری باشه...به خدا ما شکسپیر نیستیم!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز نمره من حدوداً یه ماه پیش اعتراض زدم و درست شد، W 5.5 R 8 L 7 S 7
    رایتینگ با اعتراض 6 شدم.
    ولی این دلیل نمیشه که واسه همه درست بشه از طرفی ام میتونه امیدوارکننده باشه
    ممنون وحید جان منم فردا میخوام اعتراض کنم ، بشه 6 قشنگ زندگی رو افتادم جلو! دیگه ایلتس واقعا خستم کرده...امیدوارم منم بیام اعلام کنم 6 شده چند هفته دیگه...امیدوارم...

به نظر من این رایتینگ که میگن بد تصحیح میشه واقعا جو هست. بنده امتحان 9 سپتامبر با اینکه ریدینگ ر نتونستم خوب بدم به دلیل اینکه از استرس شب خوابم نبرده بود و اصلا تمرکز نداشتم وبا 40% توانییم رایتینگ نوشتم بازم 6 شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس حقوق جزا - دانشگاه تهران

نه دوست عزیز جو نیست
    شما اگه تمامی تاپیک ها رو بخونید همه دارن از اصلاح بد رایتینگ مینالن
    شما مطمین باش امادگیت 100% هم بود همین نمره ای که الان گرفتید رو میگرفتید نه زیادتر که فکر میکنید با 40 % امادگی خیلی حرکت خوبی زدید.

من اولین رایتینگ عمرمو سر جلسه 9 سپتامبر نوشتم و 6 شدم. فکر کنم حجم متنی که مینویسید خیلی مهمه بچه ها. من واقعا جمله و ساختار خفنی استفاده نکردم. فقططططط خییییلی زیاد نوشتم به شکلی که برگه کاملا پر شد و بر اساس ساختار استاندارد و منسجم نوشتم.
    امیدوارم همگی نتیجه مورد نظرتونو بگیرید و من هم ریدینگی که 5 شدم رو 6 بگیرم اینبار :| :/ :'(

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    من اولین رایتینگ عمرمو سر جلسه 9 سپتامبر نوشتم و 6 شدم. فکر کنم حجم متنی که مینویسید خیلی مهمه بچه ها. من واقعا جمله و ساختار خفنی استفاده نکردم. فقططططط خییییلی زیاد نوشتم به شکلی که برگه کاملا پر شد و بر اساس ساختار استاندارد و منسجم نوشتم.
    امیدوارم همگی نتیجه مورد نظرتونو بگیرید و من هم ریدینگی که 5 شدم رو 6 بگیرم اینبار :| :/ :'(
    با تمرکز بیشتر رو تسک 2؟ چون واسه تسک 1 که نمیشه خیلی زیاد نوشت

Junior Member

از اوضاع نمرات رایتینگ چه خبر؟ من که بیخیال آیلتس شدم

Junior Member

پوریای عزیز با این اوصاف احتمالا آزمون بعدی اگه حداقل از ۵۰ درصد تواناییتون استفاده کنین رایتینگ ۷ میشین انشالله. اگه ممکنه اون موقع نتیجه رایتینگتونو اعلام بفرمایید بلکه ما از این جوزدگی خارج شیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس حقوق جزا - دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanirad نمایش پست ها
    پوریای عزیز با این اوصاف احتمالا آزمون بعدی اگه حداقل از ۵۰ درصد تواناییتون استفاده کنین رایتینگ ۷ میشین انشالله. اگه ممکنه اون موقع نتیجه رایتینگتونو اعلام بفرمایید بلکه ما از این جوزدگی خارج شیم
    حرف مفت که مالیات نداره ، بزن بره.
    این دوستمون هم با این حساب ۴۵٪ هم بره سر جلسه ازمون میشه ۶.۵