صفحه 176 از 199 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

بچه ها کسی اینجا آزمون 2 نوامبر رو اعتراض زده؟ من 15 نوامبر به آزمون 2 نوامبر م اعتراض زدم ولی هنوز جوابی نیومده واسم. دوستانی که آزمون این تاریخ (2 نوامبر) رو اگه اعتراض زدن و جواب اعتراض شون اومده لطف کنین و ما رو هم در جریان بزارین... من هم حتما اینجا اطلاع خواهم داد ب محض اینکه نتیجه ی اعتراضم اومد...
    سپاس (:

Junior Member

من که 28 اکتبر بودم بلافاصله هم اعتراض زدم بعد از اعلام نتیجه ولی هنوز مشخص نشده
    به آی دی پی ایمیل زدم گفتن در دست اقدامه و صبور باش

سلام دوستان
    متن های همه رو خوندم و اینطور بود که همه از w ناراضی هستن و بعد از اعتراض اکثرا نیم نمره گرفتن (خوب این خیلی خوبه - مخصوصا اگه نمره اورال تغییر کنه)
    اما طبق شنیده های خودم و صحبت هائی که با چند تا اگزماینر ایرسافام داشتم این نکته ها رو به من گفتن که حالا شاید بدرد شما هم بخوره

1- همه میگن خوب نوشتیم سوال : واقعا روی 4 تا بخش w کار کردیم و خوب نوشتیم ؟ دقت و صحیح بودن گرامر - لغات آکادمیک در سطح نمره ای که میخوایم - مربوط بودن جواب ( بی نهایت مهم و تاثیر گذار) و پیوسته بودن و پوشش کامل سوال در متن آکادمیک و ...
    2- به من گفتن اگر کسی به سوال جواب نده دقیق اما گرامر و لغت در حد 8 هم بنویسه بهش بیشتر از 5.5 نمیدن
    3- کاملا مطمئن بودن که نمی گذارند نمره شما به حدی که میخواید برسه - مگر واقعا عالی بنویسید (دیگه خبری از ارفاق نیست) و با توجه به 3 تا نمره دیگه این رو اینقدر کم میدن که اورال شما خراب بشه و دوباره هزینه کنید
    4- توصیه شون این بود که برای 8 بخونید تا 7 بیارید - یا برای 7 بخونید تا 6 بیارید
    5- توصیه اکید داشتن متن انگلیسی رو طبق اصول جمله بندی و مفاهیم رایج در فارسی ننویسید که مطلقا متوجه نخواهند شد منظور شما رو + کاملا ساده ساده ساده بنویسید انگار برای یک بیسواد دارید چیزی رو توضیح میدید
    6- این کاملا غلط که میگن زیاد نوشتن نمره میاره - به هیچ وجه اینطور نیست (سوال دقیق جواب بدید - گرامر رنج صحیح و خوب - استفاده از لغات آکادمیک غیر رایج و پیچیده در جای صحیح خودش)
    7- چرا بچه های روس - هندی - چینی - مالزیائی (که خودم باهاشون صحبت کردم ) هنوز نمره های 7 و 8 رو راحت میارن ؟ چون اصول رو رعایت می کنن + سازمان سنجش ندارن که دنبال پول شون باشه

خلاصه کلام به شدت برید به جنگ آیلتس با تمام آمادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متن های همه رو خوندم و اینطور بود که همه از w ناراضی هستن و بعد از اعتراض اکثرا نیم نمره گرفتن (خوب این خیلی خوبه - مخصوصا اگه نمره اورال تغییر کنه)
    اما طبق شنیده های خودم و صحبت هائی که با چند تا اگزماینر ایرسافام داشتم این نکته ها رو به من گفتن که حالا شاید بدرد شما هم بخوره
    صحبتهای شما کاملا متین. ولی من امسال نهایتا 1 نفر دیدم که نمره ی 7 اورده باشه در این مهارت. من خودم دفعه ی اول به صورت کاملا رندوم جواب دادم رایتیینگ رو 6 شدم و دفعه ی دوم بعد از کلی مطالعه و به قول شما هدفمند نوشتن نهایتا 5.5 شدم رایتینگ رو.
    واقعا من احساس میکنم رایتینگ اینجوری نمره داده میشه: نمره واقعی شما منهی یک عدد رندوم بین 1 تا 1.5

اگر فرض رو همین بذاریم ... باز هم آوردن اوررال 7 دور از دسترس نیست - به قول یکی از اگزماینر ها اینقدر خوب امتحان بدید که فکر کنن شما 8 میخواید تا روی نمره 7 دادن حساس نشن

Junior Member

سلام دوستان ميشه لطف كنند يه اماري كه ميدونند از كساني كه موفق شدند رايتينگ ٧ بيارند ارايه كنند من سه بار امتحان دادم و هرسه بار ٦٠٥ اوردم سطح رايتينگم هم در هر سه امتحان كاملا متفاوت بود دفعه اول نسبتا بي غلط ووكم نوشتم دفعه دوم اشتباهاتم بيشتر بود اما دفعه سوم واقعا خوب نوشته بودم حداقل خودم ميدونم كه سطح اين سه تا ازمون براي خودم خيلي متفاوت بود ولي هر سه بار يه نمره گرفتم

سلام دوستان،

من 11 نوامبر تو سنتر عصر دین و دانش امتحان دادم و 12 روز بعد جواب آزمونم اومد.
    R: 7
    L: 7.5
    S: 6.5
    W: 5.5

بلافاصله اعتراض دادم (فردای همون روز) و جواب من دو هفته و 5 روز بعد اومد:
    S: 7
    W: 6

Junior Member

ما توی فنلاند آلمان ایران و... امتحان دادیم و نتایج همیشه خنده دار تر از قبل در صورتی که سالهاست داریم با انگلیسی کار و تحصیل میکنی اسکیل هایی که نقش انسانی درش مطرح نیست معمولا 8و 8.5 و اسکیل هایی که نقش انسانی توشون بود 6 تا 7 بوده نتایج

اقا من هم نتیجه ی اعتراضم اومد.
    من 2 نوامبر امتحان دادم. نتایج 15 نوامبر اومد و من همون ساعت اعتراض زدم!!
    نمره ی قبل از اعتراضم:
    O:6.5 L:6.5 R:6 W:5.5 S:7
    نمره ی بعد از اعتراض:
    O:6.5 L:6.5 R:6 W:6 S:7

بچه هایی که میدونن 50 درصد نمره شون اشتباهه و اختلاف بین نمراتشون بالای 2 نمره نیس و رنج نمره ی اشتباهشون بین 5 تا 6.5 هست حتما اعتراض بزنید!

Junior Member

برای اعتراض ، هر اسکیل را باید جدا پول داد یا مبلغی که میدیم کلی هست ؟ من لیسنینگ و رایتینگم را میخوام اعتراض بذارم باید چقدر بدم؟