صفحه 179 از 179 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

دوستان من همین چند روز پیش امتحان دادم و اورال 7 شدم ولی رایتینگ رو بهم 6 دادن، باورم نمیشه، فوق العاده خوب نوشته بودم. انتظار نمره خیلی بالایی داشتم. کلا رایتینگم خیلی خوبه، تو هر کلاس زبانی که شرکت کردم همش نفر اول رایتینگ بودم. چند تا مقاله isi دارم که همشو خودم نوشتم و معمولا همش کامنت مقاله خیلی خوب نوشته شده رو از داورا دریافت میکنم. سر جلسه 20 دقیقه وقت فقط برای ویرایش اضافه اوردم. همه چی رو در نظر گرفته بودم. پاراگراف بندی. گرامر. از نظر ایده مقالم واقعا عالی بود.
    اینم بگم که اسپیکینگ من اصلا در مقایسه با رایتینگم هیچی نیست ولی اسپیکنیگ رو 7.5 گرفتم

کسی اخیرا از اعتراض به رایتیگ نتیجه گرفته؟؟ متاسفانه هزینش هم خیلی بالاست 3500.

از ما که گذشت ولی شما اگر براتون امکان داره و تازه شروع کرید وقتتون رو برای ایلتس تلف نکنید. اخیرا همه دارن pte رو سفارش میکنن
    ویرایش توسط keran : March 25th, 2021 در ساعت 11:11 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    دوستان من؟؟
    ببین، من یکبار رفتم جواب را اینور اونور برگه نوشتم. مسئول جلسه وقتی شنید چی کار کردم، می خواست جمله خاک ‌بر سرت را یواش داد بزنه. خسته بودم، نفهمیدم سمت A و B صفحه کدوم طرفه. آخرش فهمیدم، ولی کی حوصله داره پاک کنه و کپی پیست هم‌ لا موجود. چند شدم؟ شش
    چهار سال بعد رفتم امتحان دادم، قطعا پشت روی برگه را دقت کردم.... چند شدم؟ شش

ببین، تقصیر کریستیانو رونالدوعه، حقوقش بالاست، باسه همین رایتینگ نمره کم میدن که اسپانسر منچستر یونایتد بشن
    شما چه با کپسول اکسیژن و سرم تو دستت بری جلسه، گلوله تو مخت خورده باشه، شیش میشی. چه رفیق هاروکی موراکامی باشی و با ارنست همینگوی رمان مشترک چاپ کرده باشی، آخرش بازم شیش میشی

یاد رستوران دانشگاه می افتم، میگم این گوشت را بده، می ذاره تو ترازو و میگه ۴ شد. ماهی،‌ مرغ، گاو، میگو، قلب جگر هر چی، همه می‌ره رو ترازو و میشه ۴. خب اصلن وزن نکن، ۴ حساب کن، ترازو را بزار‌ تو کمد کثیف نشه
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

برای دوستانی که بعدا اینجا رو می خونن. بایستی بگم که من سیستم اعتراض ایلتس رو امتحان کردم، هزینش در حال حاضر 3.500.000 تومان هست و جواب اعتراض بعد از یک هفته اومد و متاسفانه باید بگم که به حقم نرسیدم.

فقط به طور خلاصه بهتون بگم که ایلتس بدترین ازمون زبانیه که می تونید انتخاب کنید. بازم میگم اگر براتون امکان داره برید سراغ ازمون هایی که تماما کامپیوتری هستند که کسی نتونه حقتون رو پایمال کنه. مثل PTE

تو همین فارم بعضی از دوستان برگشتن و گفتن که ایلتس تبدیل به یه بیزینس شده و هدف پول در آوردن به هر قیمتی هست. متاسفانه تجربه من هم همین بود، بنظر میرسه انگار واقعا غرضی پشت نمره های پایین غیر کامپیوتری ایلتس هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvatan نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان
    به نظر شما مراکز آیلتس کدوم از همه بهتره؟
    من تا حالا امتحان ندادم هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم!
    ممنون
    بهتره در این رابطه اینجا رو ببینید. جواب این سوال روسخت میشه گفت، چون دوستان در مورد مراکز مختلف نظرات متفاوتی دارن. من آیلتس تهران امتحان دادم و خوارزمی وقتی که زیر نظر British Council بود. خوارزمی خیلی بهتر بود. هم کارکنان و هم اگزمینر ها. نحوه برخورد و فضای امتحان و ... کمک میکرد احساس آرامش بیشتری داشته باشم. ولی الان دیگه نمی دونم نحوه برگزاری و بقیه خدمات خوارزمی زیر نظر IDP به چه صورته!