صفحه 180 از 199 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

ممنون از شما.
    من از دوستانی که اینجا هستن و این آزمون رو دادن شنیدم که سلپیپ رو خیلی بد نمره میدن.
    میدونید روال کل اعتراض چقدر طول میکشه؟
    در ضمن من هنوز کارنامه کاغذی دریافت نکردم، میشه همون نمره ای که توی سایت هستش رو پرینت بگیرم و با خودم ببرم؟
    چند روز برای اعتراض وقت دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    ممنون از شما.
    من از دوستانی که اینجا هستن و این آزمون رو دادن شنیدم که سلپیپ رو خیلی بد نمره میدن.
    میدونید روال کل اعتراض چقدر طول میکشه؟
    در ضمن من هنوز کارنامه کاغذی دریافت نکردم، میشه همون نمره ای که توی سایت هستش رو پرینت بگیرم و با خودم ببرم؟
    چند روز برای اعتراض وقت دارم؟
    تا 6 هفته بعد از تاریخ آزمون برای اعتراض وقت دارید ولی حتما باید مدرک اصلی آیلس را که مهر داره عودت بدید. یعنی باید صبر کنید تا کارنامه ی کاغذی و رسمی به دست شما برسه و سپس اون کارنامه را به تست سنتر برگردونید تا اعتراض امکان پذیر بشه.

لینک زیر میگه بعد از ثبت اعتراض معمولا 2 تا 4 هفته طول میکشه که وضع نهایی مشخص بشه ولی دوستان زیادی بودن و هستن که تا 6 هفته هم براشون طول کشیده . از طرف دیگه جای تعجب داره که چطور بعضی دوستان ظرف یک هفته نتیجه ی اعتراض رو دریافت کردن!!

http://idpielts.me/results/request-a-re-mark/

من 24 Feb اعتراض رو ثبت کردم و الان 3 هفته گذشته و چیزی اعلام نشده. البته برای شما که کانادا هستید ، از طریق پست هم میتونید اعتراض بدید و لینک زیر توضیحات کامل رو نوشته. به هرحال شما حضوری هم میتونید برید و اعتراض رو در تست سنترتون ثبت کنید:

https://www.ieltscanada.ca/resultsenquiry

اگر سلپیپ هم مثل آیلتس بد نمره میدن ، پس واقعا عمدا دارن متقاضیان مهاجرت رو آزار میدن، باعث تاسف هست که این رفتار رو از افرادی می بینیم که ادعای حرفه ای گری دارن و کلی کلاس میزارن که آزمون های ما دارای بالاترین استانداردها هستن. ظاهرا تنها جایی که انسان رو آزار میدن، ایران نیست!

سوال دیگه ام اینه که ایا سابقه داشته اعتراض باعث افژایش یک‌ نمره ای بشه یا فقط انتظار هم نیم نمره رو داشته باشم؟
    ایا بررسی مجدد دوباره توی همون موسسه انجام میشه؟
    ایا درسته که در صورتی که نمره اصلاح بشه مبلغ پرداختی برای بررسی مجدد رو برمیگردونن؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    سوال دیگه ام اینه که ایا سابقه داشته اعتراض باعث افژایش یک‌ نمره ای بشه یا فقط انتظار هم نیم نمره رو داشته باشم؟
    ایا بررسی مجدد دوباره توی همون موسسه انجام میشه؟
    ایا درسته که در صورتی که نمره اصلاح بشه مبلغ پرداختی برای بررسی مجدد رو برمیگردونن؟
    1- بله سابقه داشته که 1 نمره هم زیاد شده باشه بخصوص در رایتینگ
    2- در مرکز اصلی و توسط senior examinerها انجام میشه. یعنی تصحیح کنندگان ارشد در مرکزی ترین جای برگزاری (IDP یا British Council)
    3- بله به طور کلی پول اعتراض برگشت داده میشه در صورت هرگونه افزایش در نمرات.

بعلاوه هرگز امکان نداره با اعتراض نمرات کسی کاهش پیدا بکنه و فقط بحث افزایش احتمالی مطرح هستش (قبل از اینکه سوال بعدی رو بپرسی خودم پیش دستی کردم!!).

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با این وضع و شرایط ایلتس دادن تو ایران اصلا فایده نداره.نمی دونم چرا همه یه نامه اعتراضی به یه جایی به غیر از خود مراکز زبان idp نمی نویسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باور بکنین اگر 10 هزار نفر اینکار رو بکنن این همه حق کشی و نامردی نمی تونن بکنن.خطاب ام به اونایی هست که معترض هستن که تعدادشون هم زیاده.یکم از محافظه کاری تون کم بکنید و بیاین این نامه رو بنویسیم .تا کی حق کشی سر دو مهارت اسپیکینگ و رایتینگ؟؟؟؟؟؟؟؟ یه بنده خدایی اینجا گفته بود برای امان ماندن از این حق کشی ها مثلا 7 خودتون رو 6 و 6 خودتون رو 5 تصور بکنین !!!!!!!!!!!!!!! من نمیدونم این حرف واقعا یعنی چی؟ این همه ما دروس مهندسی و طراحی پاس کردیم با مشقت زیاد مقاله isi در اوردیم و معدل خوب اوردیم. همایش شرکت کردیم و سابقه کار داشتیم پس لیاقت مون بالاتر از اینه که سر سودجویی یه سری ادم منفعت طلب 1 الی 2 سالمون هدر بره.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    با این وضع و شرایط ایلتس دادن تو ایران اصلا فایده نداره.نمی دونم چرا همه یه نامه اعتراضی به یه جایی به غیر از خود مراکز زبان idp نمی نویسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باور بکنین اگر 10 هزار نفر اینکار رو بکنن این همه حق کشی و نامردی نمی تونن بکنن.خطاب ام به اونایی هست که معترض هستن که تعدادشون هم زیاده.یکم از محافظه کاری تون کم بکنید و بیاین این نامه رو بنویسیم .تا کی حق کشی سر دو مهارت اسپیکینگ و رایتینگ؟؟؟؟؟؟؟؟ یه بنده خدایی اینجا گفته بود برای امان ماندن از این حق کشی ها مثلا 7 خودتون رو 6 و 6 خودتون رو 5 تصور بکنین !!!!!!!!!!!!!!! من نمیدونم این حرف واقعا یعنی چی؟ این همه ما دروس مهندسی و طراحی پاس کردیم با مشقت زیاد مقاله isi در اوردیم و معدل خوب اوردیم. همایش شرکت کردیم و سابقه کار داشتیم پس لیاقت مون بالاتر از اینه که سر سودجویی یه سری ادم منفعت طلب 1 الی 2 سالمون هدر بره.
    برای اینکه موثر تر باشید من تاپیک درست کردم تا بتونید به آدم هایی جدی تر و پیگیر تر از خودتون اضافه بشید. اونا از قبل سایت درست کردن و دادخواهی رو به سازمان ملل متحد بردن. افرادی از سراسر دنیا در این کمپین حضور دارن:

آزمون IELTS General و کمپین شکایت بین المللی به سازمان ملل متحد

بخواهیم یا نخواهیم همیشه افراد محافظه کاری هستن که به هیچ ظلمی معترض نیستن و حتی بعضاً از خود IDP هم بیشتر تعصب دارن روی IELTS . یه بنده خدایی در همین وبسایت سر پیری به من میگفت که یک نمونه رایتینگت رو بفرست تا ببینم اشکالت چیه که نتونستی 7 بگیری! بعد از گرفتن 29 در رایتینگ تافل و 4 در رایتینگ GRE و چاپ 7 مقاله ISI و داشتن مدرک دکترا و ترجمه 2 کتاب و . . . حالا باید بیام نمونه رایتینگ بفرستم برای یک بزرگواری که غلط های بنده رو در بیاره! انگار در بازار هیچ کتاب معتبری در خصوص نگارش انشای حرفه ای نمونده که ما باید بریم سراغ یک فرد گمنام در فضای مجازی اون هم در ایران!

امان از سودجویی IDP که فضا رو انقدر بی منطق کرده ، این افراد رو رها کنید و به کمپین بالا اضافه بشید تا موثر باشید . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

هم ملحق شدم و هم دلایل ام رو نوشتم و فرستادم.ممنون از اطلاع رسانی تون.ای کاش دوستان هم هر چه زودتر اینکار رو بکنن.راستی چطور میشه متوجه شد که چند نفر ملحق شدن؟و نتیجه چی میشه؟ با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه

بعد از 3 هفته و 3 روز نتیجه ی اعتراض من از ایمیل رسمی تست سنتر (trf@add-ielts.ir) اومد برام. نمره رایتینگ من زیاد شد و متن کامل ایمیل رو براتون میزارم:

Dear Mr XXXXX-XXXX

Thank you for your Enquiry on Results (EOR).

Please find below information relating to your Enquiry on Results (EOR) for the IELTS test.

You requested that the following module/s of the test be re-marked:

Writing
    Speaking

The IELTS test partners adhere to a strict global procedure for the re-marking of all EORs.
    All test papers listed above are remarked independently by IELTS Australia Senior Examiners and Clerical Markers.
    Results are reported in confidence to IELTS Australia.

Please note that results provided by IELTS Australia as a result of this process are final.

The outcome of your remark is as follows:

Writing The band score awarded for this module has changed from 6 to 6.50.

Speaking The band score awarded for this module has remained unchanged.

Your test centre will issue a new Test Report Form with the following band scores:

Listening

8.50
    Reading

9
    Writing

6.50
    Speaking

7
    Overall Band

8

You will not be charged an Enquiry on Results fee.

به قول شاعر «این یک جرعه ی مِی ، کفاف مستی ما نمی کند» . توجه می فرمایید که همچنان نمره ی 7 که نیاز من بود ، داده نشد و به خاطر نیم نمره باید مجدد آزمون بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    بعد از 3 هفته و 3 روز نتیجه ی اعتراض من از ایمیل رسمی تست سنتر (trf@add-ielts.ir) اومد برام. نمره رایتینگ من زیاد شد و متن کامل ایمیل رو براتون میزارم:

Dear Mr XXXXX-XXXX

Thank you for your Enquiry on Results (EOR).

Please find below information relating to your Enquiry on Results (EOR) for the IELTS test.

You requested that the following module/s of the test be re-marked:

Writing
    Speaking

The IELTS test partners adhere to a strict global procedure for the re-marking of all EORs.
    All test papers listed above are remarked independently by IELTS Australia Senior Examiners and Clerical Markers.
    Results are reported in confidence to IELTS Australia.

Please note that results provided by IELTS Australia as a result of this process are final.

The outcome of your remark is as follows:

Writing The band score awarded for this module has changed from 6 to 6.50.

Speaking The band score awarded for this module has remained unchanged.

Your test centre will issue a new Test Report Form with the following band scores:

Listening

8.50
    Reading

9
    Writing

6.50
    Speaking

7
    Overall Band

8

You will not be charged an Enquiry on Results fee.

به قول شاعر «این یک جرعه ی مِی ، کفاف مستی ما نمی کند» . توجه می فرمایید که همچنان نمره ی 7 که نیاز من بود ، داده نشد و به خاطر نیم نمره باید مجدد آزمون بدم
    اصلا کاملا مشخصه دارن با روح و روان ادم بازی میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

از دوستان عزیزی که تو مراکز بریتیش کونسولر امتحان دادن خواهشمندم که نمراتشون رو اینجا بزارن برای مقایسه با IDP .ممنون