صفحه 194 از 199 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام دوستان.
    من ایرسافام امتحان دادم از نمرم هم خیلی ناراضی‌ام (همه مهارتا 6.5 دادن) اعتراض هم دادم.
    سوالی داشتم از خدمتتون: واقعا برگه‌هارو می‌فرستن استرالیا؟ نیاز هست ایمیل بزنم به IDP؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط small_rz نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ایرسافام امتحان دادم از نمرم هم خیلی ناراضی‌ام (همه مهارتا 6.5 دادن) اعتراض هم دادم.
    سوالی داشتم از خدمتتون: واقعا برگه‌هارو می‌فرستن استرالیا؟ نیاز هست ایمیل بزنم به IDP؟
    خیلی ممنون
    نه دوست من برگه ها رو هیچ جا نمیفرستن توی همون دکه شون میمونه. آیلتس ینی بیزینس. بستگی به شانست داره نمره چند بیاری
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

یعنی با این حساب چند روز دیگه یه ایمیل بزنم IDP?

Junior Member

سلام دوستان.
    خیلی ممنون
    میگن که اسکنش رو میفرستن، ولی از صحبت یکی دیگه از دوستان چند وقت پیش همین جا خوندم بر میومد که نه نمیفرستن.
    واقعا همون جور که دوست دیگه مون فرمودند گاو شیرده خوبی شده براشون.

نیاز هست ایمیل بزنم به IDP؟
    بد نیست برای تاییدش باهاشون تماس بگیرید. دقیقا سر همین بود که یکی از دوستان به شک افتادن که نکنه اینا اصلا نمیفرستن اعتراض ها رو (اگه درست یادم مونده باشه)، هر چند خود IDP متهم اصلیه اینجا.

Junior Member Mehdi_1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University

سلام
    من ۱۸ آگوست امتحان دادم در مرکز پروشات. تجربه ی خوبی نبود بخصوص کیفیت صدای پایین در سالن امتحان که در نهایت باعث شد از بلندگو صدا رو پخش کنن. بعد از امتحان که برای شکایت هم زنگ زدم برخورد خوبی نداشتن و انداختن گردن خودم که چرا همون موقع نگفتی. در مورد افزایش هزینه هم از من خواستن مبلغ افزایشی رو پرداخت کنم در حالی که در سایت IDP نوشته بود مبلغ آزمون پرداخت شده. نمره هم اومد و نتایج این شد:
    Listening: 9
    Reading: 7
    Writing: 6.5
    Speaking: 7
    من همیشه Speaking رو ۸ می شدم و راتینگ هم در آزمون ماک ۷ برای همین به هر دو اعتراض زدم و منتظرم تا جواب بیاد. البته یه تحقیقی هم توی نت کردم و توی فروم های هندی ها نکات خوبی دیدم
    مثلا گفته می شه روی بخش Listening و Reading اعتراض فایده نداره و معمولا اعتراض 0.5 نمره بیشتر اضافه نمی کنه هرچند مواردی هم بوده که یک نمره گرفتن. دوم اینکه می گفتن حدود ۲۰ درصد اعتراض ها ثمر داده و در آخر اینکه جواب ها برخی اوقات ظرف دو هفته هم رسیده. بهرحال با این قیمت فعلی اعتراض شاید خیلی غیر منطقی نباشه مخصوصا اگه لنگ نیم نمره باشیم. من نیاز به ۷ در Writing دارم برای مهاجرت کانادا.
    نتیجه که اومد حتما اینجا خبر میدم.

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم از خدمتتون:
    من تو صفحه تماس با ما idpIELTS فرمی و پر کردم مبنی بر اینکه ایا ورقه‌هام فرستاده شده به استرالیا یا نه؟ (چون هرچی از خود ایرسافام پرسیدم جواب ندادن!) در حواب ایمیلم یه ایمیل اتوماتیک اومد:

Thank you. You have successfully submitted your enquiry and it will be forwarded to your local test centre. It will be reviewed and you will be contacted within three working days.

Regards,
    IDP IELTS Middle East

یعتی اینا باز ایمیل و میفرستن ایرسافام؟!!!!!!!!
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم از خدمتتون:
    من تو صفحه تماس با ما idpIELTS فرمی و پر کردم مبنی بر اینکه ایا ورقه‌هام فرستاده شده به استرالیا یا نه؟ (چون هرچی از خود ایرسافام پرسیدم جواب ندادن!) در حواب ایمیلم یه ایمیل اتوماتیک اومد:

Thank you. You have successfully submitted your enquiry and it will be forwarded to your local test centre. It will be reviewed and you will be contacted within three working days.

Regards,
    IDP IELTS Middle East

یعتی اینا باز ایمیل و میفرستن ایرسافام؟!!!!!!!!
    ممنون
    سلام
    بله دوباره به سنتر فرستاده میشه!!!
    شما یه ایمیل به idpieltsaustralia@idp.com بفرستید ببینید چه جوابی دریافت میکنید.

Junior Member

خیلی ممنون دوست عزیز
    دوستان من و به شک انداختن که برگه‌ها فرستاده نمیشه، منم زنگ زدم به ایرسافام کسی پاسخگو نبود چندبارم ایمیل زدم بازم جواب ندادند واسه همین تصمیم گرفتم به خود idp ایمیل بدم.
    بازم ممنون

دوستان ، در لینک های زیر ، اعتراضات بین المللی علیه آزمون آیلتس راه انداختن . لطفا بررسی کنید اگه روش خوبیه به همه توصیه بشه در این اعتراض شرکت کنند .
    http://www.thefreeschool.education/l...ts-review.html
    https://www.change.org/p/cambridge-s...d-transparency

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamsafarhhh نمایش پست ها
    دوستان ، در لینک های زیر ، اعتراضات بین المللی علیه آزمون آیلتس راه انداختن . لطفا بررسی کنید اگه روش خوبیه به همه توصیه بشه در این اعتراض شرکت کنند .
    http://www.thefreeschool.education/l...ts-review.html
    https://www.change.org/p/cambridge-s...d-transparency
    ممنون که لینک ها رو گذاشتین
    من قبلا امضاشون کرده بودم و برای دوستان هم فوروارد کرده بودم
    به نظرم بهتر از تماشاچی بودن هست