صفحه 196 از 199 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام من سيزده اكتبر امتحان دادم. براي شناخت بيشتر عرض مي كنم مدرس انگليسي، تربيت مدرس انگليسي و آيلتس هستم با پونزده سال سابقه تدريس.
    نتيجه ام L8.5 R9 S8.5 W7 و اوورال 8.5 من از نمره رايتينگ واقعا شوكه شدم در حدي كه مطمئن بودم حتي اشتباه تايپيه، بنده ده سال پيش آيلتس آكادميك رايتينگ شدم 9 و الان هم اين موضوع از نظر روحي اذيتم مي كنه هم حتي نيم نمره بالاتر در رايتينگ امتياز مهاجرت ما رو سه امتياز مي بره بالاتر و واقعا بهش احتياج داريم. من مطمئنم اونجه نوشتم اقلا هشت مي گيره و كار خودم اينه و به همه جزيياتش واقفم، حتي شاگردهاي من بالاتر از اين هم شده گرفتن اون يك نمره تلرانس رو هم مي ذارم براي تركيب استرس امتحان و سختگيري هاي بي جاي احتمالي
    سوالم از شما دوستان اينه كه آيا ايرسافام اعتراض رو جدي مي گيره و از نظر آماري سابقه تغيير نمره زياده يا خير.
    و اينكه ميشه اسكيلهاي ديگه بازبيني نشه، چون الان اوورالم رو به بالا روند شده و نگرانم با اعتراض نكنه كل نمرات دست بخوره
    پيشاپيش ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Galaxxy نمایش پست ها
    سلام من سيزده اكتبر امتحان دادم. براي شناخت بيشتر عرض مي كنم مدرس انگليسي، تربيت مدرس انگليسي و آيلتس هستم با پونزده سال سابقه تدريس.
    نتيجه ام L8.5 R9 S8.5 W7 و اوورال 8.5 من از نمره رايتينگ واقعا شوكه شدم در حدي كه مطمئن بودم حتي اشتباه تايپيه، بنده ده سال پيش آيلتس آكادميك رايتينگ شدم 9 و الان هم اين موضوع از نظر روحي اذيتم مي كنه هم حتي نيم نمره بالاتر در رايتينگ امتياز مهاجرت ما رو سه امتياز مي بره بالاتر و واقعا بهش احتياج داريم. من مطمئنم اونجه نوشتم اقلا هشت مي گيره و كار خودم اينه و به همه جزيياتش واقفم، حتي شاگردهاي من بالاتر از اين هم شده گرفتن اون يك نمره تلرانس رو هم مي ذارم براي تركيب استرس امتحان و سختگيري هاي بي جاي احتمالي
    سوالم از شما دوستان اينه كه آيا ايرسافام اعتراض رو جدي مي گيره و از نظر آماري سابقه تغيير نمره زياده يا خير.
    و اينكه ميشه اسكيلهاي ديگه بازبيني نشه، چون الان اوورالم رو به بالا روند شده و نگرانم با اعتراض نكنه كل نمرات دست بخوره
    پيشاپيش ممنونم
    http://ielts.english.iau.ac.ir/Forms...NEW%202018.pdf
    فرم دانشگاه ازاد که ظاهرا اجازه میده که خودتون انتخاب کنید کدوم قسمت دوباره تصحیح بشه. باید بپرسید ولی احتمال 99% همه جا همینطور هست. در ضمن در قسمت فارسی اشاره شده که تصحیح دوباره توسط idp استرالیا انجام میشه ولی بازم بد نیست با ایرسافام چک کنید. خود من هم یک بار reading اکادمیک را 8 یا 8.5 شدم و چند سال بعد جنرال 7 گرفتم ولی اعتراض نکردم چون باید بری تهران. من هر 2 بار 15-20 دقیقه وقت اضافه اوردم.

Junior Member

پيشاپيش ممنونم
    سلام شما میتونید توی فرم اعتراض تیک بزنید که چه اسکیل هایی بررسی بشه ولی به نظر من اسپیکینگ و رایتینگ رو بزنید چون معمولا نمره بقیه اسکیل ها تغییر نمیکنه،
    نمره به هیچ عنوان کم نمیشه و فقط افزایش داده میشه.
    این که میگم اسپیکینگ رو هم تیک بزنید دو دلیل داره یکیش این که مصحح با شنیدن صدای اسپیکینگ با سطح زبان شما آشنا میشه و دلیل دوم اینه که ممکنه نمره رایتینگ شما تغییر نکنه ولی نمره اسپیکینگ شما نیم نمره هم که زیاد بشه حداقل پول شما رو پس میدن

Junior Member

سلام ممنون از راهنمایی و کمک دوستان.
    پیشنهاد شما مبنی بر تیک زدن دو اسکیل بسیار عاقلانه است و شانس پس گرفتن هزینه رو بالاتر می بره، اتفاقا در مورد اسپیکینگ اعتراض هم دارم و انتظار بیشتر داشتم، اما متاسفانه اگزمینر از همکاران خیلی بانفوذ بنده هستن (شغلم رو عرض کردم) که فکر می کنم زیر سوال بردن نمره‌دهی ایشون در طولانی مدت به ضرر من باشه و متاسفانه با اینکه حس می کنم واقعا حقم بیشتر بود، نمی تونم به نتیجه کار ایشون اعتراض کنم. کلا حس می‌کنم ایشون برای اینکه یک وقت از باب همکاری بهشون خرده‌ای وارد نشه که به آشناشون نمره کامل دادن، کمتر داده اند وگرنه متاسفانه حقم این نبود. خوشبختانه چون مصحح رایتینگ رو نمی‌دونم کی هست، می‌تونم اعتراض بدم (!) وگرنه قاعدتا ایشون هم همکار یا آشنای بنده هستن. اینجاست که میگن خیاط هم در کوزه افتاد.

سلام ممنون از راهنمایی و کمک دوستان.
    پیشنهاد شما مبنی بر تیک زدن دو اسکیل بسیار عاقلانه است و شانس پس گرفتن هزینه رو بالاتر می بره، اتفاقا در مورد اسپیکینگ اعتراض هم دارم و انتظار بیشتر داشتم، اما متاسفانه اگزمینر از همکاران خیلی بانفوذ بنده هستن (شغلم رو عرض کردم) که فکر می کنم زیر سوال بردن نمره‌دهی ایشون در طولانی مدت به ضرر من باشه و متاسفانه با اینکه حس می کنم واقعا حقم بیشتر بود، نمی تونم به نتیجه کار ایشون اعتراض کنم. کلا حس می‌کنم ایشون برای اینکه یک وقت از باب همکاری بهشون خرده‌ای وارد نشه که به آشناشون نمره کامل دادن، کمتر داده اند وگرنه متاسفانه حقم این نبود. خوشبختانه چون مصحح رایتینگ رو نمی‌دونم کی هست، می‌تونم اعتراض بدم (!) وگرنه قاعدتا ایشون هم همکار یا آشنای بنده هستن. اینجاست که میگن خیاط هم در کوزه افتاد.
    دوست عزیز اطلاع دارید که رایتینگ ها در ایران تصحیح می شوند یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH6 نمایش پست ها
    تمام فعالیتها در همون مرکزی که امتحان میدید انجام میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH6 نمایش پست ها
    در ايران تصحيح مي شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط magoori نمایش پست ها
    سلام شما میتونید توی فرم اعتراض تیک بزنید که چه اسکیل هایی بررسی بشه ولی به نظر من اسپیکینگ و رایتینگ رو بزنید چون معمولا نمره بقیه اسکیل ها تغییر نمیکنه،
    نمره به هیچ عنوان کم نمیشه و فقط افزایش داده میشه.
    این که میگم اسپیکینگ رو هم تیک بزنید دو دلیل داره یکیش این که مصحح با شنیدن صدای اسپیکینگ با سطح زبان شما آشنا میشه و دلیل دوم اینه که ممکنه نمره رایتینگ شما تغییر نکنه ولی نمره اسپیکینگ شما نیم نمره هم که زیاد بشه حداقل پول شما رو پس میدن

سلام. همه جا اونطوریه.کلا آیلس انگار یه تجارت شده من باکو و ترکیه هم امتحان دادم.اسپسک معلوم نیست چی میخوان. کم درآمد هم ندارن.

سلام
    من آوریل 2018 ایرسافام اصفهان امتحان دادم، رایتینگ شدم 6.5 که البته با توجه به اینکه خیلی بد امتحان داده بودم، انتظار نمره ی بیشتری هم نداشتم. اما نوامبر 2018 بریتیش کنسیل استانبول امتحان دادم، با اینکه به نظر خودم خیلی خوب نوشته بودم، در کمال ناباوری شدم 6! میخواستم بدونم آیا کسی تجربه اعتراض به رایتینگ این موسسه رو داره و اینکه آیا نتیجه ای میتونه داشته باشه یا نه؟ اون هم با توجه به اینکه من نمره 7 میخوام و مثلا نیم نمره افزایش از 6 به 6.5 کمکی بهم نمیکنه.

Junior Member

سلام من ١ نوامبر تو ايرسافام امتحان اكادميك دادم نتيجم شد L7. R6/5. S6. W5 و اورال ٦ و با توجه به اينكه ريدينگش خيلي خوب بود و خودم انتظار ٧ رو حداقل داشتم و تصميم گرفتم اعتراض بزنم و البته از نظرات دوستان تو همين سايت هم خيلي ايتفاده كردم ا
    اول توضيح بدم كه روند اعتراض زدن اينطوري بود كه كارتامه رو بايد پس ميداديم به موسسه و از توي سايت فرم ال او آي يا همون اعتراض به نتيجه رو پرينت ميگرفتيم و پرش ميكرديم كه ميتونستين هر ٤ اسكيل رو تيك بزنيم كه مجددا بررسي بشه و مبلغ ١،٢٠٦،٠٠٠ تومان هم واريز ميكرديم
    من با توجه به توصيه دوستان تو همين سايت تصميم گرفتم بخاطر رايتينگ اسپيكينگ رو هم تيك برنم چون دوستان با تجربه تر گفته بودن بهتره ممتحن با سطح مكالمه و دانش زباني و تسلطت تا حدودي اشنا بشه و تتثير داره براي رايتينگ در كنار اين دو مهارت من ريدينگ رو هم تيك زدم چون معتقد بودم حتما نمرم مياد بالا
    روزي كه مدارك رو ارسال كردم يك ايميل تاييد بهم وسيد دو روز بعدش يك ايميل ديگه اومد كه گفته بود اطلاعات شما رو فرستاديم براي اي دي پي كه برسي كن و به محض اينكه جواب بدن اعلام ميكنيم بهت ( منظورش برگه امتحاني و صداي ضبظ شده ي اسپيكينگم بود)
    امروز بعد گذشت دقيقا ٧ روز جوابم اومد كه فقط رايتينگ يك نمره زياد شده بود و ريدينگ و اسپيكينگ تغييري نكرده بودند در كل همينش هم براي من خوب بود چون اورالم شد ٦/٥ و تمام اسكيل هام درواقع ٦ به بالا شد
    و توي متن ايميل ازم اطلاعات حساب بانكي خواسته بودن كه مبلغ رو بهم برگردونن
    اميدوارم به دردتون بخوره اين تجريه در هر حال اگر سولاي داشتيد سعي ميكنم بيام سر بزنم چك كنم جواب بدم