صفحه 2 از 199 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ندادن Report اضافي توسط مركز دانشگاه چابهار IELTS Iran

بچه ها اصلا بحث deadline به کنار. من یکی مشکلی ندارم اصلا فرض کنید apply کردیم نتیجه هم گرفتیم ولی حقشو ادم باید بگیره. زیره بار زور من نمیرم. شمارو نمیدونم. منم رفتم دیروز کارنامه اصلیکو بگیرم . گفت 2 هفته دیگه برای کارنامه اضافی تماس بگیر . من تو باغ نبودم چیزی نگفتم. حالا که فهمیدم میخان باز گرون کنن .میگم باید باید باید اون مبلغی که تو سایت در زمان ثبت نام بوده و هست هنوز و زمان گفته شده اجرا بشه .باسه تمام کسانی که با اون شرایط امتحان دادن تا 2 سال بعد برن اعلام کنن اصلا 10000000000000000 باسه کارنامه اضافی یا ادم ثبت نام میکنه یا نه دیگه. مگه نه؟؟؟؟ چرا اخه همش به ما زور میگن؟؟؟ کارشون نه قانونا نه شرعا نه عرفا درست نیستو (البته عرفا تو ایران ازین کارا مشه و طبیعیه . باسه همین بعد از گرون کردن تا 50000 صدای کسی در نیومده خیلی. حالا که میگن اصلا نمیدیم تازه یه صداهایی داره میاد).به هر ترتیب من میگم باید طبق قراری که با ما گذاشتن مثل theran ielts عمل کنن.و السلام.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

من با اعتراض و نوشتن نامه كاملا" موافقم فقط چون در حال حاضر تهران نيستم نميتونم خودم اينكار رو بر عهده بگيرم اميدوارم 1 نفر پيدا بشه كه اينكار رو سامان بده بالاخره همه خدا رو شكر تحصيل كرده هستن و از مديريت بالايي تو همه امور برخوردارن. خدا كنه زودتر اين اعتراض ها به 1 جايي برسه. نماينده سنجش هم يك نظري بده در اين مورد و اينكه داره واسه اين موضوع چه ميكنه ممنون ميشيم همگي
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

مجدد درخواستتون رو با مرکزآیلتس ایران مطرح کنید

ديروز 1 نفر از سنجش زنگ زد و گفت شما اعتراض داشتيد به ندادن ريپورت و پرسيد قضيه چيه. جالب كه از كجا شماره منو آورده بود و ...
    سنجش اينطور كه به نظرم اومد اصلا" در جريان نبود و خبر نداشت كه مركز آيلتس ايران اين قضيه ندادن ريپورت و ... را پيش كشيده.
    فكر ميكردن ما 50 تومان ميديم اونم هزينه پست!!!! در صورتيكه ما فقط 50 تومن ميدم كه 1 ريپورت اضافي بگيريم و هزينه پست هم جدا بستگي داره به كشور مقصدت از 50 به بالا در مياد يعني روي هم براي 1 ريپورت اضافي بايد 100 تومن يا بيشتر بديم. و اگر بخواي 5 جا يا بيشتر بفرستيم خودتون حساب كنيد چقدر ميشه.
    با اين حال كه اينقدر گرونه بازم ميخوان قيمتها رو ببرن بالا. ولي اينطور كه به نظر مياد سنجش هم داره يك تلاشهايي ميكنه حالا باز من امروز كه چهارشنبه است همونطور كه دوست عزيز NOET_Tech_Group پيشنهاد داده 1 تماس با مركز آيلتس ميگيرم نتيجه اش رو همينجا اعلام ميكنم.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نظر من هم همینه که اگر اعتراضی هست مستقیما به مرکز IELTS چابهار اعلام کنیم و از همون جا قضیه رو پیگیری کنیم. فکر میکنم اصل این موضوع از همون جا آب میخوره و مسئولین سنجش در این زمینه مقصر نباشند. صدای ما که انگار به گوش برگزار کنندگان این آزمون در مرکز چابهار نمیرسه پس شاید مسئولین سنجش بتوانند در این زمینه به ما کمکی کنند.
    یادمه 1 ماه پیش که برای دریافت 9 تا ریپورت اضافی به این مرکز مراجعه کردم خانمی اسم و مشخصاتم رو روی یک برگ کاغذ نصفه نیمه نوشت و به مونیتورش چسبوند. تعجب کردم که چطور اینها هنوز یک پایگاه داده سیستماتیک برای یادداشت اسامی بچه هایی که ریپورت اضافی لازم دارند طراحی نکرده اندو با التماس ازش خواستم مبادا این کاغذ رو گم کنید . چون اعتمادی بهشون نداشتم فردا دوباره تلفنی تماس گرفتم این بار خانم دیگری به من گفت که ما دیگه درخواست هامون ایمیلی شده (به فاصله یک شب) و باید با ایمیل سفارش بدید، در خواست حضوری نمیپذیریم!!!! دوباره ایمیل زدم ، اسم و مشخصاتم رو برای دریافت ریپورت اضافی یادداشت کردم جالبیش اینه که همون شب ایمیلی دریافت کردم حاکی از این که برای سفارش ریپورت اضافی باید حضورا مراجعه کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    این بار واقعا عصبانی شدم و شرح ماجرا رو طی ایمیل مبسوطی بهشون دادم که با کمال تعجب موفقیت آمیز بود و نوشته بود your rquest is under consideration. خلاصه من همون یک ماه پیش هم برای دریافت این ریپورت مکافاتی کشیدم .
    به نظر من کمی شدت عمل لازمه. پیشنهاد میکنم این روند اعتراضات رو تا زمان به نتیجه رسیدن ادامه بدیم.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

از سازمان سنجش با من هم تماس گرفتند و جویای جزئیات این مساله شدند. پیگیری های سنجش در این زمینه جای قدردانی و تشکر داشت.
    اما متاسفانه تماس تلفنی دوبارتون ما رو از شما هم نا امید کرد آقای NOET_Tech_Group
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    از سازمان سنجش با من هم تماس گرفتند و جویای جزئیات این مساله شدند. پیگیری های سنجش در این زمینه جای قدردانی و تشکر دارد.
    اما متاسفانه تماس تلفنی دوبارتون ما رو از شما هم نا امید کرد آقای NOET_Tech_Group
    امیدتون به خدا باشه. درست میشه ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_Tech_Group
    دوست خوبم به جاي اينكه تنها اميدمون به خدا باشه بهتر نيست ميديريت رو تو كارهامون ترويج بديم؟
    بي ترديد برگزاري آزمون آيلتس توسط ايران با همكاري سنجش و دانشگاه چابهار كاري درخور تقدير هست ولي چقدر خوب ميشه
    كه با نظم و ساماندهي بيشتري انجام بشه. آخه دوستان كدوم مركز آيلتس وجود داره كه بگه ريپورت تا اطلاع ثانوي نميدم؟!!
    نامه نگاري با مركز اصلي آيلتس در لندن مطمئن باشيد كار سختي نيست كافيه چند نفر ايميل بزنيم ماشالا همه زبانا خوب Writing هم خوب نمره گرفتيم ازش
    اينجا استفاده ميكنيم. ولي نميخوايم باعث بشه ايران محروم بشه يا عواقب بدي داشته باشه
    پس به جاي اميدواري تنها بهتر اين مسئله با جديت بيشتر پيگيري بشه.
    راستي از صبح هر چي زنك ميزنم دفتر دانشگاه چابهار (مركز آيلتس) يا مشغوله يا صداي نوار مياد و وقتي قراره به اپراتور وصل بشي بوق مشغولي ميخوره!!!!
    همچنان در حال تلفن زدنم خبري شد همين جا ميگم

من که هنوز میگم به سنجش نامه رسمی بزنیم . اگر جواب نداد . میزنیم به لندنو محروم هم شدیم به جهنم. از سوء اسفاده ی بعضی ها بهتره .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_Tech_Group
    امید ملت ایران همیشه به خداست!!!! بعدش چی؟؟

TO Nafas:

شما متوجهی این "به جهنم "ای که گفتید چقدر به ضرر خیلی از دوستان خودتون خواهد بود؟ نتیجه ی این قصور چابهار نباید محروم شدن ایران باشه!