صفحه 26 از 199 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

پیش فرض پاسخ : اعتراض از مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabakh64 نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که در امتحان آیلتس 10ام مارچ 2012 در مرکز ایران آیلتس شرکت نموده اند:
    با سلام

همانطور که اطلاع دارید مرکز مذکور به دلیل برخی مشکلات مانند تاخیر زیاد در برگزاری آزمون، تعداد بالای شرکت کنندگان و ... از کیفیت بسیار پایینی در اجرای آزمون برخوردار بود و این مشکلات باعث عملکرد پایین ما (و بالاخص کسانی گردید که بسیار به نمرات بالای 7 نیاز داشتند) گردید. از شما دوستان عزیز خواستاریم که به صورت محترمانه مشکلات آزمون را نوشته و برای ایمیل بریتیش کانسیل ارسال نمایید تا در مساعدت ما برای نمره دهی تاثیر مضاعف داشته باشد. ایمیل های های مربوطه:
    ielts@CambridgeESOL.org, ielts@britishcouncil.org, ielts@ieltsintl.org

گروهی از شرکت کنندگان امتحان آیلتس 10ام مارچ 2012
    من ایمیل زدم هم به ielts@bite.ac.uk و هم به بریتیش کانسیل لطفا بقیه هم بزنند تا دیر نشده. سه ساعت ما رو تو سرما نگه داشته بودن و سه بار امتحانمون 18 فوریه رو به تاخیر انداختند
    God does not play dice
    Albert Einstein

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

سلام دوستان...
    من امروز شوکه شدم! سر این امتحان آیلتس 10 مارس:
    1- به بریتیش کانسل ایمیل زدم و از شرایط امتحان شکایت کردم و ... و صبح بهم جواب دادن که ما مسئول برگزاریش نبودیم و از مراکز دیگه سوال کنید...
    2- به اینترنشتال هوس دوباره این ایمیل رو زدم و اونها هم گفتند ما مسئول برگزاریش نبودیم و نامه شما را برای پیگیری به آیلتس ایران و بریتیش کانسل فوروارد میکنیم!
    3- به محض اینکه این جواب برام اومد دیدم در سایت سنجش پروفایلم رو پاک کردن ولی اسمم هنوز در لیست مصاحبه شنبه هست!
    4- به تمامی مراکز ایمیل زدم و موضوع رو اطلاع دادم و درخواست کردم که بگن که اصلا این امتحانی که دادیم درسته و آیلتس اطلاع داره یا نه! ولی هیچ خبری نیست
    فکر کنم در اصل قضیه مشکل هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط katy1868888 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من امروز شوکه شدم! سر این امتحان آیلتس 10 مارس:
    1- به بریتیش کانسل ایمیل زدم و از شرایط امتحان شکایت کردم و ... و صبح بهم جواب دادن که ما مسئول برگزاریش نبودیم و از مراکز دیگه سوال کنید...
    2- به اینترنشتال هوس دوباره این ایمیل رو زدم و اونها هم گفتند ما مسئول برگزاریش نبودیم و نامه شما را برای پیگیری به آیلتس ایران و بریتیش کانسل فوروارد میکنیم!
    3- به محض اینکه این جواب برام اومد دیدم در سایت سنجش پروفایلم رو پاک کردن ولی اسمم هنوز در لیست مصاحبه شنبه هست!
    4- به تمامی مراکز ایمیل زدم و موضوع رو اطلاع دادم و درخواست کردم که بگن که اصلا این امتحانی که دادیم درسته و آیلتس اطلاع داره یا نه! ولی هیچ خبری نیست
    فکر کنم در اصل قضیه مشکل هست!
    سلام
    دقیقاً من هم شرایط شما را داشتم اما فکر کنم اینا ایجوری جواب می دن که به ظاهر ما رو بی خیال کنن اما در اصل این نامه ها تاثیرات مناسب و منطقی را بر نمره دهی آن ها خواهد گذاشت. امید به خدا!

رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

سلام دوستان... من دیگه دارم به این نتیجه میرسم که این امتحاناتی که داره سازمان سنجش میگیره قانونی نیست. در زیر متن نامه من جهت اعتراض به بریتیش کانسیل, آی دی پی استرالیا, اینترنشنال هوس لندن هست که نتیجه اش منجر به این شد که به محض اینکه اینترنشتال هوس گفت ما مسئول برگزاریش نبودیم و نامه شما را برای پیگیری به آیلتس ایران و بریتیش کانسل فوروارد میکنیم، پروفایل من رو در سایت سنجش پاک کردن ولی اسمم همچنان در لیست مصاحبه فردا هست!

1. It was announced that we should be at Espinas Hotel at 7 am and the exam will be at 8 am - but we were taken 3 hours in cold weather in the parking area of the hotel and the exam started at 10:30 am. We all got ached in body because of the coldness!
    2. I was at 2nd floor of the Hotel and all the chairs were too close that we couldn't put our foods in the seat. Since the chairs weren't suitable for the exam, everyone could cheat easily and disturb others consideration!
    3. There was no air condition system at that floor and we all were yapping because there wasn't any fresh air and we felt sleepy!
    4. The examiners spread the writing question sheets instead of reading sheets at the time of reading up to the middle of the saloon and most of the examinees were looking the topics and did brainstorming on that! Actually it seemed that the examiners didn't know what they were distributing and I noticed it when I receive my sheet.
    5. The examinees did cheated widely because there went enough observer and the chairs weren't suitable for exam.
    I definitely wouldn't get my expected result from this exam because of the terrible situation. It wasn't a standard IELTS exam anymore.
    در ضمن طی مکاتبات مفصلی که با بریتیش کانسیل, آی دی پی استرالیا, اینترنشنال هوس لندن داشتم همه از برگزاری امتحان اظهار بی اطلاعی کردن و جالب اینه که هر کدومشون در این 2-3 روز حداقل 2 بار به من جواب دادن و کمکم کردن در پیگیری این ماجرا ولی در عوض سازمان سنجش پروفایل منو از سایتش حذف کرد!
    به طور اتفاقی هم روی برگه میز آزمونم که مشخصات رو مینویسن کد سنتر رو نوشتم که شماره 09255 هست ولی هنوز نمیدونم این سنتر کیه! هر سنتری هم که باشه خود مسول برگزاریش خبر نداره!

رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

با سلام
    من به BITE هم ایمیل زدم و هیچ جوابی دریافت نکردم... درضمن BITE زیرمجموعه British Council هست... درکل من هرچقدر نامه نگاری و تحقیق میکنم به نکات منفی بیشتری در مورد این آزمون برمیخورم!
    یکی از مواردش اینه که سایت سنجش پروفایل منو از پورتالش پاک کرده و قسمت Sign Upبرای عضویت جدیدش رو برداشته از زمانی که منو پاک کرده! من اول فکر کردم که شاید 1% رمز ورودم را اشتباه میزنم و فرم forgot your password را پر کردم ولی دوباره دیدم مینویسه که پروفایلی با این نام وجود نداره! و خواستم تا از طریق Sign UP ببینم میتونم با نام کاربری قبلیم پروفایل جدید بسازم که دیدم لینک اونم برداشتن!
    درضمن به لینک http://www.ielts.org//test_centre_se...0-ac59b6779c23 هم که مراجعه کنید میبینید که هیچ آزمونی در حال حاضر در سنجش تایید نشده...
    واقعا ناراحتم! من از BC 2 بار، از International House هم 2 بار و از IDP هم 3 بار تاییدیه دارم که همچین آزمونی رو آنها برگزار نکردن... من ظهر فردا امتحان Speaking دارم...
    این هم آخرین پاسخ BC:

Dear Katayoon,
    Thank you for your enquiry.
    I have forwarded this complaint to the IELTS team at International House and hopefully they will respond directly in the coming days.
    Unfortunately, we are not able to intervene with complaints relating to IELTS in Iran.
    Kind regards,
    Gareth Howells | Enquiries Assistant | British Council Customer Services UK.
    Bridgewater House | 58 Whitworth Street | Manchester | M1 6BB | UK
    T: +44 (0)161 957 7934 | BCTN: 8 013 7934 | F: +44 (0)161 957 7762 | E: general.enquiries@britishcouncil.org

یعنی ...... تا این حد؟!!!!!

رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

سلام دوستان...
    من امروز امتحان Speaking رو دادم و یک آقای هندی بود... در آخر ازش پرسیدم که شما کدام Center هستید و اون گفت که BITE و بهم قول شرف داد که این آزمون اعتبار داره! و منم بهش گفتم رو شرفت حساب میکنم lol . ولی کلا فکر کنم اوضاع آیلتس ایران خراب شده چون از 4 تا ممتحن 3 تاشونو که مطمئا هستم هندی بودن و دیگه خودتون میدونید لهجه هندی چیه!
    ولی برای من هنوز جای تعجبه که چرا سنجش پروفایل منو پاک کرده و Sign Up (نه SIgn In) رو از سایتش برداشته؟! همینطور چرا BC از زیر مجموعه خودش که BITE هست خبر نداره و در سایت ielts.org اینو اصلاح نکردن!
    برای همتون آرزوی سالی خوش میکنم و من مسافرم و دیگه دیر به دیر اینجا رو چک میکنم...

سلام بچه ها،
    من می خوام به نمره آیلتس که 10 مارس دادم اعتراض کنم ولی نمی دونم چطوری؟؟؟
    باید صبر کنم ریپورتم بیاد بعدا"؟کلا چطوری باید اعتراض کنم؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط ndrmahmoudi نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    من می خوام به نمره آیلتس که 10 مارس دادم اعتراض کنم ولی نمی دونم چطوری؟؟؟
    باید صبر کنم ریپورتم بیاد بعدا"؟کلا چطوری باید اعتراض کنم؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

سلام
    اگر ایران آیلتس بودید این لینک رو ببینید که به جواب همه سوالاتون خواهید رسید:
    http://ielts.sanjesh.org/FAQ.aspx?rn=K2O6XbkIGv0_r

پیش فرض پاسخ : هماهنگی جهت اعتراض به افزایش هزینه ایران آیلتس و راهکارها

سلام. کاملا موافقم ... یه قضیه دیگه ای که من بهش توجه کردم این بود که کد مرکزی که برای رایتینگ اعلام کردند متفاوت بود با اون کدی که تو پاسخ نامه لیستنینگ و ریدینگ بود ... این خودش جای شک داره!!!!!!!!!!!!!!

کسی میدونه چرا ایران ایلتس با این که واسه ۲۸ اپریل جای خالی داشت ۲۱ مارچ نذاشت رجیستر کنیم؟میگن مشکلشون حل شده که؟؟؟!!!!