صفحه 4 از 199 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ندادن Report اضافي توسط مركز دانشگاه چابهار IELTS Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    نه قیمت نگفت . فقط گفت بیاید ثبت نام من دیگه بیهوش شدم
    خدا رو شكر كه حل شد. حالا هر وقت بهوش اومدي يه سوالي هم در مورد قيمت كن ;D و همين جا بگو چقدر شده هزينه جديد درخواست ريپورت اضافي
    ممنون
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

aussiegirl
    Guest

پیش فرض پاسخ : نتيجه اعتراض IELTS چي شده؟

سلام
    من هم مشکل شما رو دارم .به نمره اسپیکینگم اعتراض دادم و از اتنظار کلافه شدم.یک بار در ایمیل به من گفتند باید بیای دفتر.و تلفنی میگن که هنوز نیومده.خیلی کلافه شدم.

It is better to try your self . because i do not need extera report , i just asked for you. and is it rediculous for you ,that was stresfull for me? DON NOT scnore .

من british council امتحان IELTSدادم 23 october ولی studera هرچی میل میزنم جواب درست نمیده که رسیده یا نه!
    ممولا چند وقته میره؟ جزو اون 5 تا انتخاب نوشتم ها!!
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

پیش فرض پاسخ : نتيجه اعتراض IELTS چي شده؟

من هم از نمره Writing ام راضی نبودم و قصد اعتراض داشتم. ازشون که پرسیدم گفتن که بعد از اینکه رسما اعتراض بکنی باید سه ماه برای جواب صبر کنی. در ضمن اگر اعتراض وارد نباشد، پولی اضافه ای که گرفته اند را هم بطور کامل مصادره میکنند. این بود که منصرف شدم.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

با سلام من یه ای میل به دانشگاهی تو نروژ که می گفت باید نسخه اوریژینال به اینجا برسه زدم و اینو بهشون گفتم :

hi

it is written on IELTS test report that :

the validity of this IELTS Test Report Form can be verified online by
    recognising
    organisations at http://ielts.ucles.org.uk

so can i send just the copy of this report to you ? because i have
    just 1 copy of that and i must pay 50 dollars to ask ielts to send
    university this report

بعد 2 ساعت بهم اینجوری جواب داد :

Hello,

You have to send us a certified copy of your original IELTS-report. The copy
    should be stamped and signed by a public authority in your country that
    confirms that it it’s an exact copy of the original. This is a requirement
    from our Office of Admissions. If your version of the report is an original
    print, I believe it should not be too big of a problem to have a public
    authority confirm a copy of it for you.

Kind regards,
    Stian Vestby

----------------------------------------------------------

الآن یعنی من باید مدرک رو ببرم دادگستری سر خیابون ثمیه کپی برابر اصل بگیرم همین یا باید کار دیگه ای هم بکنم ؟؟؟
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand
    با سلام من یه ای میل به دانشگاهی تو نروژ که می گفت باید نسخه اوریژینال به اینجا برسه زدم و اینو بهشون گفتم :

hi

it is written on IELTS test report that :

the validity of this IELTS Test Report Form can be verified online by
    recognising
    organisations at http://ielts.ucles.org.uk

so can i send just the copy of this report to you ? because i have
    just 1 copy of that and i must pay 50 dollars to ask ielts to send
    university this report

بعد 2 ساعت بهم اینجوری جواب داد :

Hello,

You have to send us a certified copy of your original IELTS-report. The copy
    should be stamped and signed by a public authority in your country that
    confirms that it it’s an exact copy of the original. This is a requirement
    from our Office of Admissions. If your version of the report is an original
    print, I believe it should not be too big of a problem to have a public
    authority confirm a copy of it for you.

Kind regards,
    Stian Vestby

نه اونجا مال فارسیه. هیچ جایی باسه کپی برابر اصل IELTS نداریم. فقط میتونی ببری دارالترجمه و اون مترجم رسمی یه مهر و امضا کنه یه مهر برابر اصل هم میزنه . من این کارو کردم./ البته هنوز جوابی نیومده که ببینم قبولیدن یا نه
    تو هم اینکارو بکن بفرست . ریسکه دیگه . نشد بعدا میگیم نشد.
    !
    ----------------------------------------------------------

الآن یعنی من باید مدرک رو ببرم دادگستری سر خیابون ثمیه کپی برابر اصل بگیرم همین یا باید کار دیگه ای هم بکنم ؟؟؟
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

To Saman.davand:

Yes you should exactly do what you already wrote and it should be enough
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand

سامان جان نتيجه چي شد؟ بردي همون دادگستري؟ تونستي تاييد بگيري؟ اگر نه بگو چه بايد بكنيم. دوستان ديگه هم اگر ميدونند چي بايد بكنيم لطفا" راهنمايي كنن.
    با تشكر

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سامان جان نتيجه چي شد؟ بردي همون دادگستري؟ تونستي تاييد بگيري؟ اگر نه بگو چه بايد بكنيم. دوستان ديگه هم اگر ميدونند چي بايد بكنيم لطفا" راهنمايي كنن.
    با تشكر
    با سلام

شرمنده من اين هفته رو دارم كارآموزي مو تموم مي كنم و سرم خيلي شلوغه از هفته بعد ميرم دنبالش هم از طريق دادگستري هم دارالترجمه و هم از وزارت امور خارجه.

چشم حتمآ اگه ديدم جواب ميده با هاتون در ميون مي زارم
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

سلام دوستان پيرو مطالب قبلي بالاخره ما درخواست داديم و بزور براي ما ريپورت آماده كردن( هنوزم نگفتن قيمتش چقدره فقط يم مبلغي رو بيعانه داديم)

حالا نكته بسيار جالب نميدونم خنده داره يا گريه دار فقط شرم آور بودنش رو مطمئنم!
    تماس تلفني گرفتم با مركز آيلتس بعد از 3 هفته گفتن ريپورت آماده شده ولي پاكت مخصوص نداريم كه بزاريم توش و Seal كنيم!!!!
    اي خدا تا كي بايد از دست اينا بكشيم؟ آخه مسخره نيست يك مركز با اينهمه ادعا و اينهمه پول كه براي برگزاري و دادن ريپورت اضافي ميگيرن حالا ميگن پاكت نداريم!!!
    من 1 ژانويه ددلاين دارم حالا اينا تازه هفته بعد اگر خدا بخواد گوش شيطون كر شايد اما ولي يك پاكت به دستشون برسه.
    به نظر من همون گفته قديمي: از ماست كه بر ماست.