صفحه 5 از 199 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتيجه اعتراض IELTS چي شده؟

با سلام
    من با پيگيري فراوان و تهديد به اينكه اين موضوع را در مطبوعات انشار ميدهم و قصد اين كار را هم داشتم
    بلاخره دكتر سعادت شخصا با من صحبت كرد و گفت كه ما بايد 6 هفته اي جواب شما را ميداديم و چون نشده پول شما را به همرا مدرك به شما ميدهيم و من مدرك و پول را گرفتم ولي متوجه شدم كه اينها اصلا مدرك را براي رسيدگي ارسال نكردند چون همان مدرك بدون عوض شدن تاريخ را به من دادند منتها من چونعجله داشتم مدركم را گرفتم اينها يه ريگي به كفششان هست شما هم به رييس دانشگاه چابهار زنگ بزنيد و موضوع را به او بگويي همين طور به سازمان سنجش و ميتوانيد از يكي از دوستان فروم
    كمك بگيريدNOET_Tech_Group

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط 357
    با سلام
    من با پيگيري فراوان و تهديد به اينكه اين موضوع را در مطبوعات انشار ميدهم و قصد اين كار را هم داشتم
    بلاخره دكتر سعادت شخصا با من صحبت كرد و گفت كه ما بايد 6 هفته اي جواب شما را ميداديم و چون نشده پول شما را به همرا مدرك به شما ميدهيم و من مدرك و پول را گرفتم ولي متوجه شدم كه اينها اصلا مدرك را براي رسيدگي ارسال نكردند چون همان مدرك بدون عوض شدن تاريخ را به من دادند منتها من چونعجله داشتم مدركم را گرفتم اينها يه ريگي به كفششان هست شما هم به رييس دانشگاه چابهار زنگ بزنيد و موضوع را به او بگويي همين طور به سازمان سنجش و ميتوانيد از يكي از دوستان فروم
    كمك بگيريدNOET_Tech_Group
    واقعا جای تاسف داره. اینا دیگه دارن شورش رو در میارن > بنظر من هم اینا لیاقت گرفتن سنتر آیلتس رو ندارند. نحوه برخورد اینا جوریه که انگار فقط یه دکون باز کردن! نمی دونم چند نفر از بچه ها تا به حال به دفترشون برای سوال و یا طرح مشکلی رفتن، اما نحوه برخوردشون اصلا مناسب نیست. اصلا پاسخگو نیستند و در پاره ای از اوقات طلبکار هم هستند!!!!
    هر چند من خودم قصد دارم که دوباره امتحان بدم و ثبت نام هم کردم، بنظرم به IELTS شکایت کنیم تا حق امتحان گرفتن رو از اینا بگیرن. من با بابک که توی یکی از تاپیک های تافل که اونم با مشکل برگزار شده بود موافقم. اگه دوتا سنتر حذف بشن شاید دفعه بعدی که کسی خواست اجازه گرفتن امتحان رو بگیره دیگه از این بازی ها در نیاره.

آخه ما ایرانیا چرا همیشه باید بی مسئولیت باشیم. > > >
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

به mhf عزیز:
    راستش هممون ترسمون اینه که اگه ازشون شکایت بکنیم، باعث بشه که این مرکز کلا تعطیل بشه و خدا میدونه که کی دوباره یه مرکز واسه برگزاری امتحان ایجاد بشه. ههمون یادمون هست که واسه ثبت نام توی IELTS Tehran از طریق اینترنت چه قدر مشکل داشتیم. هنوز ثبت نام شروع نشده بود ظرفیت تکمیل میشد.
    متاسفانه در حال حاضر چاره ای جز سازش نداریم.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ندادن Report اضافي توسط مركز دانشگاه چابهار IELTS Iran

دوستان يك خبر جالب و تاسف برانگيز.

اين مركز آيلتس ايران و دكتر سعادتي و دوستان ديگه مسخره اشو در آوردن!!
    من 1 ماه پيش سفارش 2 تا ريپورت اضافي داده بودم. هفته قبل زنگ زدم گفتن پاكت ندارم هفته بعد بيا!!
    حالا امروز زنگ زدم ميگن ما نميتونيم ريپورت رو به دست شما بديم!! بايد 50 تومن ديگه ( علاوه بر 50 تومن پول ريپورت) بديد و آدرس مقصد كه خودمون بفرستيم!!!!! يعني 100 هزار تومن براي 1 ريپورت!!! آخه اين چه وضعشه؟ من اصل مدركم رو پست كردم براي يك دانشگاهي آخه فكر كردم امروز ميرم اون 2 تا ريپورت اضافي رو ميگيرم. حالا تو دستم هيچ مدركي ندارم!!

گفتم اينو بگم دوستان اطلاع داشته باشن كه اين مركز ديگه شورشو در آورده.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

من خودم دلم از دست اين مركز خونه، واقعاً متأسفم كه اينطور دوستان را اذيت ميكنن. اما هومن جان شما هم فكر كنم، اشتباه كردين كه اصل مدركي كه به خودتون دادن را فرستادين. من جاي شما بودم به هيچ وجه اونو براي جايي نمي فرستادم. دوم اينكه، فكر كنم حق داشته باشن ديگه كارنامه را به خودتون ندن! چون ظاهراً موظف هستند كه به داوطلب فقط يه نسخه بدن. 50.000 دومي كه مي خوان از شما بگيرن بابت هزينه پست هست؛ خيلي زياد مي گيرن، مسخرس يه همچين قيمتي. هم هزينه پستش، هم صدور TRF. چرا از روشي كه دوستان توضيح دادن استفاده نمي كنين؟ به اينا پول نده، و نذار اذيتت كنن!
    دوستان نتيجه كپي برابر اصل كردن كارنامه چي شد؟ كسي رفت دنبالش؟

نمیدونم والا
    اگر اینجوریه .پس لین چه مرکزیه؟ خوب ادم میره یه بار دیگه امتحان میده!
    ببینید یک راه حل هم من بدم . شما یکی ازیم کارتای اعتباری بخرین برین تو سایت IELTS و سفارش ریپورت به هر مرکز یا دانشگاه که میخاین رو بدین پولشم با اون کارت بریزین. میره. یکی از بچه ها این کارو کرد باسه امریکا و شد.
    کارت ها ممولا 100 تومان یا 50 تومانی هست میشه یکی شریکی خرید باسه همه ازش استفاده کرد . اگر هم دوست و اشنا یا فامیل دارین که داره از اون بخاین براتون بریزه به حساب .
    میدونم حدود 8-10 پوند انگلیس هست مبلغش یعنی 10000 تومن میشه.
    حالا این مرکز چابهار بره ....
    من که باسه studera کپی فرستادم نمیدونم قبول میکنن یا نه! راجب اینم اگر میدونید برام پیام خصوصی بدین چون اینجا جاش نیست!
    مرسی.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

من امروز رفتم آیلتس چابهار که نتیجه امتحان 4 دسامبر رو بگیرم بهشون می گم لطف کنید اون 5 تا TRF مجانی رو بدید می گن شما فرم رو قبل از امتحان پر نکردید ( ولی من دقیق فرم رو پر کرده بودم ) میگم بر فرض هم که پر نکرده باشم شما تا یکماه بعد از امتحان باید این ریپورتها رو بدید . میگه واسه 5 تا ریپورت باید 50 هزار تومان بدی تازه تا 5 ژانویه تعطیله بعدشم معلوم نیست کی بدستت برسه با اولین محموله از انگلیس میاد هزینه پست هم 50 تومن ( همه جا پست TNT و DHL برای اروپا و امریکا بیشتر از 35 تومن نیست اینا این 15 تومن اضافه رو برای چی میگیرن ؟؟؟؟ ) کلاهبرداری تو روز روشن !!!
    من نمی دونم سنجش این وسط چکاره است کی نظارت می کنه رو کار اینا ؟؟
    اون از داستان ثبت نام و امتحان اینم بعد امتحان ....
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

با دانشگاه مقصد تماس بگیرین اکثرا به سیستم اینترنتی IELTS برای چک کردن نمرتون متصلند و شما فقط کافیه کپی کارنامه رو بفرستین. حتی الان اکثر دانشگاه های آمریکا هم این سیستم رو دارند. اگر نداشتند از طریق sussex down اقدام کنید. کارنامه IELTS شما حتی اگر اینجا توسط وزارت امور خارجه هم تایید و مهر و امضا بشه برای اونها ارزشی نداره . من این رو شخصا با ایمیل از یک دانشگاه آمریکایی سوال کردم. بهترین راه
    تماس با 1) دانشگاه ، 2) sussex downe
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

من 4 دسامبر امتحان دادم و امروز تماس گرفتم واسه ریپورت نمراتم. خانم منشی گفت که اولا دیگه الان واسه تقاضای ریپورت رایگان دیره !!! (در حالیکه طبق قانون IELTS میشه تا یک ماه بعد از آزمون واسه 5 نسخه ریپورت رایگان تقاضا داد). ثانیا گفت 50000 تومان میگیریم و تا 5 نسخه ریپورت رو واستون میفرستیم. اما 3 هفته تا یک ماه طول میکشه تا صادر بشه و بعد از اون هم یک هفته طول میکشه تا به مقصد برسه. این حرفا یعنی چی ؟!؟!؟!؟! من احساس کردم اون خانم منشی به اندازه یه دختر بچه 10 ساله هم از IELTS و قوانینش شناخت نداره !!! آیلتس تهران این کار رو 48 ساعته انجام داده واسه دوستم !!!
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    من 4 دسامبر امتحان دادم و امروز تماس گرفتم واسه ریپورت نمراتم. خانم منشی گفت که اولا دیگه الان واسه تقاضای ریپورت رایگان دیره !!! (در حالیکه طبق قانون IELTS میشه تا یک ماه بعد از آزمون واسه 5 نسخه ریپورت رایگان تقاضا داد). ثانیا گفت 50000 تومان میگیریم و تا 5 نسخه ریپورت رو واستون میفرستیم. اما 3 هفته تا یک ماه طول میکشه تا صادر بشه و بعد از اون هم یک هفته طول میکشه تا به مقصد برسه. این حرفا یعنی چی ؟!؟!؟!؟! من احساس کردم اون خانم منشی به اندازه یه دختر بچه 10 ساله هم از IELTS و قوانینش شناخت نداره !!! آیلتس تهران این کار رو 48 ساعته انجام داده واسه دوستم !!!
    به من هم همین جواب رو دادند اتفاقا وقتی گفتم IELTS TEHRAN این کار رو 2 روزه و برای هر نسخه 10 هزار تومان می گیره همون خانومه !!! گفت اونا ریپورت اضافی رو خودشون صادر می کنند ولی برای ما از انگلیس میاد !!!! اینم از اون حرفاست به خدا ... مگه فرقی می کنه تا اونجا که من می دونم آیلتس تهران که نماینده IDP تو ایرانه کاملا معتبره ما ریپورت میخواییم چه فرقی می کنه کجا صادر شده باشه مهم اینه که کار زودتر راه بیفته. خلاصه که این آیلتس چابهار دیگه شورشو درآورده با این کاراش ...
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل